Zaloguj się, aby obserwować  
kris14

Zetor Proxima Power 100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris14    266

Na tarchach w Brnie Zetor zaprezentował nowy model Zetor Proxima Power 100

Zastosowano w nim nową przekładnię konstrukcji zetorowskiej wyposażonej w trzystopniowy powershift, dzięki czemu ciągnik posiada 24 przełożenia do przodu i do tyłu- za szybką zmianę kierunku jazdy odpowiada elektrohydrauliczny rewers...

Nowe ciągniki będą występować w mocach od 82-100KM... W polsce będą dostępne od 2009r.

 

Czyli zetor brnie do przodu...

Jak oceniacie to rozwiązanie?

 

Mi osobiście to rozwiązanie się spodobało... teraz za mniejsze pieniądze [mam nadzieję] będzie można było mieć ciągnik nie ustępujący wyposażeniem tym z wyższej półki cenowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok18    1

zobaczymy jak będzie się w praktyce sprawdzać ta skrzynia osobiście jestem za rewersem :D ciekawy temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

A ma ktos jakies fotki??

A może wcale sie nie rózni od proxy...... to z tego co przeczytałem to ma miec 3 półbiegi i rewers elektro-hydrauliczny tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Czyli to beda normalne proximy z oznaczeniem takim jak teraz tylko ze bedzie zajebiaszcze wyposazenie i ten cudny rewersik?? Oby ceny strasznie nie podskoczyly. Oby 130tys nie przekroczyly to bedzie dobrze ;)

 

Sorry za ten podwojony post. Da sie go skasować??


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Mi się też podoba ta Proxa , widać że Zetor się rozwija . Cena pewnie troche wzrośnie ale za komfort pracy się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Pod tym zdjeciem napisane jest: Seat - Grammer MAXIMO Standard . Czyli dawali by siedzenie grammera w standardzie? Ojj zeby z cena nie przesadzili!!


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn    0

cena na 100% wzrośnie o jakieś 20-25tyś, a co do tego siedzenia i innych bajerów to nigdy nic nie wiadomo jak będzie w polsce B) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

moim zdaniem to te unowocześnienia powinni dać w opcji w proximie , proximie plus i forterze


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Ej a mozna gdzies indziej to obejrzec bo mi sie mozilla zacina i wyskakuje blad jak otwieram przez ten link.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

postaram sie to rzucić na YT


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Dobra spoko poszlo przez explorera i obejrzalem, czyli dowiedzialem sie ze beda tez mniejsze modele bo w 2.17 minucie mozna zobaczyc model 85 czyli cos mniejszego tak z 80 km tez bedzie a tak jak to wczesniej pokazwyane bylo na stronie zetora aby model 105, ciekawe kiedy do nas wejdzie i ile beda wolac za takie cudenko ;)


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Jeśli się nie mylę to mają być modele: 80, 90, 100 i 110 konne. Oprócz Proximy Power na początku przyszłego roku powinno być coś wiadomo o Forterra Power z silnikiem 130 konnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

no i teraz czekamy na nowego zetora maxxtera


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

...i czekamy na ceny tej powerki...


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam, zwracam się z zapytaniem do znawców silnika jaki znajduje się w mojej Forterze 11441. Mianowicie postanowiłem zamontować zegar doładowania turbo (chciałem zobaczyć kiedy turbo wstaje bo na niskich obrotach ciężko się rusza - choć ten model tak ma,wiadomo) i mu mojemu zaskoczeniu podczas pracy w pełnym obciążeniu zegar wychyla się na 1,5 bar - co moim zdaniem jest za dużą wartością na ten silnik. I teraz pytanie do was czy to jest norma czy coś szukać A jeżeli tak to gdzie? Dodam że podczas pracy gruszka od zwrotu odpowiedzialnego za ograniczanie ciśnienia nie pracuje a gdy wydłużę sztange tego zaworu to turbo wstaje duuuzo później więc to rozwiązanie odpada. 


    • Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?
       
    • Przez klocek1231
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy przy mojej forterra 11441. Widzę ze jak np siałem na dwójce na dwóch polbiegach i zawsze szedł sobie leciutko z dużym zapasem mocy, teraz czuję jakbym nie wiadomo jaki wielki siewnik ciągnął za sobą. Jadę na 1800obr i jak dodam gazu to praktycznie juz te obroty ledwo co sie wkręcają... Bardzo wolno... To samo w orce. Orałem zawsze na jedynce z jednym polbiegiem. Teraz w zasadzie musiałem albo z dwoma polbiegami albo na czwórce polowej....  Większość prac polowych wykonywałem zawsze w zakresie 1700-1800 obr Mam wrażenie ze do tych 1600 obr ciągnik  mniej więcej ma podobna moc co zawsze... Problem pojawia sie od 1700 wzwyz. 
       
       
      Ciągnik nie dymi ani nic 
       
       
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj