Skocz do zawartości
Ferdek07

Jakie są u Was ceny cieląt?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
petes    0

Koledzy a może ktoś jest z mojej okolicy- Wodzisław Śląski

Potrzeba mi 1 byczka takiego o masie 100kg najlepiej mięsny albo krzyżówka od biedy hf. Potrzeba mi bo cielęta chowam partiami i mam 4 sztuki a nie mogę dostać nigdzie byczka żeby dokopcować do 5. Transport nawet do 60km zapewniam.

Dzięki i pozdrawiam :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

Tworkowiak    103

A ja dziś sprzedałem byczka (wiek-ponad 3 tygodnie, waga 80kg) po 11.50 + VAT za kg do handlarza tego co zwykle. Byś pojedzie zapewne za granicę :P

Tworkowiak    103

To taki mieszaniec z przewagą simentala - biało-czerwony. Takie handlarz lubi najbardziej i zawsze jest zadowolony z zakupu u nas :P;)

pio46    0

@pio46 HF za 700PLN nie za drogo troche :o U mnie to za 550 do 600 idą :) .

Skoro są chetni za te 700 to dlaczego żądać mniej.

aro321    16

Ja kupuje byczki po byku simental i limusine po 450-600 zł w zależności od wielkości

Damix    1

Skoro są chętni za te 700 to dlaczego żądać mniej.

Chyba, że tak to rozumiem.

lukeczl    1

W piątek sprzedałem byczka HF 7 dniowego 500zł bez targowania, za mięsnego gość mi mówił że dawał ostatnio 650zł a na kg to HF10zł/kg, MM12-14zł/kg

jacekw1224    1

Karol takie byczki chodzą u nas po 900 zł a jałówki ok 600 -700 w zaleznosci od wagi ale na dzień dzisiejszy jest dużo chetnych na cielęta więc w naszym regionie (kuj-pom)jest to towar deficytowy a jak juz masz krzyżówke z BBB towogóle bys nie miał problemu ze sprzedażą :)

karol012011    1

Karol takie byczki chodzą u nas po 900 zł a jałówki ok 600 -700 w zaleznosci od wagi ale na dzień dzisiejszy jest dużo chetnych na cielęta więc w naszym regionie (kuj-pom)jest to towar deficytowy a jak juz masz krzyżówke z BBB towogóle bys nie miał problemu ze sprzedażą

To dobrze ,że nikt niewie po ile ja płacę bo by było dużo chętnych :)

Matix    0

wiem cos na ten temat bo ja tez jestem z kuj pom i tez skupuje cielaki teraz jest taki moment na skup cieląt ze szok dzis kupiłem byczka hf za 850 zl tygodniowego

karol012011    1

Matix

Ja jestem z mazutr i sprzedaje 100kg HF po750- 850zł zależy ile kto bierze ;) .To u ciebie drogie :blink: takie małe

Edytowano przez karol012011

DARoROL    0

Witam

Sprzedawałem cielaki pośrednikowi w cenie 10zł/kg za byczka a jałóweczki po 6zł/kg. Cielaki miały 3 tygodnie dodam jeszcze że to czarno-białe HFy, jestem z woj. Mazowieckiego z okolic Sierpca, tak się + - cena u nas kształtuje ;)

Pozdrawiam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.