zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

martin16245    1

okolice garwolina 3.15 na stacji, handlarze wala podpuche, troche ochlonijcie prosze, kto kupi rope? fabryki stoja, transport stoi, mroz zelzal, wiec nie ma poplochu, barylka staniala, wszyscy ktorzy teraz kupuja robia poploch, a handlarze sieja propagande im podnosza cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem faktury kolesia po ile kupowal z ostatnich 4 dni. Mowil ze od polowy grudnia maja taki ruch ze szok. Podzwon po hurtowniach i sprobój zalatwic sobie przywóz paliwa. W Białymstoku to "zadzwon pan wtorek, sroda to sie zobaczy, narazie wszystko sprzedane". To chyba o czyms swiadczy.Jest popyt to cena rosnie


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal18    0

nie sądze żeby tak szybko drożało w poniedziałek dzwoniłem to było 3,15 a dzisiaj przywieżli mi po 3 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo narazie hurt drozeje a nie detal. Jak stacja ma duze zapasy kupione w tanszej cenie to nie reaguje z dnia na dzien zmiana ceny.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

ja trochę odbiegnę od tematu wie ktoś może gdzie można zrobić badania paliwa.chodzi mi o to gdzie można sprawdzić co tak naprawdę kupujemy. nie chodzi mi tu o stacje ale o hurtowników którzy nam sprzedaja paliwa.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
ja trochę odbiegnę od tematu wie ktoś może gdzie można zrobić badania paliwa.chodzi mi o to gdzie można sprawdzić co tak naprawdę kupujemy. nie chodzi mi tu o stacje ale o hurtowników którzy nam sprzedaja paliwa.

to ile ty zużywasz paliwa ze od hurtowników bierzesz??

 

a paliwo mamy po 3.39 Grajewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

Co wy chcecie nikt popłochu nie robi. Proste jest teraz taki ruch w sprzedaży hurtowej bo nie wiem jak u was ale u nas już praktycznie wszyscy rolncy dostali dopłaty to każdy kto ma jakiś większy zbiornik to zamówił żeby mieć już zapas na wiosne.

A co do tego sprawdzania to nie wiem kto dokonuje tego ale u nas na wiosce ludzie biorą tylko z dwóch zródeł no i jakoś nikt jeszcze nie narzekał, zależy skąd jesteś ale jak co to moge Ci powiedzieć kto w kujawsko pomorskim sprzedaje od dłuższego czasu i wszystko jest dobrze, można śmiało samochody tankować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1987    2
Ropa w hurcie drozeje

Masz całkowitą rację.Wczoraj kupujac 400 litrów na stacji carrefour-a po 3,09 :lol: podszedł do mnie kierowca cysterny który właśnie przywiózł paliwo na stację i mówi do mnie:bierz chłopie ile tylko możesz bo już zaczyna drożeć i zobaczysz co będzie się działo w niedługim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Aż mi się nie chce czytać tych waszych postów-ktoś wam tam powiedział (przeważnie kierwoca-skąd on niby ma wiedzieć?) że będzie drożeć a wy już robicie wielki szum.

 

Ja słyszałem że będzie jeszcze tanieć-ale tym się nie sugeruje-natomiast liczą sie dla mnie fakty ponieważ przez 3 dni na stacjach (przynjamniej u mnie) paliwo szło do dołu-wiem bo codziennie przejeżdzałem obok stacji i jednego dnia byla po 3,15 drugiego 3,07 a następnego 3,06-nie wiem jak dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

qazi po 3-4 tys na raz. tanie u was to paliwo u mnie na stacji orlen jest po 3.37. i ostatnimi dniami spadalo nie wiem jak dzisiaj .jestem z zachodniopomorskiego okolice kolobrzegu. wiem że w sŁUPSKU NA ORLENIE ROPA JEST PO 3.02


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maskin    7

aj troche poszperalem po internecie i dzwonilem dzis do znanej mi hurtowni i.... fakt faktem ze ropa idzie... ale tylko narazie bo dostalismy doplaty i kupujemy, wiec stad ten ruch... ale ile ten biedny chlop kupi? pani z hurtowni mowi ze po 3,20, mozna teraz wziac i mowila ze faktycznie troszke podrozala, ale chyba juz sie uspokoilo, a wszystko stad ze putin postraszyl... ale co on moze jezeli na internecie czytalem ze USA ma najwieksze zapasy ropy od 7 lat, szacowali zwyzke na 0,8 mln litrow, a maja nadwyzke6 mln czy 600 nie pamietam, barylka ropy to w tej chwili ok 43 dolarów, a nawet jak drozala to 1 czy 2 dolary. po drugie kryzys wstrzymal transport, po trzecie putin mieknie... wiec ja jeszce nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba netto co? Bo nie wierze ze w takiej cenie masz paliwo. Znajomy bierze miesiecznie 20 tys litrow i pare dni temu mial po 3,15.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

2,80 bez faktury to uwierzę ;).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
2 000 litrów zamówione po 2,80

po 2.80 bez faktury to się zabardzo nie opłaca bo jak u mnie jest paliwo po 3.39 brutto to minus 85gr akcyzy i mamy po 2.54 wiec taniej a jak jeszcze ktoś jest na VAT to jeszcze ok 61gr VAT-u mniej wiec wychodzi po 1.93 wiec ja wole kupić na fakturę po 3.39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Stacja Lukoil w mojej okolicy, stan na wczoraj - ON 3,38 zł/l a benzyna 3,37 zł/l. Nie wiem ile cenią teraz w hurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruscy przywoza po 2,7. Oczywiscie bez faktury ;) Jak zwracaja mi 85 gr to ruski musialby zejsc do jakichs 2-2,1 zeby mi sie oplacalo. Ze juz nie wspomne o tym ze raz pojade przywioze i mam z glowy a nie musze przelewac kanistry do duzych beczek. W dodatku ciezko znalezc ruska ktory bedzie stale dobre paliwo przywozil i nie kombinowal na litrach. I sprawa najwazniejsza ze nie musze sie obawiac zadnego urzedu ktoremu by sier zachcialo sprawdzic na czym ja jezdze i skad mam paliwo.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65
po 2.80 bez faktury to się zabardzo nie opłaca bo jak u mnie jest paliwo po 3.39 brutto to minus 85gr akcyzy i mamy po 2.54 wiec taniej a jak jeszcze ktoś jest na VAT to jeszcze ok 61gr VAT-u mniej wiec wychodzi po 1.93 wiec ja wole kupić na fakturę po 3.39

 

Liczyłem i mi sie dobrze oplaca, jeszcze mi zostanie kilkadziesiat zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bili    2

a co powiecie o czerwonej(olej opałowy) 2 zł za litr ??? i nie chodzi mi tu o wywody jak bardzo szkodzi silnikowi tylko czy warto i po ile u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mesershmit    0

a u nas na wioche belarus przywozi za 2 40 ale troche chrzczona do takich JD albo fendów się nie nadaje ale do zetora i mtz jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

"do Zetora ja znalazł"?? ;) Ja nigdy bym nie wlał do zetora opału, jak z reszta już do niczego bym nie wlał. Kiedył mieszalem do 4514 (Poł ropa, pół opał) na polu mi zgasl i nie wiedzialem co sie stalo, potem ani w to ruszyc ani w tamto bo z agregatem latał wtedy. Okazalo sie ze poszła pompka paliwowa!! :angry: I do C-330m tez lałem opał kiedył i do Claas'a, a teraz Zero opału!!! Szkoda sprzętu, lepiej dac pare groszy wiecej i silnik lepiej chodzący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj