andrzej2110

radio w ciagniku - alternatywa.

Polecane posty

Kamyk514    2

Ja mam MP3 2gb Grundiga(czy jakoś tak to się pisze) to dałem za nią 90zł rok temu spokojnie się wyrobi w cenie 130zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a na co mi jakieś tam bajery?? byle by grało i sie nie popsuło. wystarczy mp3 w mocnej obudowie :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0

Ja w swoim MF 235 mam mp3 (1 GB) i nauszniki, nakładam i da mozna jedzic :D:D rozwiązanie to kosztowalo mnie mp3- 100 zł, nauszniki 10 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Ja podobnie jak kolega @ferguson235 mam MP3. Słuchawki w uszy i nauszniki wyciszające na uszy i nawet nie trzeba ustawaiać głośno i wszystko elegencko słychać. I od razu robota lepiej idzie. Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie che żadnymi kablami sie bawić bo czasem sie wysiada albo coś robi przy czym i by przeszkadzało


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Mi np. nic nie przeszkadza bo MP3 wisi sobie na smyczy na szyji i jest schowana pod koszulą. Też wolał bym jakis sprzęt grający w ciągniku ale jest w nim za głosno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
nie che żadnymi kablami sie bawić bo czasem sie wysiada albo coś robi przy czym i by przeszkadzało

U mnie table lecą po uszczelce od szyby i nic nie przeszkadzają prawych drzwi mało kiedy otwieram więc u mnie nie ma tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja w lato to wogóle drzwi nie mam :D a używam jednych i drugich w miarę równo :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Panowie nie kable lecz przewody, Ja to bym jest położył po podsufitka i było ok, albo głośniki zamontował z przodu


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Najlepiej to zapodaj sobie kaseciaka, do traktorów to najlepsze rozwiązanie no i najtańsze :D. Oczywiście od czasu do czasu trzeba przeczyścić głowice w sprzęcie, ale z tym nie ma problemu. Ja mam kaseciaka w Ursusie 4514. Ulubioną muzę nagrwam sobie z kompa na kasety przy pomocy wieży :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

 

wiem ze są ale tam chdzi o cos innegoniz mi. mi raczej hcopdzi o to czym jne zastąpic zeby na dziurach nie skakała muza z płyt.

 

kaseciaka nie chce.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Najlepszym rozwiązaniem według mnie będzie zastosowanie transmitera http://allegro.pl/search.php?string=transmiter do niego podłączasz MP3 lub pendrive : http://allegro.pl/search.php?string=pendri...;personal_rec=0 i masz swoją ulubioną muzykę gdzie tylko chcesz, jak masz jakieś radio i wtyk zapalniczki. Ja posiadam taki sprzęt i super gra nieważne czy to samochód czy traktor a koszt moim zdaniem mały bo ok 50-100 zł (zależy jaki sprzęt wybierzesz) ale to niema większego znaczenia ja mam 2 transmitery jeden za 40 zł drugi za 109 zł i nie widać różnicy w brzmieniu i jakości dźwięku. Wiec polecam. Na płyty odpada bo z biegiem czasu nie będzie ci ich czytać wiadomo kurz, pył, wstrząsy no i się bawić i wozić te płyty. A na MP3 – 1GB wrzucisz bardzo dużo nutek :D

Pozdrawiam Vektor .


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja mam teraz około 10GB nutek smile.gif najgorsze w transmiterze to to ze i tak potrzebuje radio: http://radio.elektroda.net

wink.gif

Edytowano przez andrzej2110

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
ja mam teraz około 10GB nutek :D najgorsze w transmiterze to to ze i tak potrzebuje radio :D

Kup w komisie, na szrocie, jakiś starszy model radia fabrycznego montażu za 3 dychy i będzie śmigać, że aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz912    0

ja kupiłem sobie 2 głosniki wzmachola i kurde 912 nie moze zagłuszycz ich :) a po 2 godzinach jazdy na max podłoszonym telefonie uszy bola jak hugo :) jest to dobra zecz kurde bo muze jak i radio puszczam sobie z tela ( se w800i) . Jezdze 360 biore głosniki pod pache odłaczam kabelek od wycieraczek właczam od wzmacniacza masa i hej a radio to jednak nie da sie szybko przeniesć POLECAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz912    0

głosniki z wzmacniaczem są w "wynalazkach" ja podłaczam wzmacniacz pod kabelek co idzie do silniczka od wycieraczek w 912 czy w 360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja mam zwykłego kaseciaka bezproblemowo podłączony w 5 minut i jest dobrze kumpel mi kasety nagrywa i mam całą skrzynke z narzędziami kaset. Tylko ze teraz mam pękniętą gumkę od napędu w radyjku bo jak dałem do naprawy to miałem nową wsadzoną a oni podmienili i założyli jakąś całą skruszałą ale teraz muszę kupić i założe i jazda bo narazie to musze rozkoszować się radiem Maryja i radiem Weekend


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja mam radio i sluchawki zamiast głosników


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11
Ja mam zwykłego kaseciaka bezproblemowo podłączony w 5 minut i jest dobrze kumpel mi kasety nagrywa i mam całą skrzynke z narzędziami kaset. Tylko ze teraz mam pękniętą gumkę od napędu w radyjku bo jak dałem do naprawy to miałem nową wsadzoną a oni podmienili i założyli jakąś całą skruszałą ale teraz muszę kupić i założe i jazda bo narazie to musze rozkoszować się radiem Maryja i radiem Weekend

Podłącz antenę pod kabinę (miedzianym kabelkiem) i jednocześnie (-) powinno ciągnąć... ściąga tyle stacji, że nieraz ciężko trafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    36

prawde mowiac nie wiem czy warto mntowac radio do 3512 bo nie wiem jaka bylaby potrezbna moc zeby np cos z niego uslyszec przy orce ale to druga sprawa. Ja w swoim TD90D mam radio JVC na płyty i nie przerywa pomimo wybojów i podskokow, ale tej firmy bym nie polecał bo mają bardzo słabe lasery. Moim zdaniem najlepszym radiem z MP3 w stosunku jakosc do ceny jest Kenwood KDC W311 takiej jak naprzykłąd tu http://allegro.pl/item386296351_kenwood_kd...gwarancja_.html Mam takie radio od połtorej roku w samochodzi i sprawuje sie naprawde doskonale. Co do róznych przystawek do kasetowcow nie jangorszym rozwiazaniem jest własnie kasetka z przewodem ktora mozna kupic na allegro za jakies 3 zł, podlaczana do odtwarzacza mp3. Jakosc dzwiek nie jest najgorsza a jest to chyba najtansze rozwiazanie o ile ktos dysponuje odtwarzaczem mp3


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj