Skocz do zawartości
zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
danielhaker    823

Po ile jest na dzien dzisiejszy w lubelskim lub mazowieckim? Gdzie kupujecie większe ilości? Mnie interesuje min 1000l i nie wiem u jakiego sprawdzonego dostawcy kupić. Hurtowo zawsze taniej no i dowóz jest. Od kiedy wchodzi paliwo letnie? 15 kwiecień czy 1 maj?

U mnie ostatnio zawsze w Siedlcach albo na Poczcie (Brzeska) albo Olgros (Starzyńskiego). Gdzie tańsza. Tam też można się zapytać o cenę hurtowych.

Na Orlenie ON 5.04, najtańsza po 4.94 (Olgros)

Verva benzyna 5.39 :blink:

Wiadomość z agroFakt.pl

Damix    1

opolskie pow.krap. shell 5.05 bliska 5.03 normalnie szok i jak tu zyski mieć ;[ .

Marrus    0

Ja płaciłem po 5zł brałem na firmę 2000l i odliczyłem wat i wychodzi około 4,15zł z przywozem .

No ale mnie zaraz szlak trafi z tą unią . Przez nią paliwo podrożało , opryski , nawozy , maszyny , jedzenie itd . A jak była komuna to wszystko było tanie ( nawet o 3 razy tańsze ) a za 10 krów można było kupić samochód , ciągnik i wiele innych rzeczy . Nie było wysokich płac ale przynajmniej pracowali wszyscy . Nie było tylu podatków . Nikt nie myślał o zamykaniu dużych zakładów takich jak ;

kopalnie , cukrownie , żwirownie . Nie było powodzi bo wszystko było czyszczone . Stało się w kolejkach do sklepu ale jak kupiłeś jakiś produkt to go zjadłeś z chęcią . Ceny były wyższe ale ludzie nie narzekali bo umieli kupować . Schab wieprzowy w latach 70 były po 65zł a teraz są po 15 zł . No ale teraz jest drogo . A w tedy nie było !!! Wiadomo że była inflacja . No ale ludzie potrafi wykorzystać jedzenie a teraz co ? Kupują co dziennie po 100zł jedzenie dla 10 osób z których np. 6 osób na mieście . Teraz kupuje się gotowe potrawy , słodycze oraz masę niepotrzebnych rzeczy których i tak nie zjedzą . I wyrzucają bo przeterminowane . No powiedzcie mi na co kupować jedzenie którego się nie zje . Sam wiem na przykładzie mojej rodziny że tak jest . Tu kupi się jakieś mięso , ser , szynkę . A pojutrze znowu kupi się to samo a o tych dzisiejszych się zapomni . Ludzie otrzymywali prawie takie same płace zresztą na czysto jak teraz . Bo był podatek niższy nie było tylu opłat które musiały płacić firmy . Jak ktoś był inżynierem to miał ofert pracy że aż chciało się uczyć a teraz co ? Lepiej iść do cechu i pracować po 2 latach na budowie a nie po 6 latach być inżynierem i też pracować na budowie . Unia taka dobra ale dlaczego my dostajemy 2 razy mniejsze dopłaty od niemca który otrzymuje dopłaty kilkadziesiąt lat ? . Bez tych dopłat lepiej radził . Bo nie trzeba by było spełniać prawie sterylnych warunków hodowli które kosztują krocie . I tak samo opryski , nawozy ,paliwo było kilka razy tańsze przed wejściem do Uni . Tak samo maszyny . W 2002 ciągnik XXX kosztował 55 tyś teraz kosztuje 65 tyś . Bez Uni byśmy żyli lepiej . Taka prawda , kto się ze mną zgadza pisać !!!

Poczytajcie to ale tam są błędy

http://nortus.pinger.pl/m/2568777/prl-a-rp-jak-sie-zylo-i-zyje

Gdzie ci teraz płacą średnio 3 tyś . Powyżej 5 tyś zarabia pewnie 5% , 20% zarabia od 3tyś do 5 tyś ( większość to budżetówka ) jakieś 25% od 2tyś do 3 tyś reszta poniżej 2 tyś taka prawda . Niby płace większe od tych w 1970 ale o ile wrosły podatki i koszty utrzymania ? Kilkakrotnie ...

Edytowano przez Marrus

danielhaker    823

@danielhaker a hurtowo też sprzedają? Daj mi namiary do nich. Nazwa firmy, tel. itp.

Wysłałem ci na PW

UE wprowadza nowy podatek nałożony na olej napędowy. Ma się to nazywać podatkiem węglowym. Po nałożeniu tego podatku cena ON wzrośnie o 25gr/litr i cena ON przekroczy cenę Pb. Mówili o tym wczoraj w TV.

Edytowano przez jacekkombajnista

pasiu66    17

UE wprowadza nowy podatek nałożony na olej napędowy. Ma się to nazywać podatkiem węglowym. Po nałożeniu tego podatku cena ON wzrośnie o 25gr/litr i cena ON przekroczy cenę Pb. Mówili o tym wczoraj w TV. Więc kto ma trochę kasy niech robi zapas. Ja miałem kupić 1000l ale zamawiam od razu 2000.

Kiedy to mają niby wprowadzić?

semos    11

orlen 5,12 zł

w hurcie min. zamówienie to tysiąc litrów na dzień dzisiejszy 4,86 z transportem do domu.

dawidg2    30

W hurcie wziąłem 3 tys mi przywieźli w czwartek po 4,74zł. na stacji coś koło 5.04 w mieście jeszcze drożej

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?