Skocz do zawartości
zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
semos    11

kamieniak89 zupełnie nie wiem o czym piszesz - tak jak mówię ja już wiele razy tankowałem swój samochód na Auchan a zakupów ani raz nie robiłem i zawsze płace tyle za litr ile pokazuje dystrybutor, np. we wtorek ON był po 4,44 za litr. Może w innych regionach Polski jest taka strategia ale nie u mnie.

Edytowano przez semos

Wiadomość z agroFakt.pl

kamieniak89    27

Zakupiliśmy po 4,57 cena wzrosła bo Kadafi szaleje, no i nie ma na co czekać bo taniej nie będzie :(

danielhaker    831

Zanosi się na kolejne podwyżki <_< Wzięlibyśmy już teraz z 1000l ale czekamy na letnią. Potem jak wyjdzie tysiąc to może troszkę stanieje... :unsure:

dawidg2    30

Trzeba będzie brać bio 100 hehe. Dziś zatankowałem na stacji jeszcze po 4.79 a podobno później już zmienili 4.89. Też mam wziąść w hurcie ale narazie kasy mi brakuje.

kamieniak89    27

@danielhaker czemu czekacie na letnią??? My wzięliśmy teraz 3tys i na pewno do sianokosów starczy.

wiesmag    52

to już poczta ropą handluje.listonosz z karnistrami? :lol:

na poważnie to stacje chcą około4,75.

ja to jeszcze 1500litrów z jesieni mam to jeszcze poczekam(płaciłem wtedy 3,7 teraz to strach się nawet pytać,i dostawca ciszej kota siedzi-powód:drogo)

danielhaker    831

Bo podobno letnia ma lepsze smarowanie...

@wiesmag, nie :lol: Na placu gdzie stoją ich samochody jest Stacja paliw i ceny zawsze mają najniższe. A przez płot druga Stacja paliw hotelu Arche i cena najczęściej 2gr. wyższa. Teraz jak na Poczcie 4.66 to tam 4.88 Raz na jakiś czas się trafi że druga firma ma o grosz taniej.

Edytowano przez danielhaker

wiesmag    52

o ile pamiętam to lenia ma lepsze smarowanie,jak mówi danielhaker-parafina jakby co,zimowa latem jakby suchsza na ręku,coś w tym jest że mamy letnią latem,ciekawe jakby igliczki we wtryskach się zachowywały dłuższy okres na zimowej w największych upałach?

boku27    222

Ja kupiłem dzisiaj 2 tys. to po 4,72 ale maja naprawdę dobre paliwo. Wszyscy tam kupują którzy maja zachodnie ciągniki a poza tym sprzedaż na fakturę na przelew a nie gotówka co jest bardzo wygodne ;)

tomi382    98

Dolnośląskie 4.79 detal a hurt to nie wiem bo redbul jest w obiegu to sie nie bierze.

kamieniak89    27

@boku27 my teraz też poszukaliśmy firmy która wystawia f-ry przelewowe, bo prędzej braliśmy od firmy która brała gotówkę, no a przy zakupie 4-5 tys l trochę tej gotówki trzeba, musisz jechać do miasta, liczyć ze 2 razy, no i jeszcze prowizję z konta pobiorą bo za raz tyle kasy ze "ściany" nie wybierzesz, a tak dzwonię, przywożą i za jednym kliknięciem płacę całą sumę, i koszt wychodzi 0,5zł, i czasu nie marnuje na wyjazdy.

kamil900830    3

Ostatnio kupiliśmy 2 tyś ON na Orlenie po 4,74 zł .Na litrze spuścili 6 groszy :o .A od firm które sprzedają paliwo już nie kupuje ponieważ w żniwa 2 razy zatarłem pompe paliwową w Claasie .Koszt naprawy popmy to 980zł .Drugi raz zrobili w ramach gwarancji ale ewidenetna wina była paliwa. ;[

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez axel
      jaki sklep polecacie bo ja sie zaopatrzam w sano
    • Przez grzesiekxy
      Witam. Podajcie ceny mieszanek pełnoporcjowych dla krów mlecznych w waszym rejonie oraz nazwę producenta.
    • Przez TheXxKamilxX
      Siema chciałem się zapytać jak tam z cenami za wysłodki albo wytłoki.... Najlepiej woj mazowieckie,łódzkie  ??
      Jesli macie jakiś sprawdzonych dostawców z tych woj to nie pogardzę kontaktem do nich  

• Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690