zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

denzel    28

w mazowieckim ON 4,39 ON GOLD 4,60 koszmar :o ale myślę że wszystko się zmieni. :rolleyes:

taka cena to rok temu była

dziś dokładnie na LOTOS Żuromin 5.39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Lotos Rypin ON 5,42zł

 

Nie kupuj na tej stacji, tam zawsze 10 20gr drożej niz gdzie indziej :P


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

U mnie na lokalnej stacji wczoraj było 5.44 na takiej pod tesco 5.33 wczoraj też była. Mam jeszcze hurtową po 5.17 ale ostatni tysiąc litrów na ten tydzień starczy ani nawet nie, zresztą jutro zamawiamy żeby na czwartek dowieźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

Woj. Mazowieckie Sochaczew 5.40 w Kozłowie Biskupim też coś koło tego :/ co tu się wyprawia w tym kraju ja się pytam ;[ jak tak dalej będzie to rolnicy powoli zaczną zwijać swoje interesy i będzie wielki koniec :(


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Zapasy mi się skończyły i muszę kupić kilka tys litrów ale przy takich cenach jestem przerażony. Kupować czy czekać na obniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15369

Robert to jakie ty masz traktory że kilka tyś litry. Mi 1200 na cały rok starcza razem z autem. A ile ziemi jak nie tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia20    16

Na obniżkę nie ma co liczyć bo przecież zaraz po nowym roku pójdzie jeszcze w górę ok 10-20 gr..w ogóle nie mam pojęcia kto te ceny tak winduję.

Ja jeszcze przed nowym rokiem też muszę kupić jeszcze z 1000 litrów przed większymi podwyżkami.

 

Wczoraj widziałam na stacji pobliskiej 5,46.

 

Około 2 tygodnie tato kupił 1000litrów z pol-miedzi za 5,34 czy coś w tych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Robert to jakie ty masz traktory że kilka tyś litry. Mi 1200 na cały rok starcza razem z autem. A ile ziemi jak nie tajemnica.

Ja by jednorazowo zatankować ciągniki i kombajn to potrzebuję 1200 litrów , a tobie na rok starcza z samochodem? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

No do obrobienia około 40ha, John deere 106km, MTZ820 80km i c-330m. Do tego Bizon rekord i wózek widłowy. Spalam około 4tys litrów rocznie.

A Ty, kolego opisz, jeśli możesz tak jak ja na co idą Twoje 1200L.?

Robert to jakie ty masz traktory że kilka tyś litry. Mi 1200 na cały rok starcza razem z autem. A ile ziemi jak nie tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

dzisiaj ropa po 5,31 a benzyna po 5,29 :lol::lol: paranoja juz sie zaczyna robić w moim regionie :lol:jestem ciekawy jak bedzie w przyszłym roku po ile bedzie opał bo jak zwykła skoczy do 6 zł to ciezko bedzie na raz wyciagnąc 6 tyś łe 3 tys nie jest łątwo a co 6 tyś. hmm a 1500L jest potrzebne :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

koledzy co to z tą ropą się dzieje jak tak dalej pójdzie trzeba bedzie likwidowac gospodarki ropa po nowym roku ma iść o 60 groszy do góry tak mówili w wiadomośćiach dziś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Jak to niedawno mówili że po nowym roku po podwyżkach 5.50 będzie jak to już dużo nie brakuje. u nas od 5.30 do 5.44 cena ON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Protest przeciwko rosnącym cenom paliwa Do wszystkich kierowców. Bardzo dobry pomysł. (koniecznie przeczytaj do końca!) Ceny paliwa poszybowały w górę. Jeszcze trochę i zobaczymy 6 PLN za litr, a potem może i więcej. Poniższa propozycja ma znacznie więcej sensu niż kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", które było przeprowadzane kilka miesięcy temu. Producenci paliw śmiali się jedynie, bo wiedzieli, ze nie będziemy kontynuować akcji krzywdząc samych siebie rezygnując całkowicie z zakupu paliwa. Było to bardziej niekorzystne dla nas niż problem dla nich. Ale myśląc o tamtym pomyśle powstała idea, która może przynieść rzeczywiste korzyści. Przeczytaj proszę i przyłącz się! Przy cenach paliw rosnących każdego dnia my konsumenci musimy podjąć akcję. Jedynym sposobem abyśmy zobaczyli, ze ceny paliwa idą w dół jest trafienie kogoś w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I możemy zrobić to BEZ narażania się na niewygody. Oto pomysł: Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jeśli nie będą sprzedawały paliwa, będą zmuszone do obniżenia ceny. Jeśli one obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy do milionów. Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej to juz w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych 10... Wszystko, co należy zrobić to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i STATOIL. To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość przęśle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów w ciągu 8 dni! Założę się, ze nie sądziłeś, ze masz taki potencjał, prawda? W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu. Jeśli uważasz, ze ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość. WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok.4,0 PLN /litr). Razem możemy to zrobić. Prześlij tę wiadomość nie kupuj paliwa na BP i STATOIL. TO TY MOŻESZ USTALIĆ CENĘ dostałem takiego maila co wy na to może warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

to jest akcja marcowa o ile dobrze pamietam.

 

poza tym najwiekszymi polskimi koncernami jest orlen i lotos. wszystkie paliwa importowane to tylko ułamek, poza tym mniejsze koncerny jak właśnie bp czy statoil kupują w hurcie paliwo z gdańska i płocka, więc....

 

to raz, a dwa koncerny maja tu najmniej do gadania-koszt wytworzenia litra benzyny to ok 80gr, napędu 60gr, do tego wszelkie marże po drodze i nasz wampir-akcyza i podatki-na oko 3/4 ceny na dystrybutorze.

 

po trzecie-to WSTYD, CHOLERNY WSTYD!- nasi ojcowie i dziadowie wychodzili na ulice i twarzą w twarz konfrontowali się(a przynajmniej chcieli) z uciskającą władzą, a my? spamujemy sobie anonimowo maile jakąs ulotką z mydlącym oczy pomysłem. i tu zasadnicze pytanie-jesteśmy tacy głupi-mówię o ogóle Polaków- że dajemy sie prowadzić jak stado baranów czy nie mamy jaj...?!

 

zeby sie cos zmieniło trzeba leczyć tępą mentalnośc jako przyczynę, nie skutki!


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

cena ceną ale co będzie z akcyzą?

Trzeba nękać Izby Rolnicze aby pisały o zwiększenie z 86 litrów do hektara na chociaż 100-120 litrów oraz o dopłatę chociaż w wyskości 1,00 do litra.

Poza tym idzie koniec roku - na wiosnę będą spotkania z wójtami a to wójt podpisuje się pod decyzją o zwrocie podatku akcyzowego i to UG z otrzymanych pieniędzy wypłaca nam kasę.

Ciekaw jestem jakby w co 4 wiosce rolnicy zgłosili z wpisem do protokołu z zebrania wiejskiego potrzebę szerszej dyskusji na temat wyskośći akcyzy (chodzi o to aby od Urzędu Gminy poszedł papier że zwrot akcyzy jest zbyt niski i że zużywamy więcej paliwa na 1ha).

Ja wiem że to wiele roboty i mało da ale papier jest cierpliwy a ostatnio przekonałem się że łatwiej jest samorządowcom o coś walczyć czy nawet rozmawiać jeżeli jeżeli mają podkładkę na papierze bo mają swięty spokój i nikt im nie zarzuci że robią coś bo chcą i sami coś sobie wymiślili tylko działają bo społeczeństwo tego chce. Niestety gadanie na zebraniach wiejskich często kończy sie gadaniem i nie wszystkie rzeczy są wpisywane do protokołu i później samorządowcy chcą o pewnych sprawach zapomnieć.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Za chwilę podniosą akcyzę na ON(unijne zobowiązanie), czy automatycznie zwiększą kwotę zwrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

Zwrot mają podnieść ale mniej niż akcyze... do tego zużycie jest zaniżone takze z każdej strony jesteśmy bici. PO pokaze nam niedługo gdzie jest nasze miejsce w szeregu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

jak tak będziesz kwękał i nic nie robił w tej sprawie to i będziesz bity.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sthil007    62

jak tak będziesz kwękał i nic nie robił w tej sprawie to i będziesz bity.

Izba nic nie poradzi mandat na sprawowanie władzy na następne cztery lata został wydany Polacy dali się omamić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

5.30 ON lukoil lublin


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj