Skocz do zawartości
tadekszeryf

fiat agri 180-90

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
fiat
tadekszeryf    0

jezeli ktos mial do czynienia z tym ciagnikiem to poprosze o opinie, nawet jezeli tylko cos slyszeliscie o nim. ogolne opienie o ciagnikach fiat, o modelu, za jaka cene jeszcze warto, punkty newralgiczne tych ciagnikow, czy warto kupowac z roku 91, prosze o opinie

Leo    0

Dzisiejszym odpowiednikiem Fiata jest NEW HOLAND, tak samo jak kiedyś były ciągniki renault teraz produkowane są clas. Mówi się że new holandy nie są złe, może trochę przereklamowane.

LukaszRol    0

Kiedyś w mojej okolicy był Fiat na obych ale co to był za model to niepamiętam,

Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Wiadomość z agroFakt.pl

przemo75    1

Mój znajomy ma 2 lub 3 takie, prosty ciągnik produkowany w Brazylii. Bardzo sobie chwali te ciągniki

Części do maszyn rolniczych

dilmon    0

Witam

Temat stary ale może ktoś przyszłościowo będzie myślał nad zakupem tego modelu.

W gospodarstwie posiadaliśmy Fiata Agri 180-90 oraz New Hollanda 8970. Jeżeli masz możliwość kupienia Fiata Agri w dobrym stanie to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz.

Świetny ciągnik i przedewszystkim mocny, szerokie opony i co najważniejsze podczas prowadzenia masz wszystko pod ręką.

Prosta konstrukcja ciągnika pozwala na szybkie zdiagnozowanie usterki o ile taka wystąpi.

New Holland - ciągnik wygodny, plus skyrznia - możliwość przełączania biegów bez użycia sprzęgła -> jest to rewelacja przy pracy w polu.

Minusem.... warto poczytać sobie o problemach na jakie trafiają właścicele.

Delikatna skrzynia biegów - koszt naprawy 60-70 tys. zł, oraz usterki typu, nie działają biegi 3,6,8,10; nie można włączyć wstecznego, problemy z hydrauliką, orz komputerem i wiele innych. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że bez serwisu się nie obejdzie.... a i tak czasami nawet serwis nie pomoże.

Niestety gopodarstwo swoje sprzedaliśmy wraz ze sprzętem ... ostały się do FIATA AGRI części typu filtry oleju, paski klinowe oraz korek do chłodnicy, uszelka wałka. Jeśli ktoś coś potrzbuje to śmiało pisać.

pozdrawiam

jeszcze e-mail

dilmon@op.pl

Edytowano przez dilmon

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez PaweAftarczuk
      Witam 

Poszukuje silnika do VOLVO BM T-650 lub koparko ładowarki VOLVO BM 646. Silnik wygląd tak jak na foto.

• Przez Majkel92
      Witam, czy możliwe jest zamontowanie Wyjścia wałka WOM w komunalnej wersji Renault Ergos 110 z 2002, która go nie posiada? Google nie pomogło ;). Ewentualna opcja to silnik hydrauliczny, lecz nie wiem czy to dobre rozwiązanie, mała moc :(. Ciekawi mnie czy można zamontować wyjście na oryginalnych częściach bez amatorskich przeróbek. Oto zdjęcie renówki.
      Zdjęcie z tyłu. 

• Przez jabu
      Witam, chciałem się dowiedzieć jak podłączyć 2 pompy hydrauliczne o wydajności 40 l każda pod rozdzielacz o przepływie 80 l.
      Czy wystarczy sam trójnik czy potrzeba jakieś zawory?
    • Przez Webson_
      Witam. Posiada ktoś na gospodarstwie ciągnik serii MB-trac? Chodzi mi tu o przedni tuz do niego, jak wykonać?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.