Skocz do zawartości
zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
Marcin1987    1

Kilak dni temu jak wspominałem we wcześniejszym poście kupiłem ON po 3.09 wczoraj będąc na tej samej stacji cena była już 3.27 :angry: :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz27    2

Pronar82a w jaki sposób kupujesz na stacjach orlen. chodzi mi o to czy jest możliwość negocjacji ceny ON przy zakupie większej ilości czy bierzesz po tyle ile jest na tablicy?i jak załatwiasz to że cido domu przywiozą?

wojtus    1

Panowie, za namową kolegi @ bayer kupiłem 2 tyś.l w w firmie Olkop w dniu 06-01-2009 ON w cenie 3,15 za litr. :) Zycze wszystkim kupującym jak najniższych w zakupie i jak najwyższych w sprzedaży cen. Pozdrawiam! :)

Pronar82a    30
Pronar82a w jaki sposób kupujesz na stacjach orlen. chodzi mi o to czy jest możliwość negocjacji ceny ON przy zakupie większej ilości czy bierzesz po tyle ile jest na tablicy?i jak załatwiasz to że cido domu przywiozą?

Dokładnie to sam nie wiem jak to jest :) Otóż dzwonię do hurtowni i zamawiam 3-4 tys litrów ropy w 2, 3 osoby, Papier z próbką czyli ile zawartości tych wszystkich oktanów pochodzi z Orlenu, Ja z negocjowałem cenę z 3.30 na 3.22

lukasz27    2

a to tak to i ja robie myslalem że może można kupić paliwo prosto z orlenu i jest możliwość negocjacji ceny.dzięki z odpowiedź.

Gość wolf19   
Gość wolf19

Lublin: 3.39PLN - 3.47PLN

tomu    4

Ja wczoraj kupowałem w promocji 400 litrów po 3.35 z fakturą, a było po 3.39

pawel5314    1

witam

pytanie do kolegow z okolic bialegostoku gdzie najtansze paliwko??? i czy kupujac teraz mozna liczyc na zwrot kasy???? jest jeszcze ten program ??? bo nie korzystalem z jego i slyszalem tylko ze mialo ruszyc od tego roku cos nowego tylko ze zwrot mialbyc 97 groszy ale cos cicho chodzi mi oczysty ON nie BioPaliwo

jarekw    2
Najtansze to chyba na oszolomcu. Mozna, zwracaja 85 gr do litra. Na hektar przysluguje dopłata do 76 litrow.

Coś mi się wydaje, że na hektar przysługuje 86 litrów.

griga    134

Ja tam mam w nosie ich zwrot akcyzy... kupuję od wielu już lat oranżade. Teraz zrobiłem już zapas na żniwa po 1,8zł za litr

Coś mi się wydaje, że na hektar przysługuje 86 litrów.

Moze i masz racje. Nie bede sie sprzeczal. Tak mi sie tylko obilo o uszy ze 76. Jak wprowadzilem kogos w blad to serdeczne sorki.

Lukasz82    2

Koło mnie na orlenie 3.57. U miejscowego prywaciarza za 1000 dałem po 3.38. Najgorsze że ceny idą do góry :angry:

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.