Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
UrsusCzesio    310

Mam pytanie chciałbym zalożyć radio do mojego ruska. Prosze o wskazówki jak podłączyć i gdzie umieścic sprzęt. Tylko nie wyskakiwać mi z tekstami że nie będzie słychać bo jest w nim tak cicho że moge muze z telefonu słuchać. Z góry dzięki


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

szefie ja tez ma pytanie po co zalozyles 2 takie same tematy, jo mom blyjzer a sie lepij trzymia niz Ty, jeden temat do usuniecie 3mcie sie chopy, blyjzer rzadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
szefie ja tez ma pytanie po co zalozyles 2 takie same tematy, jo mom blyjzer a sie lepij trzymia niz Ty, jeden temat do usuniecie 3mcie sie chopy, blyjzer rzadzi :)

Bo mi komp przymulił ale napisałem już do marcina żeby coś z tym zrobił ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja nie wiem czy w ruskim to wogule jest sens zakładania radia zależy jeszcze jaką masz kabinę jeśli oryginalną i dobrze uszczelnioną to można coś pomyśleć np: nad tą górna półką co są te wywietrzniki albo na dole na panelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No ja mam akurat kabine orginał, mozna w niej spkojnie rozmawiać moge nawet muze w telfonie zapuścić i bdb slychac. Lepiej w rusku niz w C-360 z Sokólką z 93' tam nic nie słychać oprócz silnika. Właśnie też myślałem pod dachem radio i jak już to bym zrobil jak w Zetorach że bym wyciął dziure w dachu i tam umieścil a potem obspawać na dachu ale popale tapiserke pod dachem, chyba założe gdzieś na dole a głośniki pod dachem, ale jak podłączyć????


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Pod zegarami masz gniazdko podobne do takiego jak w domu. Możesz tam podłączyc tylko najpierw ustal gdzie jest "+" a gdzie "-" bo jak pomieszasz to mpżesz spalić radio. Wadą jest to że radio działa tylko przy włączonym włączniku masy. Ja mam radio umieszczone pod sufitem tam gdzie jest wlot powietrza. Jutro moge wstawić fotke jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No tata mi coś o tym gniazdku mam nawet taką lampe przenośke żeby tam podłączyc. Możesz wysłać mi na Emaila lukasz4427@wp.pl


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To jest to gniazdko przy wejsciu zaraz, dobra mi sie nie spieszy. Zaznacz na zdjęciu gdzie plus a gdzie minus


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Tak to jest to gniazdko pod obrotomierzem. U mnie plus jest na dole, ale to trzeba lepiej samemu sprawdzic bo może ktos cos grzebal i pozamieniał, a mozna spalic radio podłączając odwrotnie.Dobrze by bylo tez w kabel plusowy, który sie puści od tego gniazdka do radja wpiąć bezpiecznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To jak ty masz to gniazdko masz dziurki w pionie??? czyli z góry na dół bo ja mam w poziomie tak jak w domu. A jak sprawdzić który plus a który minus


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Ja mam w pionie. Żeby sprawdzic gdzie plus to najprosciej weź kawałek drucika i wsadź w jedną z dziórek. Włącz włącznik masy i przyłuż drugi koniec drucika do jakiejś metalowej części. Jak zaiskrzy to w tej dziórce jest plus a jek nie zaiskrzy to minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

;) Czesio sprawdzaj językiem :):) Jak ci zesztywnieje i bedziesz seplenil to znaczy że znalazłeś plus.

Tak pozatym to u mnie też nie było ruszane a jest w pionie. Jakieś zdjęcie na którym widać mocowanie radia jest już w mojej galerii. Inne moge na email wysłac to jak ktoś chce to niech pisze. Jutro powysyłam bo dziś już sie wyłączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

mój wójek ma radio w rusku zamontowane z prawej strony w dachu ale niewiem czy ono działa........bynajmniej kiedys działało......


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

I mam problem, znalazłem jakieś radio z Fiata 125p i chciałbym sprawdzić czy działa a widziałem kiedyś na giełdzie że sprawdzali przykładając do akumulatora. Wychodzą z radia 4 kable, dwa są od zasilania a 2 od głośników bo do anteny jest gniazdko z boku, jak sprawdzić który kabel jest plus+ a który minus-. Kable są kolorów czerwony z kakąś wtyczką, szary, czarny, zielony, prosze was oszybką odpowiedź B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

podepnij - z akumulatora na masę /dotknij do radia

+ prawdopodobnie do czerwonego

i zobacz co się będzie działo, jeśli nic to do + podpinaj inne kable i jak się zaświeci podświetlenie to znaczy, że trafiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No wkońcu udał9o się znaleźdź, czerwony+ a czarny- bo skojażyłem sobie jak mamy przy prostowniku, ale musze dać do naprawy bo ktoś wykręcił śrubki od napędu kasety i nie chodzi ale się zaświeciło, zobaczymy jutro czy będzie na dobre działać


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7540    0

ja też mam radio we Władku u góry w dachu dałem dach do tapicera i zrobił mi półkę na radio potem połączyłem kablami kostki ISO i wszystko gra pięknie radio philipsa i głośnik blaupunkta jak jadę to za***iście słychać


Wszystkich fanów marki ZETOR zapraszam na nasza-klasa http://nasza-klasa.pl/profile/13412339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja nie będe miał kostek bo tylko kable poprzedłużam a od głośników mogą być, Co ja się wczoraj namęczyłem z tym radiem chyba 5 razy je rozbierałem i znalazłem awarie, bo zaświeciło się ale nie odtwarzało kasety

EDIT

Już zrobione 50 zł za remont B) ale działa bardzo dobrze słychać, jeden kabel jest od zasilania drugi masa a trzeci głośnik czwarty kazali mi zaizolować


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL07    351

Ja mam male pytanko.Podlaczylem przewod plusowy i podtrzymujacy pamiec do plusowej klemy natomiast mase na minus i wszystko spoko tyle ze po włozeniu anteny do radia zalacza mi sie wlacznik pradu chociaz jest wylaczony, jak to ominac ? jakies pomysly ?


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldekps2    2

Skoro samo radio jest odizolowane od masy i nie zapala sie przez nie kontrolka to pozostaje odizolpwać też antene. Poprostu radio ma oddzielną mase bezpośrednio od akumulatora a przez antene przechodzi ona na ciągnik. Nie wiem jak masz mocowaną antene ale musisz założyć ją tak żeby nie dotykała żadnej metalowej części ciągnika. Podłuż jakiś kawałek gumy pod mocowanie albo załuż w innym miejscu i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7540    0

ale gdy antena nie będzie masowała to będzie słabiej odbierać a w rezultacie radio podczas jazdy będzie trzeszczeć a ja podtrzymanie podłączyłem razem z + co idzie do radia a plus wziąłem z wycieraczki a minus podłączyłem po śrubkę i nie traci mi pamięci tylko w nowych radiach z tysiącami bajerów nie będzie tak lekko B)


Wszystkich fanów marki ZETOR zapraszam na nasza-klasa http://nasza-klasa.pl/profile/13412339

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj