Skocz do zawartości
Ferdek07

Jakie są u Was ceny cieląt?

Polecane posty

DARoROL    0

W mojej okolicy a (dokładniej Sierpc) dostałem od pośrednika cenę 9zł/kg byczka, waga cielaków to nieco ponad 60kg. Jałóweczki to cena ok. 6zł/kg. Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

xabi32    6

Ile powinłem dac gosciowi za 100 sztuk mieszanców byczków 10 dniowe jego cena 500 zł mi sie to wydaje troche duzo jak wy sadzicie

mora    14

Sądzę,że nie czytałeś tego tematu zbyt uważnie,albo zdarzyła Ci się literówka.Cena cieląt jaka wydaje Ci się zbyt wysoka,jest raczej zbyt niska,żeby była realna.Czyżbyś był handlarzem,który próbuje wsadzić kij w mrowisko? <_< Ja sprzedaję cielęta znacznie drożej,czasem zdarza mi się też kupować i nie zamierzam wykorzystywać sytuacji biorąc owoc czyjejś pracy za półdarmo.To obraża zarówno mnie,jak i sprzedającego.Pozdrawiam.

suzuki21l    5

Ile powinłem dac gosciowi za 100 sztuk mieszanców byczków 10 dniowe jego cena 500 zł mi sie to wydaje troche duzo jak wy sadzicie

kolego bierz po 500zł, bo to jest okazja, w obecnej chwili

BiniekD1    1

ktoś wie o jałówkach czy byczkach z kujawsko pomorskiego ok.powiatu radziejowskiego i w jakich cenach

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wczoraj zakupiłem 3 byczki w wadze ok 60-65 kg .... cena ogółkiem to 1700 zł

marb80    2

Jak obecnie cena cieląt mieszanców miesnych i hf w wielkopolsce lub innych regionach?

denzel    12

mam piękną jałóweczkie waga ok 200kg pow 1rok simental ile za nią mogę na dzień dzisiejszy wziaść

piotrp88    15

karol012011, masz jakieś mieszańce na handel w wieku ok 2tygodni? Odwiedzasz okolice Mrągowa?

SimoN234    0

Witam. Ja jestem z kuj-pom kupuje byczki mieszańce po 800-850zł, czarno-białe po 650-700zl, jałówki mieszańce po 600-650zl, a czarno-białe po 550-600zł. Cielaki są w wieku około 2 tygodni. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podać namiary na kolesia od którego kupuje. Pozdrawiam.

SimoN234    0

Witam. Mam jego numer 501640866. On ma cielaki małe 2 tygodniowe i takie od pojone około 2-3 miesięcy. Pozdrawiam.

Edytowano przez SimoN234

dawidg2    30

Gdzie są te cielaki za 500-600zł? interesuje mnie z 10 sztuk najlepiej spokojne jakieś :rolleyes: jestem z wielkopolski. Na przyczepce za samochodem z plandeką da rade je przewieźć bez problemu?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie