Skocz do zawartości
zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena

Wiadomość z agroFakt.pl

dawidg2    30

@dabaz na jakiej stacji? BO ja Tu spod Gostynia i u mnie 4.89 a w Poniecu chyba 4.76 na orlenie

LeF    24

Na prywatnej stacji ale dobre paliwo- ON za 4,80zł/litr Cena rosła 4,69, następny dzień 4,75 i następny dzień 4,80.

Na Orlenie widziałem 4,82 zł.

Kujawsko-pomorskie, powiat Żnin.

dabaz    54

@dawidg2 no u Pieprzyka w Sarnowie i w Rawiczu po tyle jest. Zrobiłem mały zapas.

Zapowiada się kiepski rok na cenę paliwa ,trzeba pomyśleć o ograniczeniu przejazdów zwłaszcza do oddalonych pól.Rozważacie jakieś rozwiązania?

Damix    1

@czadowywicek w jakim rejonie masz te pola może ja będę miał bliżej :D A tak na serio ile masz km w najdalszym polu...,bo ja jak już to pługa prawie nieużywam chyba, że muszę obornik zaorać. ;)

daweed    0

Bełchatów woj. Łódzkie 4.94 ON

A co myślicie o mieszaniu Oleju Roślinnego(biedronka, lidl) z ON. Zawsze to jakaś oszczędność. Tylko pytanie czy silnik nie padnie :(

Czy jeździ ktoś z was na takich mieszankach czy może lejecie samo biopaliwo?

ksys    2

u mnie 4,80-4,90 olej roślinny dawałem jakiś czas temu w ilości 50-50 jeżdziłem c 330 i mtz latem ale smród był straszny i filtry szybko zalepiało.Wtedy była dobra cena na olej jadalny ale teraz się chyba nie opłaci.

Darkos795    4

4.82 na stacji orlen jak dziś widziałem.Wczoraj pytałem się o cenę opału-3.70.Jestem ciekaw jakie będą ceny

za godzine pracy kombajnu w żniwa.Ale mam nadzieję że to chwilowe zwyżki.Nie robiłem zapasów,ciekawe jak na tym

wyjdę.

super    0

wicie co panowie te ceny paliw to już nie spadną narazie. z tego co piszą w necie nie robi się dobrze.bedą te duże traktory stały po krzakach jak tak bedzie dalej z paliwem.

tomi382    98

Prognozy są na przekroczenie 6zł masakra. Ponad 5 zł to cios w serce nie mówiąc o 6 zł

jaro30    10

Tydzień temu przywozili mi 800 litrów po 4,58 dziś jest już 4,81.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez TheXxKamilxX
      Siema chciałem się zapytać jak tam z cenami za wysłodki albo wytłoki.... Najlepiej woj mazowieckie,łódzkie  ??
      Jesli macie jakiś sprawdzonych dostawców z tych woj to nie pogardzę kontaktem do nich  

• Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690