News
gelo400

Claas Matador Gigant-Czy ktoś użytkuje ?

Polecane posty

tomek1974    18

TACHOMETR-CYFROWY-MIERNIK-OBROTOW-OBROTO

https://allegro.pl/oferta/tachometr-cyfrowy-miernik-obrotow-obrotomierz-8620873753

mam takie trzy od obrotów silnika młocarni i wialni każdy w innym kolorze aby się nie myliły ,silnik i młocarnia wiadoma rzecz ale wialnia ? ano mam przerobione obroty ponieważ nie mogłem ustawić wiatrów do trawy to złożyłem dwa wariatory od skutera i mam regulowane obroty niby mała rzecz a cieszy.

Edytowano przez tomek1974

Miodzio1671    0

tomek1794 ok wszystko fajnie ale ja mam coś takiego i jak to przymocować to do młocarni jak to jest na gumkę i leci do zegara to jest problem ;\ wysyłam ci zdjęcie ummie jest identyko  Ursus 1224

f75c4efc59cbde60cef7b67152145edc1.jpg

tomek1974    18

Czujnik montujesz tak ,niestety trzeba przykleić magnes na superglu( bo lubi się zgubić) do ośki albo koła pasowego ,czujnik przykręcasz do byle jakieś blaszki a wyświetlacz montujesz gdzieś koło wskaźników temperatury po prost jak najbliżej prądu. podłączasz wedle instrukcji a jak braknie przewodów to przedłużasz ,jutro jak nie zapomnę to zrobię zdjęcia.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomek1974    18

ce46d5a728ebf.jpg

877460f534107.jpg

tylko że od młocarni jest indukcyjny bez magnezu reszta jest na magnes 

Edytowano przez tomek1974

Sheriff    0
Napisano (edytowany)
Dnia 19.11.2019 o 21:20, Miodzio1671 napisał:

tomek1974 

imageproxy.jpg

Witam panòw ! Kupilem terz giganta ale bez bębna.teraz to zbiram do kupy wszystko ale nie wiem jak z tymi kolami pasowymi rozebracsie  ! Prosilem by jakis filmyk albo zdęńcia z lewej strony! Liepiej na telefon .+380673888936 mam vibera i wotsappa. Dzienki serdecznie

Edytowano przez Sheriff

tomek1974    18

ja założyłem skrzynie biegów od busa bo ciągle paski rwało jutro jak nie zapomnę to zrobię zdjęcia,dwa lata śmiga bez awarii  

m_i_c_h_a_l    3

Cześć,

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Claasa Matadora Giganta.

Chciałbym zapytać doświadczonych użytkowników czy macie jakieś sprawdzone sposoby na odpowietrzenie silnika Perkins 6 cylindrów w tym kombajnie?
Podczas moich pierwszych żniw miałem przypadek, że było w zbiorniku mało paliwa, tyłem wjechałem w bruzdę i niestety silnik się zapowietrzył.
Odpowietrzenie go to była tragedia, sam nie dałem rady. Wezwałem mechanika i on już prawie się poddał bo przepompowanie, odkręcanie przewodów z wtryskiwaczy nie pomagało i dopiero psiknięcie plakiem pomogło. Oczywiście za takie awaryjne działania nieźle sobie policzył.
Niestety cofa się paliwo i chcę założyć zaworek na przewód oraz dodatkowo wymienić filtry paliwa ale oczywiście kombajn się zapowietrzy.
Czy macie jaki sposób na odpowietrzanie Perkinsa?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj