Skocz do zawartości
Ferdek07

Jakie są u Was ceny cieląt?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hoodoowca    4

Dziś rano przywiózł mi znajomy z gór 10 byczków czerwonych i mieszańców od 3 tyg. do 3 mcy za 10 tys byczki w dobrej kondycji.

suzuki21l    5

niedawno zakupiłem 4 byczki mieszańce, w wieku od mieś. do 2 mieś, jeden najstarszy od gospodarza 1350 zł, reszta od handlarza 900zł, 1000zł, 1200zł

Wiadomość z agroFakt.pl

bonzoo1224    0

hej, mam do sprzedania byczka-simentala, 1,5 miesiąca, około 120 kg.mazowieckie.tel.606-536-945

Edytowano przez bonzoo1224

rolnik55565    0

hej, mam do sprzedania byczka-simentala, 1,5 miesiąca, około 120 kg.mazowieckie.tel.606-536-945

A mógł byś podać mi miejscowość bo nie wiem czy by mi się opłacało jechać po jedną sztukę i jeszcze po ile za niego chcesz?... a mógł byś mi wysłać jakieś zdjęcie tego sima? czekam na odp. Pozdrawiam

Bado    0

A może ma ktoś do sprzedania byczki mięsne (mogą być mieszańce)z woj.mazowieckiego.W razie czego piszcie.

Pozdrawiam.

A jaka waga cie interesuje i ile moglbys dac z ladnego mieszanca a ile za czarno-bialego?

witam.kupię byczki 2-3 tygodniowe jak macie coś to piszcie mazowieckie

Ile sztuk by cie interesowalo ile bys mogl zaplacic za ladnego mieszanca?

Edytowano przez Bado

PrzemoO    8

Macie jakieś namiary na handlarzy cielakami w kujawsko-pomorskim?

Potrzebuje z 6-7 sztuk.

Oglądałem simentale ceny 1500-1700, ale kaszlały i takie trochę przytłumione były.

Edytowano przez PrzemoO

SimoN234    0

Witam. Ja kupiłem dziś 3 byczki hf po 650 zł sztuka. Byczki w wieku 1-2 tygodni. Chętnie bym pojechał na mazury albo na podlaskie bo słyszałem że tam są dużo tańsze ale nie mogę znaleźć nikogo kto by był zainteresowany sprzedaniem cielaków. Może ma ktoś z tamtych stron kto ma cielęta na sprzedaż? Pozdrawiam.

ahme999    115

u nas wcale nie są takie tanie. na pograniczy mazowsza i podlasia jest najwiekszy w posce punkt gromadzenia cielaków-handlarzeria zwozi je z całej polski a bossem interesu jest pewien włoch, który odbiera je znamienitym trans[portem, tzw scanią red hawk słynną od autostrady A1 po ścieżkę na polankę. ale do tematu-cena cieląt, zwykle odbieranych przez naganiaczy z podwórek dla ładnych byczków jeszcze 2 tyg temu wachała się w granicach 14 zł, hf ok 10.

parafrazując-moim zdaniem tacy kupcy jak wy możecie co najwyżej przyjechać na jakieś targowisko, gdzie wiezione są schorowane przebiórki do noża,bo nawet jak sie i trafi coś względnego od dziadka który przesądnie niechce sprzeda\ć z domu, to ma już taki zakodowane w głowie że bryczką podcofa bezpośrednio pod auto handlarza, choćbyś nie wiem ile mu proponował.

sory za grubiaństwo, ale jeśli chcesz urządzić sobie safari po podlasiu- ...to szczerze zapraszam, ale poza widokami pięknych obór możesz stąd nic wiecej nie wywieźć.

matas22    0

Sam kiedyś myślałem żeby jechać na podlasie po cielaki ale każdy mówi, że tam każdy ma swojego odbiorce i nic sie nie dostanie.

KARGO    81

Głupoty gadacie dajcie nieco lepsza cene niż handlarze (oni są strasznie wybredni chciałby nie wiadomo co a daje marne grosze ze za odchów sie czasem nie wróci)to w jednej wiosce mozna cały skład kupić. Sam mam 3 byczki hf do sprzedania odsadzone ładne jak coś to na PW

ahme999    115

już kiedyś tu pisałem-bydło tonajlepiej w zambrowie w czwatrek od 8:30 do 10, w piątek jadą niedobitki od 5.00 do 6.30. targowisko jest na wylocie na czyżew dk63, skreca sie w prawo zaraz za stacją cpn.

komodo    89

za 4 dniowego byczka hf 600zl a tyg brown swissa 700 a za jaloszke sim 6 dni 500zl bez wagi za sztuke :D

PITER234    0

Witam. Mam pytanie do rolników z podlaskiego i mazur. Czy macie jakieś cielęta na sprzedaż? Nie jestem handlarzem po prostu w mojej okolice nie ma cieląt. Mogę zapłacić więcej niż handlarze, np. jak handlarz daje wam 10 zł za kilo byczka hf to ja dam 11 zł/kg. Interesują mnie zarówno byczki jak i jałóweczki w wieku około 1-2 tygodni. Jeśli jest ktoś kto może sprzedać cielęta to proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Bado    0

Witam wszystkich.

Prowadze hodowle cielat i moge dostarczac cieleta w wadze powyzej 100 kg . Np. za podobnego do tego http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/313080-byczek/ http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/300110-simental/ chcialbym ok. 15 zl za kilogram. za podobnego do tego http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/299844-cielak/ ok 14 zl za kg a za ladnego czarno-bialego ok 13 zl za kg.

arek676    18

czemu mój najtanszy ? :D skoro krzyzowka typowo miesna ?:D a poza tym ho 2tyg max 60 kg 2500 tys za 3 sztuki

Edytowano przez arek676

Bado    0

czemu mój najtanszy ? :D skoro krzyzowka typowo miesna ?:D a poza tym ho 2tyg max 60 kg 2500 tys za 3 sztuki

Kolego podalem go jako przyklad a poza tym jest troche slabszy niz tamte

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie