zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

qazi    61

Tyle to u mnie w detalu kosztuje.

 

no u nas w detalu jest po 4.71-4.75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

Dziś byłem u znajomego przedsiębiorcy i przywieźli mu paliwo, do hurtu i duże ilości bierze od nich cena netto na fakturze, czyli nie mógł mnie ocyganić ;) 3,75 plus VAT 23% 4,61 czyli kicha bo na stacji tez po tyle lub niewiele więcej, myślałem że są większe upusty :(

Edytowano przez Vrykoulakas

Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz612    0

Ja kupuje paliwo w Oktan Energy Szczecin ostatnio kupowałem po 4.38 brutto ale VAT odliczę to mi wychodziło 3.59zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

u nas ON 4.69zł/l


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

U mnie na stacji 4.65zł/l ale niedługo będe brał w hurcie wg cen hurtowych na PKN. Czyli jakieś 25gr taniej na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

u mnie najbliżej domu na Orlenie 4,69 a na stacjach w krakowie od 4,55 do 4,60 a na stacji Auchan 4,44 i to cena w detalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

u mnie

ON 4,65

PB95 4,85


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Tylko na Auchan to jest zabieg czysto marketingowy, zazwyaczaj jest tankowanie + zakupy, także tam zabiorą straconą marżę :lol:

 

Pierwsze słyszę o czymś takim. Od dwóch lat jak tylko mam okazję to tam tankuję i jeszcze ani raz nie robiłem zakupów wiec nie wiem o czym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Wczoraj Verve tankowałem po 4.95 a jak jechałem z Poznania to na jednej stacji była już po 5 zł. Zwykła coś 4.85zł. Normalnie zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

U mnie w pobliżu ma TESCO taką strategie, na cpn mają kilka groszy taniej ale jak się zrobi zakupy pow 100zł to jest kolejne 5gr/l taniej, ale podobno kiepskie paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

kamieniak89 zupełnie nie wiem o czym piszesz - tak jak mówię ja już wiele razy tankowałem swój samochód na Auchan a zakupów ani raz nie robiłem i zawsze płace tyle za litr ile pokazuje dystrybutor, np. we wtorek ON był po 4,44 za litr. Może w innych regionach Polski jest taka strategia ale nie u mnie.

Edytowano przez semos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj