zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

lukasz27    10

zamówilem dzisiaj 4tys po 3.30zl i idzie do góry. :angry:


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

na orlenie widziałem dzisiaj cene 3.47 a jeszcze pare dni temu 3,35


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

CPN w Jasionówce 3,54


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Wczoraj w lukoilu w warszawie płaciłem po 3,37 zł/l jadąc do domu w łomży 3,55 zł/l .


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

stacja auchan w poczesnej k. czestochowy 3,19

orlen poczesna k. czestochowy 3,48

statoil w czestochowie 3,34

orlen N. Brzeznica 3,51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

Ja dwa tygodnie temu kupywałem rope po 3.25zł. Ale teraz poszła w góre. Ja brałem z Ostrołeki przywieźli na podwórze.


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Dzisiaj jeszcze zdążyłem zatankować V-power w nowej cenie zwykłej 95, na shellu wszystko +20 gr/l

 

ON w granicach 3,5 zależnie od stacji (duże rozbieżności, zależnie od zapasów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5

Mazowieckie, Bliska wczoraj 3.57zł, dzisiaj 3.67zł, 25km bliżej Warszawy na Vervie 3.47zł, na Neste 3.41zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian892    10

Kolego do mnie dzwonił i mnie oszczegł że dał sie oszukać wieczorem na 3500tyś zł. W beczkach zamiast ropy kupił wode. Szybka wymiana beczek wieczór dał sie naciągnąć. Właśnie szukają ich po wioskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

na ppr też ktoś o tym pisał...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

wczoraj orlen 3.47 dzisiaj 3.59. Ładnie wtopił z tym paliwem. już ich nie znajdą.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesio31    4

ON na orlenie 3.59 a beznyna 95 3.64 ;) a mi sie wlasnie konczy benzyna w samochodzie i na calym zbiorniku jestem w plecy jakies 6 butelek tyskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

W tygodniu przywieźli nam 500l po 3,28 z Torunia, trochę sie spóźniliśmy bo wcześniej była tańsza ale i tak nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

a ja sobie na początku stycznia kupiłem na stacji pod hipermarketem 2000 l za 3,09 i na razie wystarczy. Obecnie jest po 3,35 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj