Skocz do zawartości
Ferdek07

Jakie są u Was ceny cieląt?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
komodo    89

bo najlepiej to kazdy by chcial za pol darmo i mieszance a ja mowie jak ktorys tylko wybrzydza spie....... trzymaj krowy bedziesz mial takie jakie bedziesz chcial

Luksa96    31

We wtorek na sochaczewskim rynku cena cieląt wahała się w granicach 800-1500 zł. Przykładowo jeden gość miał 3 byczki HF ok. 80 kg. chciał 800 zł i jałóweczke 100 kg. mieszankę z Piemontem za 1000 zł. Ceny rocznych jałówek - 2100 - 2600 zł.

Wiadomość z agroFakt.pl

krzysztoff    9

A ja dzwoniłem do Sano Agrar Institut to mi zaproponowali cielaki byczki kilkudniowe po 15 zł +vat za kilo, ale w zapisach na grudzień lub ewentualnie listopad...

soltys48    346

w piątek kupiłem 3 byczki w wieku od 4 do 7 tygodni mieszańce MO/SM średnio po 750,- (rozliczaliśmy się w zbożu)

padalec    10

Musi być "zatwardzenie"w handlu cielętami.Na allegro,agrotraderze i takich tam podobnych ogłoszeniach cieląt od groma,do wyboru,do koloru.Do mnie zadzwonił dziś SŁABY(ten co skupuje bydło rzeźne)i oferował mi 15 cielaków "górskich",miesięcznych,za 1300 sztuka.

U znajomego rolnika kupiłam tydzień temu 10-cio dniową cieliczkę ,

simentalkę za 700 zł.

DobryxD    1

Ile kosztują cielaki 3/4 i 6/7 tygodniowe

i ile kosztuja takie które maja rok tak nie więcej ile za kilo

Mati10    8

Miesiąc temu kupowaliśmy ze znajomą jałóweczkę ncb, waga ok 110-120kg za 900 zł (chciał 1000zł) z ogłoszenia w anonsach. Ładna zdrowa, z apetytem, odrobaczona. Ok 4-5miesięczna. I miał byczka podobna waga i też taki sam i też wyceniał 1000zł tylko 3-4miesięcznego.

Rolnex    1

Ja mam na sprzedaż 4 jałowice hodowlane na sprzedaż jak ktoś chce obora 10300 wydajności.

padalec    10

@soltys zadzwoń pod nr 502 394 922 lub 502 740 698,któryś z nich dzwonił,a czy oni handlują cielakami czy nie ,to nie wiem bo nie byłam tym tematem zainteresowana.Już dość się nahodowałam "górskich" super cielaków.Takie samo badziewie jak wszędzie.Nasze "nizinne" jak sztuka ładna to też pięknie rośnie,a cielak o połowę tańszy.U handlarza płacisz za kolor futra,bo oni wszystko co brązowe kasują jak za mięsne.Ja w tym czasie(grudzień 2010)jak Dobek przywiózl mi "mięsne",czerwone cielaki po 1300 zł. kupiłam cielaka po montbeliardzie za 7 stówek,i w chwili obecnej jest to największy bysior z całej gromady.

1piotr1    11

ostatnio kupiłem 3 cielaczki kilku dniowe po 16 + vat... masakra...... w tym, że jeden limousine tzn krzyżówka bo matka na pewno HF

ogólnie rynek zwariował jest teraz więcej handlarzy niż hodowców bo po co trzymać jak można cielaka mięsnego takiego 150 kg sprzedać za 2 tys.

i jak wspomniał kolega wyżej handlarze robią z nas debili...... mi ostatnio jeden wciskał, że białogrzbiet to też rasa mięsna tak jak wszystko co ma brązowe łatki na sobie..... to krzyżówki mięsne a każdy cielak z biała głowa to simental......

soltys48    346

Właśnie o to chodzi,że "SŁABY" odbierał u mnie bydło i zarzekali się,że żadnymi cielakami nie handlują!!!!!!!Nawet odradzali mi zakup cielaków z gór np z Ekonatury.........

Jelcz    2

Kupiłeś? Od rolnika czy od firmy?

Kupiłeś? Od rolnika czy od firmy?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie