zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pronar82a    179

Ja dzisiaj kupiłem z Orlenu z dostawą do domu po 3.22


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

Pronar82a w jaki sposób kupujesz na stacjach orlen. chodzi mi o to czy jest możliwość negocjacji ceny ON przy zakupie większej ilości czy bierzesz po tyle ile jest na tablicy?i jak załatwiasz to że cido domu przywiozą?


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Panowie, za namową kolegi @ bayer kupiłem 2 tyś.l w w firmie Olkop w dniu 06-01-2009 ON w cenie 3,15 za litr. :) Zycze wszystkim kupującym jak najniższych w zakupie i jak najwyższych w sprzedaży cen. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
Pronar82a w jaki sposób kupujesz na stacjach orlen. chodzi mi o to czy jest możliwość negocjacji ceny ON przy zakupie większej ilości czy bierzesz po tyle ile jest na tablicy?i jak załatwiasz to że cido domu przywiozą?

Dokładnie to sam nie wiem jak to jest :) Otóż dzwonię do hurtowni i zamawiam 3-4 tys litrów ropy w 2, 3 osoby, Papier z próbką czyli ile zawartości tych wszystkich oktanów pochodzi z Orlenu, Ja z negocjowałem cenę z 3.30 na 3.22


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

a to tak to i ja robie myslalem że może można kupić paliwo prosto z orlenu i jest możliwość negocjacji ceny.dzięki z odpowiedź.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

u mnie dzis z 3,33 na 3,47 skoczylo wkurzylem sie.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

U mnie 3,39 ;/


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Lublin: 3.39PLN - 3.47PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Ja wczoraj kupowałem w promocji 400 litrów po 3.35 z fakturą, a było po 3.39


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel5314    1

witam

pytanie do kolegow z okolic bialegostoku gdzie najtansze paliwko??? i czy kupujac teraz mozna liczyc na zwrot kasy???? jest jeszcze ten program ??? bo nie korzystalem z jego i slyszalem tylko ze mialo ruszyc od tego roku cos nowego tylko ze zwrot mialbyc 97 groszy ale cos cicho chodzi mi oczysty ON nie BioPaliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtansze to chyba na oszolomcu. Mozna, zwracaja 85 gr do litra. Na hektar przysluguje dopłata do 76 litrow.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

Kluczbork, Opolskie

Orlen 3,52

Statoil 3,55


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Będąc dziś w Warszawie podjechałem na CPN Auchan ON- 3,10.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2
Najtansze to chyba na oszolomcu. Mozna, zwracaja 85 gr do litra. Na hektar przysluguje dopłata do 76 litrow.

 

Coś mi się wydaje, że na hektar przysługuje 86 litrów.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Ja tam mam w nosie ich zwrot akcyzy... kupuję od wielu już lat oranżade. Teraz zrobiłem już zapas na żniwa po 1,8zł za litr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, że na hektar przysługuje 86 litrów.

 

 

Moze i masz racje. Nie bede sie sprzeczal. Tak mi sie tylko obilo o uszy ze 76. Jak wprowadzilem kogos w blad to serdeczne sorki.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz82    3

Koło mnie na orlenie 3.57. U miejscowego prywaciarza za 1000 dałem po 3.38. Najgorsze że ceny idą do góry :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj