Piotruniu25

Jakie ma spalanie t 25

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Z tego co wiem te władymirce to nawet oszczędniejsze od 30- stki są.....(palą poniżej 4l na 1mth). Tylko moim zdaniem lepiej by było do nich zakładać szersze opony (mój wujek założył opony od c 360). Wtedy były by troche stabilniejsze. Ogólnie wszystkie ruskie ciągniki są dobre (wiem z własnego doświadczenia z tego typu maszynami). Władimirca idzie nawet taniej kupic jak c 330, a spalanie bedzie miał 2 razy mniejsze, nawet jak dostanie porządnie po garach :) 

kderwisz    5

Koledzy perszy pomiar mojego ruska i niemiła niespodzianka na 10 mtg spalił 32 litry. Pracuje jako wózek widłowy na polu z przednim masztem.

Koledzy wymieniłem w moim papaju pompę wtryskową na pompę od c330 i zrobiłem wtryski bo lały traktor jest mocniejszy równo pracuje praca mieszana wyszło mi 30l na 10 mtg

slawek429    0

Wiosnna 2021 bronowanie roli 1,35 ha po 2 razy czyli 2,7 ha to spalil 7 litry. Pierwszy raz bieg 3 a drugi raz bieg 4 i gaz do podłogi. Pole jak na stole

Drugie pole 0,73ha po dwa razy czyli 1,46 ha dojazd do pola droga gruntowną  ok 8 km w obydwie strony to spalił 5 litry na tych samych biegach co powyzej

Rozsiewanie nawozów 0,6ha za stodola + 1.15 ha,8 km w obie strony droga polną  + 0.91ha, 10 km po asfalcie w obie strony to spalil 5 litry na te trzy kawalki z dojazdami.

Orka zimowa okolo 15 lirów na hektar zalezy od pola czy rowno czy gora czy dlugie pole czy kwadrat.

Teraz do ciezkiej roboty ( orka,agregat, transport) mam jumza

Władymirec to bardzo oszczędny ciagnik 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Geo
      Postanowiłem zacząć taki temat, bo już zbyt wiele razy naciąłem się na badziewne części. Proponuje wpisywać tu propozycje do bubla miesiąca albo roku .
      Zacznę od części, którą ostatnio udało mi się zwrócić do sklepu.
      Kupiłem jakieś 2 tygodnie temu czujnik poziomu paliwa do Władka (około 60 zł). Zadowolony z zakupu zabrałem się za rozbieranie starego już ledwo działającego czujnika, ale też wymienianego kilka lat temu, tyle że to ruski oryginał z fabryki. Ten co kupiłem od razu wydał mi się nieco podejrzany, bo jakiś taki delikatny, ale wiadomo teraz wszyscy oszczędzają na materiale. Bardziej zdziwiło mnie, że za pomocą szlifierki było usunięte prawdopodobnie albo logo producenta, albo Made in China . Przy zakładaniu okazało się, że można wkręcić maksymalnie 2 z 5 wkrętów - otwory nie pasowały. Poza tym w jakim bym go położeniu nie chciał przykręcić pływak zawsze był bardzo blisko ścianki zbiornika albo o nią ocierał. Normalnie pewnie bym przewiercił większe otwory, ale chyba producent na to liczy. Jak już bym przewiercił otwory to przecież nikt mi nie uzna reklamacji jeśli np okaże się, że czujnik w ogóle nie działa. Mam już dość bubli więc odniosłem ten czujnik z powrotem do sklepu w którym go kupiłem.
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez dereniek
      Witam, znajomy poprosił mnie o pomoc bo ruski zaczął słabnąć i nie równo chodzić, no to ok, odkręciłem przewód od pompy paliwa pierwszej sekcji podczas pracy silnika i ciągnik gaśnie,ok, odkręciłem przewód drugiej sekcji i ciągnik mało co reaguje i pluje paliwem, tzn że sekcja padła???
    • Przez mireek111
      Witam, przymierzam sie do zakupu akumulatorów i moje pytanie kupić dwa  6v   czy jeden 12v . jakie macie w swoich ciagnikach. Mam polski rozrusznik zwykły i nie wiem czy da rade.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj