Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez lgruchala
      usunięcie

• Przez casecspro
      Co mi powiecie o rozrzutniku cynkomet 8t? zamierzam taki kupic, macie moze jakies lepsze propozycje?
    • Przez adamek1942
      Witam Was mam pytanie jak to jest z tym ocynkiem w tym cynkomecie ? Jak to się sprawuje wszystko w ogóle ? Czy nie jest łatwo ścieralny ten ocynk ?? czytałem kilka tematów ale nie doczytałem się nic sensownego, mam dylemat czy z uni czy właśnie cynkometu rozrzutnik kupować ?? dodam ze w tych starszych cynkometach aparat nie był ocynkowany w tych nowych już jest. Niby ocynkowany a tańszy od np. metal fach a już na pewno uni grudziądz.
    • Przez FarmerX2
      Panowie, mam rozrzutnik Deguillaume 9t i on posiada mały komputerek, z czujnikiem zliczajacym obroty wału ciągnącego łańcuchy. Jakie zastosowanie ma ten cyfrowy licznik? Na jeden kurs licznik dodaje +5 na wyświetlaczu, ma 3 przyciski, TOTAL, plus, minus. Po naciśnięciu TOTAL, liczba na wyświetlaczu zmienia się na taką, która można plusem i minusem regulować. O co tu chodzi? 

• Przez Daaniel766
      Witam. Posiadam rosyjski rozrzutnik ptu 4 i mam problem z krzyzujacymi się listwami z jednej strony, po każdym rozrzutnik muszę je ustawiać i napinac od nowa. Kiedy włączę go na pusto i obserwuje co się dzieje to jeden łańcuch w pewnym momencie nie wskakuje na swoje miejsce na tylnej rolce przez co się przekreca i w pewnym momencie przeskakuje o jedno ogniwko do tyłu i tak co chwilę i finał jest taki że listwy się krzyżują. Miał ktoś może taki przypadek i jest mi w stanie powiedzieć co jest nie tak? Wiem że tam nie ma większej filozofii ale nie chce wywalac pieniędzy w błoto, więc co to może być? Wyciągnięty łańcuch i do wymiany, czy może wymienić tą tylnia rolkę? Myślałem że może łańcuch jest przekrecony czy coś takiego, więc wyjąłem cała stronę listw i założyłem od nowa ale wciąż jest to samo. Z góry dziękuję za każdą pomoc. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.