Skocz do zawartości
zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
jaroWM    26

na "CPN" 5,08 zł/l, a ruska 4,40 zł/l - przy zwrocie akcyzy nie ma sensu się w nią bawić...

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

no to za ruską u was drą podobnie jak u mnie. Jakbyś sam pojechał to pewnie po 3,2-3,3zł by kupił ale jechać i stać w kolejce to bezsens przy zwrocie VATu i akcyzy.

Ja dziś tankowałem po 5,13 na shellu.

jaroWM    26

no to za ruską u was drą podobnie jak u mnie. Jakbyś sam pojechał to pewnie po 3,2-3,3zł by kupił ale jechać i stać w kolejce to bezsens przy zwrocie VATu i akcyzy.

Ja dziś tankowałem po 5,13 na shellu.

u ruskich 2,90 zł kosztuje, a ci co jeżdżą dokładają 1,5 zł i robi się 4,40 zł.

na jednej stacji, gdy się weźmie min. 800 l to litr kosztuje 4,94 zł.

Nikita_Bennet    100

ładne ceny, jak widać potwierdza się to co myślałem.

Ceny paliw mimo tego co ruskie wyprawiają się nie zmieni bo muszą za coś żarcie kupować więc za bardzo nie poszaleją z cenami paliw i nie ma co brać letniego w zapas przed zimą.

jaroWM    26

dziś na "mojej" stacji 4,79 zł/l, przy zakupie 800 l w miesiącu 4,71 zł/l

jonek98    883

na orlenie dzisiaj 5.09 95 a tak to w granicach 5 zł diesel najtańszy jaki widziałem 4.91. Apropo dzisiaj przegrzebalem trochę temat i na początku wszyscy narzekali na ceny rzędu 4.20-4.30 a dzisiaj jakby takie ceny były to wszyscy by byli wniebowzieci choć ostatnio paliwo ma tendencję znizkowa choć zobaczymy jak długo

milanreal1    290

Na lipnowskiej na olkopie jest 4,91. Dziś tankowałem w osieku, benzyna 95 4,89, ON 4,94.

Tygrysek    21

przy cenie 70 kilku $ za baryłkę to ON powinien kosztować 4.2-4.3zł a nie oscylować w granicach 5 zł 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?