Skocz do zawartości
zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
mirasek    7

Jakieś pare dni temu w hurcie zjechało do 3,80 złocisza brutto, wczoraj zamówiłem już po 3,87 a dzisiaj przeskoczyło 3,90 i ma rosnąć (to już żadna nowość...)

Na stacji z nalewaka od 4,07 do 4,kilkanaście, stan na dzisiaj.

Już dawno nie sprawdzałem cen w szarej strefie ale podejżewam że jak zwykle blisko złotówki taniej niż z nalewaka.

Wiadomość z agroFakt.pl

kubi    0

tak patrzę na te ceny paliw i mam dziwne przeczucie że ta obniżka to cisza przed burzą :D

ale z drugiej strony 'eksperci' zapowiadali na wiosnę, że pod koniec roku cena za ON może dojść do 6zł za litr ;)

Kuki19    2
tak patrzę na te ceny paliw i mam dziwne przeczucie że ta obniżka to cisza przed burzą :D

ale z drugiej strony 'eksperci' zapowiadali na wiosnę, że pod koniec roku cena za ON może dojść do 6zł za litr ;)

bo zapowiadali że cena ropu naftowej dojdzie do 200 dol /baryłkę a może i 250, cena ropy spała z 150 na 50dol/baryłkę tylko dlaczego na stacjach nie spałda przynajmniej o połowę tak jak w kanadzie? wiem wiem kurs dolara ale bez przesady ceny powinny jeszcze dużo więcej spaść, tylko że rafinerie muszą odrobić te łaskawe 5-10 gr które przystopowały gdy ceny na stacjach były rekordowe

tommy66692    10

Na świecie spadły dużo bardziej tylko w Polsce tak-no wiecie jak mamy państwo złodzieji to nic nie poradzimy!

Miki7211    5

To widzę ze u nas najlepsze ceny Wielkopolskie okolice Rawicza ostatnio kupowałem po 3.81 :D a bio coś koło 3.60 dokładnie nie wiem Sam byłem mile zaskoczony jak zajechałem na stacje ;)

Gość wolf19   
Gość wolf19

U mnie chyba jest po 3,9 PLN/L :angry:

Moze wie ktos jakiej ceny sie spodziewac przy zamowieniu 2 tys l?Cos taniej wyjdzie jak na stacji?? I jak to jest z tym zwrotem akcyzy? Czy jak kupie teraz paliwo i zloze wniosek w marcu to sie liczy do puli tegorocznej czy z 2009??

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?