zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

dawidg2    31

Trzeba będzie brać bio 100 hehe. Dziś zatankowałem na stacji jeszcze po 4.79 a podobno później już zmienili 4.89. Też mam wziąść w hurcie ale narazie kasy mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

w Siedlcach orlen 4,84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

to już poczta ropą handluje.listonosz z karnistrami? :lol:

na poważnie to stacje chcą około4,75.

ja to jeszcze 1500litrów z jesieni mam to jeszcze poczekam(płaciłem wtedy 3,7 teraz to strach się nawet pytać,i dostawca ciszej kota siedzi-powód:drogo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6897

Bo podobno letnia ma lepsze smarowanie...

@wiesmag, nie :lol: Na placu gdzie stoją ich samochody jest Stacja paliw i ceny zawsze mają najniższe. A przez płot druga Stacja paliw hotelu Arche i cena najczęściej 2gr. wyższa. Teraz jak na Poczcie 4.66 to tam 4.88 Raz na jakiś czas się trafi że druga firma ma o grosz taniej.

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

o ile pamiętam to lenia ma lepsze smarowanie,jak mówi danielhaker-parafina jakby co,zimowa latem jakby suchsza na ręku,coś w tym jest że mamy letnią latem,ciekawe jakby igliczki we wtryskach się zachowywały dłuższy okres na zimowej w największych upałach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trq    1

Tarnów, bioester na Orlenie po 4,25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Ja kupiłem dzisiaj 2 tys. to po 4,72 ale maja naprawdę dobre paliwo. Wszyscy tam kupują którzy maja zachodnie ciągniki a poza tym sprzedaż na fakturę na przelew a nie gotówka co jest bardzo wygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Dolnośląskie 4.79 detal a hurt to nie wiem bo redbul jest w obiegu to sie nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

@boku27 my teraz też poszukaliśmy firmy która wystawia f-ry przelewowe, bo prędzej braliśmy od firmy która brała gotówkę, no a przy zakupie 4-5 tys l trochę tej gotówki trzeba, musisz jechać do miasta, liczyć ze 2 razy, no i jeszcze prowizję z konta pobiorą bo za raz tyle kasy ze "ściany" nie wybierzesz, a tak dzwonię, przywożą i za jednym kliknięciem płacę całą sumę, i koszt wychodzi 0,5zł, i czasu nie marnuje na wyjazdy.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

Ostatnio kupiliśmy 2 tyś ON na Orlenie po 4,74 zł .Na litrze spuścili 6 groszy :o .A od firm które sprzedają paliwo już nie kupuje ponieważ w żniwa 2 razy zatarłem pompe paliwową w Claasie .Koszt naprawy popmy to 980zł .Drugi raz zrobili w ramach gwarancji ale ewidenetna wina była paliwa. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj