Skocz do zawartości
Ferdek07

Jakie są u Was ceny cieląt?

Polecane posty

AWEJ    0

9. 07 . sprzedałem byczka HF 57 kilo po 11,50 zł /kg netto ,cielak 10 dni słaby co wy na to

Nie żyję po to żeby pracować , pracuję po to aby żyć .

Meg5    515

U mnie są takie ceny ,za HF 11-12 zł/kg ,jeżeli byczek byłby mięsny to 13zł/kg i więcej . Jałoszki maran cena bo po 7zł/kg . Wszystkie ceny brutto .Okolice Lipna .

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

tomi130    0
(edytowany)

Do hankarys.

1200 zł za szt. 3 tygodniowe i 1400 za 5 tygodniowe MM-y. Fakt że ładne zdrowe i wesołe.

Edytowano przez tomi130

Wiadomość z agroFakt.pl

aro321    19

wczoraj zakupiony czystej rasy SM 7 dniowy za 800 zł

Jelcz    2

Ty to masz szczęście prawie za darmo :D

dromik    4

ja kupiłem 3szt ok 350kg od handlarza znajomego co mi kitu nigdy nie wcisnął jeszcze :) po 2800 za szt troszkę drogo ale cóż zrobić

W moich stronach (pow. siedlecki), byczek HF 5 dniowy kosztuje 500 zł.

Mam do sprzedania cieliczkę mieszaniec HF z LM. Więcej szczegółów na PW.

Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

farmer78lbl    3

kupilem wczoraj szesc hf 3 sztuki tygodniowe a 3 dwu tygodniowe za 460 za sztuke te starsze chude a mlodsze ok

ciastek12    33

Mam pytanie...po jakim czasie można sprzedać cielaka zeby nikt sie nie doczepil? i jak sie kształtują ceny cielaków w woj pomorskim?

Indiana    7
(edytowany)

Dzisiaj- trzytygodniowy byczek 50% montbeliarde 16zł/kg.

Mam do sprzedania byka 50% BBB, 17 miesięcy. Info na PW.

Edytowano przez Indiana

soltys48    953

@ciastek12 co to znaczy "żeby się nikt nie doczepił"?????

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Meg5    515

Mam pytanie...po jakim czasie można sprzedać cielaka zeby nikt sie nie doczepil? i jak sie kształtują ceny cielaków w woj pomorskim?

Handlarz ,który kupuje u mnie cielaki na eksport twierdzi ,że cielak musi mieć 2 tygodnie .

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

soltys48    953

Zdarzało sę, że kupowałem już 5-6 dniowe sztuki z paszportami i wszystko było ok...........nigdy nic nie słyszałem o jakimś wymaganym wieku cielaka

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Meg5    515
(edytowany)

Jedna Polska ,przepisy różne. U mnie to od lat tak jest ,nie wiem czyj to wymysł handlarza ,czy weterynarii czy jeszcze kogoś innego ,ale co zrobić jak tak chcą :wacko:

Czy osoba od której kupowałeś te cielaki brała świadectwo od weterynarza na nie ?

Edytowano przez Meg5

ciastek12    33

Handlarz ,który kupuje u mnie cielaki na eksport twierdzi ,że cielak musi mieć 2 tygodnie .

Panowie źle mnie zrozumieliście mi chodzi o taki przypadek gdy kupie cielaka i chce go sprzedac z zyskiem..przez jaki okres cielak musi przebywac w gospodarstwie?

damian40000    85

czasem odbierałem paszport i dawałem przemieszczenie na tego samego cielaka i nikt nic nie mówił.

mora    14

Masz na myśli US ?Bo ARiMR nic do tego, byle pilnować terminowego zgłaszania przemieszczeń. A jeżeli cielę ma nabyć cechy " z własnego gospodarstwa" to musi być bodajże przez 1 mies. u Ciebie zarejestrowane żebyś mógł sprzedać bez posiadania firmy zajmującej się obrotem zwierzętami.

hatetusk    1

Jeśli zdarzy się to sporadycznie to i US nie ma żadnego prawa się przyczepić Takie podstawy byłyby tylko gdyby była to działalność stała i powtarzalna

wiwalator    0

witam. mi krzykneli 17,3 netto za kg, cielaki w wadze 90-110kg, załatwiane na kontrakt z Sokołowem.

kyllee    14

12 zl brutto podlaskie byczek 2 tyg 60 kg

janek13    0
(edytowany)

kyllee 12 zł za hf-ka? niedawno były po 14 zl , może cena idzie troszke w dół :P

Edytowano przez janek13

Jelcz    2

Oby szła bo to już jest nie normalne...Wczoraj był u mnie handlarz i chciał mi zaoferować byczki po 1950zł 7tygodniowe lmxhf....Wyśmiałem go :D Byście je widzieli to by każdy z was się cały tydzień śmiał :D Szkoda że szybko zdjęcia nie zrobiłem

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
    • Przez matr182
      witam orientujecie się może jaką cene mogę wołać za ha łąki z góry dzięki za odpowiedz

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.