Skocz do zawartości
Ferdek07

Jakie są u Was ceny cieląt?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

ibis86    1

zakupię do 400 sztuk cieląt mięsnych, ładnych krzyżówek rocznie do dalszej hodowli . prosze o kontakt na priv

Bado    0

witam mama aktualnie do sprzedania 4 sztuki byczek 270 kg czarno-bialy ale nie hf chcialbym za niego po 10 zl za kg ,byczek 220 kg krzyzowka miesna czarny z biala gwiazdka chcialbym za niego po 11 zl za kg , byczek 150 kg limusine chcialbym za niego po 15 zl za kg i byczek rudy simental 130 kg czcialbym za niego po 14 zl .

maroon    63

A ile można wziąć za jałówkę czarno białą około 150 kg? I komu można sprzedać na Mazurach?

Edytowano przez maroon

1piotr1    11

jeśli jest ktoś z Dolnegośląska, i ma do sprzedania cielaki to chętnie zakupie... ;)

pawel675    0

witam

Jestem z Małopolski a dokładniej z okolic Bochni.Zajmuje się hodowla bydła mięsnego(z krowami ok 30szt). Aktualnie znalazłem się w trudnej sytuacji finansowej ... Mam cielęta w wadze 120 -300kg mieszance mięsne .Nie bylejakie HF . Jest jeden 100% SM (ok 200kg) . Chciałbym zadać wam drodzy Agrofotowicze pytanie , czy ktoś nie chciał by zakupić jakieś cielę ? Oczywiście po rozsądnych cenach . Jutro mogę fotki zwierzakom porobić

mfarmer    0

witam

Jestem z Małopolski a dokładniej z okolic Bochni.Zajmuje się hodowla bydła mięsnego(z krowami ok 30szt). Aktualnie znalazłem się w trudnej sytuacji finansowej ... Mam cielęta w wadze 120 -300kg mieszance mięsne .Nie bylejakie HF . Jest jeden 100% SM (ok 200kg) . Chciałbym zadać wam drodzy Agrofotowicze pytanie , czy ktoś nie chciał by zakupić jakieś cielę ? Oczywiście po rozsądnych cenach . Jutro mogę fotki zwierzakom porobić

kolego pawle podaj njakis numer to moze sie dogadamy z tymi cielakami

gazela77    9

ja sprzedałem byczka ho*sim mleczny 5-cio dniowy za 950 zł i jałóweczkę ho*nrf też 5-cio dniową za 600 zł. Bez ważenia oczywiście. W ogóle to straszny popyt na cielęta jest.

stachu19    1

świerza informacja unas cielenta byczki do 110kg od 16 do 18zl za kilogram a cieliczki od 11 do 14zł

rafftti    2

A może ktoś chciałby kupić dwie jałówki LM 100% z papierami PZHiPBM po 2500 za szt. Mazowieckie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie