Skocz do zawartości
zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
qazi    57

Tyle to u mnie w detalu kosztuje.

no u nas w detalu jest po 4.71-4.75

Wiadomość z agroFakt.pl

Vrykoulakas    11

Dziś byłem u znajomego przedsiębiorcy i przywieźli mu paliwo, do hurtu i duże ilości bierze od nich cena netto na fakturze, czyli nie mógł mnie ocyganić ;) 3,75 plus VAT 23% 4,61 czyli kicha bo na stacji tez po tyle lub niewiele więcej, myślałem że są większe upusty :(

Edytowano przez Vrykoulakas

lukasz612    0

Ja kupuje paliwo w Oktan Energy Szczecin ostatnio kupowałem po 4.38 brutto ale VAT odliczę to mi wychodziło 3.59zł netto

gryfel    5

Olej napędowy kupowałem z dostawą do domu po 3,7zł netto czyli po 4,55 zł brutto woj. podlaskie.

dawidg2    30

U mnie na stacji 4.65zł/l ale niedługo będe brał w hurcie wg cen hurtowych na PKN. Czyli jakieś 25gr taniej na dzień dzisiejszy.

kamieniak89    27

U nas na lokalnej stacji (w okolicy najtańsza) ON 4,70 przy zakupie powiedzmy małej ilości, powyżej 200l 4,65, a dzwoniłem i cena hurtowa jest 4,55 no i chyba trzeba zapełnić magazyn ;)

semos    11

u mnie najbliżej domu na Orlenie 4,69 a na stacjach w krakowie od 4,55 do 4,60 a na stacji Auchan 4,44 i to cena w detalu

kamieniak89    27

Tylko na Auchan to jest zabieg czysto marketingowy, zazwyaczaj jest tankowanie + zakupy, także tam zabiorą straconą marżę :lol:

semos    11

Tylko na Auchan to jest zabieg czysto marketingowy, zazwyaczaj jest tankowanie + zakupy, także tam zabiorą straconą marżę :lol:

Pierwsze słyszę o czymś takim. Od dwóch lat jak tylko mam okazję to tam tankuję i jeszcze ani raz nie robiłem zakupów wiec nie wiem o czym piszesz

dawidg2    30

Wczoraj Verve tankowałem po 4.95 a jak jechałem z Poznania to na jednej stacji była już po 5 zł. Zwykła coś 4.85zł. Normalnie zgroza.

dawidg2    30

U mnie w pobliżu ma TESCO taką strategie, na cpn mają kilka groszy taniej ale jak się zrobi zakupy pow 100zł to jest kolejne 5gr/l taniej, ale podobno kiepskie paliwo

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.