Polecane posty

w necie poszukaj na strace ja pobrałem ale mija sie z prawda wysiewu zalerzy od granulatu i predkosci
najlepiej jehac na mały kawałek pola i prubowac na oko ustawic i jazda ja mam zaf 603 po przerobieniu łapek sieje nawet 14 metrów na orginalnyh 10 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henek1k    0

Mam zamiar kupić rozsiewacz do nawozu .Znalazłem ofertę amazone 600l za 1100zł .Zastanawiam się czy ursus c 330 poradzi sobie z nim. Chcę wsypywać do niego big bagi czli 500kg .Jeżeli tego nie podniesie to może od razu kupić 400l znalazłem takie za 800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlik794    20

w  tabeli wysiewu za-f  jest norma wysiewu dla " ds 473" i dla "ds 500" co to są za parametry -(średnice  z łopatkami)   ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szajer19    0

Witam! Szukam talerzy do amazone za-f 603, i widzę,że cena waha się między 210-220zł(szt.) + przesyłka. Może wiecie gdzie znajdę takie talerze taniej lub po prostu używki. Przejrzałem sporo ogłoszeń, ale wiem ,że są jeszcze różni producenci części zamiennych itp. u których coś takiego dostane tanio.
Ktoś pomoże? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak    6

W zaf600 mam co roku ten sam problem wydaje mi sie ze dorzuca saletre 34% na 15m przy 2200 obrotów, a w maju straszne pasy na polu jakby rzucał na max 12m.

łopatki mam bez regulacji ani otworami ani koncówki nie sa podnoszone czy one w orginale tak wychodziły?

wygladaja jak te http://olx.pl/oferta/sprzedam-lopatki-do-rozsiewacza-amazone-zaf-600-CID757-IDeb6uZ.html#b4b14ae2b8

czy moze warto by zmienic na cos dłuzszego np http://olx.pl/oferta/lopatki-amazone-zaf-15m-zau-zam-os10-18-oraz-20-28-om16-24-i-inne-CID757-IDd1ZqL.html#652cfc7b85 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Załóż regulowane, powinno pomóc. Gość od którego kupiłem swoją Amazonkę mówi, że szerokość siewu zwiększyła się o ok 2m przy zastosowaniu tych regulowanych łopatek.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpol17    1

Witam stałem się posiadaczem amazone zaf 603 i nie wiem jak go ustawić na saletrzak 100 kg na h każda wskazówka mile widziana od posiadaczy tego modelu z płynna regulacją ,,skalą,,.Mam również pytanie na jakim biegu i obrotach siać na 12 m ciagnik to c 360 i czy ktoś z posiadaczy zafów robił próbę kreconą ewentualnie jak tą próbe wykonać z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin999    0

witam szczęśliwych posiadaczy rozsiewaczy amazone

mam pytanie czy ktoś z was rozbierał przekładnię w za-f 604r i druga sprawa jak uzupełnić olej (którą śrubą-otworem)?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

W zaf600 mam co roku ten sam problem wydaje mi sie ze dorzuca saletre 34% na 15m przy 2200 obrotów, a w maju straszne pasy na polu jakby rzucał na max 12m.

łopatki mam bez regulacji ani otworami ani koncówki nie sa podnoszone czy one w orginale tak wychodziły?

wygladaja jak te http://olx.pl/oferta/sprzedam-lopatki-do-rozsiewacza-amazone-zaf-600-CID757-IDeb6uZ.html#b4b14ae2b8

czy moze warto by zmienic na cos dłuzszego np http://olx.pl/oferta/lopatki-amazone-zaf-15m-zau-zam-os10-18-oraz-20-28-om16-24-i-inne-CID757-IDd1ZqL.html#652cfc7b85 ?

 

te dłuższe to ci się nie zmieszczą musisz dobrze zmierzyć bo podejżewam że za osłone mogą czepiać

miałem kiedyś taki rozsiewacz .ja wyciołem podłużne otwory w dłuższych łopatkach i zaczoł dożucać na niestety prawie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamadam241    20

witam kupilem zam compact z talerzami OM 18 24 i mam pytanie bo ścieżki mam co 15m jak ustawiam w programie amazone wysiew na 15 m to wskakuja mi tarcze OM 10 18 czy to bedzie pasowalo jak te ustawienia ustawie na moich tarczach czy niebardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem niedawno ww rozsiewacz, mam problem jak go  ustawic. Czy ktoś ma podobny model i mógłby pomóc? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil04w    0

Witam. Szukam rozsiewacz nazwozów dwutalerzowego do c-330 i zwróciłem uwage na amazone ZAF 402 i ZAF 403 i zastanawiam sie czym one sie różnia??? Posiada ktos taki rozsiewacz? Warto je kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtix099    0

Witam,
Poszukuje tabeli wysiewu do Amazone za-f 601. Rozsiewacz ma ustawianie na dziurki. Niestety nic konkretnego nie mogę namierzyć.
Ma ktoś może taki rozsiewacz i pomoże w ustawieniu?
Głównie będę wysiewał polifoske 6,saletrosan, mocznik, saletre amonowa.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal984    611

Mam do sprzedania Amazone ZAF-804R W bardzo dobrym stanie, brak śladów korozji, zadbany, garażowany, więcej informacji na PRIV :)

78980047694699012508.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ceston
      Witam jakie opinie o tym rozsiewaczu i jak dostepnosc czesci? rocznik 2010
       
    • Przez PiotrekMTZ
      Co sądzicie o tych rozsiewaczach?
      Bo planuje Kupić MDS 700l :lol:
    • Przez ceston
      Witam proszę o opinię na temat tego rozsiewacza i dostępność części rocznik 1999
    • Przez ARTURO04
      Witam potrzebuje pomocy może ktoś pomoże, poleci kogoś, a mianowicie problem dotyczy rozsiewacza a konkretnie wydaje mi się, że sterownik coś szwankuje konkretnie po kilku kalibracjach zaczyna zaniżać dawkę nawozu trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych i kilka kolejnych kalibracji można wykonać i znowu robię próbę na 300kg i tyle w próbie wychodzi a już na polu ok.180 kg i na nowo do ustawień fabrycznych... Może ktoś miał podobny przypadek rozsiewacz kverneland ds-ew bez wagi z czujnikiem na koło zdjęcia sterownika  


    • Przez kingway
      Witam , czy są tutaj posiadacze rozsiewacza do nawozu Amazone ZA M 1501 ??? Czy polecacie i na co zwrócić uwagę ??? Mam na oku taki no moim zdaniem full wypas no polskie menu,komputer Amatron +,limiter,osłony przeciwblotne,plandeka nadstawka L1000,czujnik prędkości,tarcze 24 -36 m.  i cena trochę też duża ponad 30 tys.  Na co zwrócić uwagę przy zakupie ?  A może polecacie coś innego ?? Co oznacza ten czujnik prędkości ?? To oznacza , że jaką prędkością będę rozsiewał to on mi sam dawkę poda ? Sorry za te pytania , ale nigdy nie miałem z takim do czynienia rozsiewaczem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj