Skocz do zawartości
V12

C-330 chodzi na jeden gar jak zimny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-330
kaammil    0

Czyli jazda na jednym cylindrze nic nie daje a wręcz przeciwnie niszczy biedny silnik;/

A tak z ciekawości zapytam czy w c360 dało by sie wyłączyć jeden gar nie tracąc na mocy oczywiście wiem że to jest nie możliwe bo kompresja itp... ale tak z ciekawości czy możnaby?

Bo widzę że ten ciapek na jednym cylindrze chodzi już z miesiąc i nawet dużo mocy nie stracił bo targa wóz z burakami doładowany tylko trochę kopci...

zorzyk2    50

Jeśli już to dwa, tylko po co? Wyłączenie jednego w czterocylindrowym jest złym przykładem i pomysłem, to samo w trzycylindrowym.

cin9k90    0

Ja proponuje niech odłączy też drugi wtryskiwacz ,a spalanie na pewno zmaleje .Zawsze może jeżdzić na rozruszniku . :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Filip224    0

Mój ursus nie pali na jeden cylinder chociarz wtrysk sprawdzony.Paliwo kapie z kolektora wydechowego a jak dodam gazu to kopci na biało i strzela z wydechu.

Roki212    83

brak kompresji na tym cylindrze, pierścienie, uszczelka pod głowicą lub nieszczelne zawory

Filip224    0

Bo zaczelo sie od tego ze zaczeło sie lac paliwo z wtryskiwacza bo się minimalnie rozkręcił i jak go wyciągnołem wkręciłem wimadło i go skręciłem.Zakręciłem spowrotem do ciapka i od tej pory takie problemy!

mustang261    0

a ustawiles ten wtryskiwacz , pewnie leje , albo mogl tez peknac . mialem tak w zetorze koncowka pekla i lalo jak glupie przez kolektor , a na wolnych to z tlumnika siwy dym , sprawdz koncowki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się