zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Ja płacę po 3.90 w zależności, na stacji nie opłata.


Nie zezwalam na użycie moich fotografii i komentarzy do jakichkolwiek celów bez mojej wiedzy i zgody na piśmie, nie zezwalam na kopiowanie i ich zmienianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ciekawe skąd? Bierze ktoś tu 3tys L od razu? Z hurtowni po jakiej cenie macie albo jaka różnica gr w cenie a stacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

Wszystko jest mozliwe... oczywiscie ze nie zakupuje po 300 litrow ON , kupuje w malych ilosciach.

Trzeba kombinowac nie zawsze sie udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Mi w hurcie w piątek przywiezli po 4zł ale myśle że troche z tanieje jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja się domyślam jakie to może być paliwo.

 

@Farmermf a ile litrów brałeś? bo ja tak będe brał te 3 tys l co miesiąc więc tu też liczę na rabat większy. U mnie 4.25 to już mam 25 gr taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

zamówiłem 2tyś ale spuściłem 4.2tyś , dla stałych klijentów to nie ma tóżnicy czy zamówie 1 czy 6 to cena i tak min. 20groszy a zazwyczaj jeszcze mniej od detalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

oki Dzięki wielkie. muszę coś patrzeć bo na stacji drogo i jeszcze ma kiepskiej jakości widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

4,29 zł/l Wasbruk -- Przasnysz (stacja CPN)

4,06 zł/l Top-Oil -- Sochocin (Hurtownia)


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

4,43 w detalu (brałem tylko 250litrów) na shell Kętrzyn.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Najtańsza ropa chyba w powiecie siedleckim to Siedlce na Poczcie (ul. Brzeska) 4,37

Ja teraz zamawiałem samochód 1500 litrów to przywiózł mi po 4,10 ale to już ze 2 tygodnie temu, no i fakturkę i ropa mi wyjdzie poniżej 3 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

4,10??? :D:) :) :) :) Poczta, Siedlce 4,16zł. Ja kupowałem po 3,20zł i fakturę i mnie wyniesie jakieś 2,75zł :)

kiedy kupowałeś tą rope??? teraz na początku sierpnia napewno po 3.20 nie była. ja fakturkę i dwa razy odliczam to wiesz mi jeszcze taniej jak tobie wyjdzie ;D

a przed chwilą na poczcie post wyrzej napisałeś ze po 4.40 na poczcie a teraz po 4,16??? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Ja kupowałem kilka razy w sierpniu, Do tego kupiłem fakturę. 8 lipca to było przed chwilą? Wtedy była po 4,37 a dzisiaj 4,16 chyba przez niecałe 2 miesiące mogła stanieć... :D

Przecież sierpień jest teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz5714    11

Ale 8 lipca pisałem że po 4,37 i dzisiaj jest po 4,16. Obudź się :D

no i gdzie kupiłeś po 3.20?? chyba od ruskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

Ja się domyślam jakie to może być paliwo.

 

Jezleli sie domyslasz..... to gratuluje :D a pisac nie bede na ten teamt publicznie :) Paliwo nie jest chrzszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego względu że ropa jest towarem mało elastycznym robią z jej ceną co chcą ;d litr kosztuje na dzien dzisiejszy prawie 5zł ;) za butle z gazem trzeba dać 54 zł nawet ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj