zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Tanco96    10

4.85zł powiat sochaczewski


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

@dabaz na jakiej stacji? BO ja Tu spod Gostynia i u mnie 4.89 a w Poniecu chyba 4.76 na orlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Na prywatnej stacji ale dobre paliwo- ON za 4,80zł/litr Cena rosła 4,69, następny dzień 4,75 i następny dzień 4,80.

Na Orlenie widziałem 4,82 zł.

Kujawsko-pomorskie, powiat Żnin.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

@dawidg2 no u Pieprzyka w Sarnowie i w Rawiczu po tyle jest. Zrobiłem mały zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się kiepski rok na cenę paliwa ,trzeba pomyśleć o ograniczeniu przejazdów zwłaszcza do oddalonych pól.Rozważacie jakieś rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

@czadowywicek w jakim rejonie masz te pola może ja będę miał bliżej :D A tak na serio ile masz km w najdalszym polu...,bo ja jak już to pługa prawie nieużywam chyba, że muszę obornik zaorać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daweed    0

Bełchatów woj. Łódzkie 4.94 ON

A co myślicie o mieszaniu Oleju Roślinnego(biedronka, lidl) z ON. Zawsze to jakaś oszczędność. Tylko pytanie czy silnik nie padnie :(

 

Czy jeździ ktoś z was na takich mieszankach czy może lejecie samo biopaliwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

u mnie 4,80-4,90 olej roślinny dawałem jakiś czas temu w ilości 50-50 jeżdziłem c 330 i mtz latem ale smród był straszny i filtry szybko zalepiało.Wtedy była dobra cena na olej jadalny ale teraz się chyba nie opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

4.82 na stacji orlen jak dziś widziałem.Wczoraj pytałem się o cenę opału-3.70.Jestem ciekaw jakie będą ceny

za godzine pracy kombajnu w żniwa.Ale mam nadzieję że to chwilowe zwyżki.Nie robiłem zapasów,ciekawe jak na tym

wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super    1

wicie co panowie te ceny paliw to już nie spadną narazie. z tego co piszą w necie nie robi się dobrze.bedą te duże traktory stały po krzakach jak tak bedzie dalej z paliwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Prognozy są na przekroczenie 6zł masakra. Ponad 5 zł to cios w serce nie mówiąc o 6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Tydzień temu przywozili mi 800 litrów po 4,58 dziś jest już 4,81.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

4,76--4,99 zamówiłem po 4,78, drożej niż na stacji ale nie chcę mi się brudzić z 3 tyś.Z tym co mam może mi starczy na cały rok. Mam nadzieje że 90 l na ha starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj