andrzej2110

radio w ciagniku - alternatywa.

Polecane posty

andrzej2110    535

witam

 

Chce załozyc radio do 3512 ale hodzi mi zeby grało mi moojo muze. czy jak dam radio na płyty to nie bedzie problemu jak bedize ciagnik podskakiwał po polu?? Moze da sie czyms zastąpic?? Tylko ma to byc tanie :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

z anty shockiem kup i nie bedzie problemu


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
nie no stary to profanacja słuchać muzy zamiast ryku perkinsa!!!

perkins ładnie gra ale znudziło mi sie w kółko tyle lat to słuchać :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja mam radio odtwarzacz Mp3 i dwa głośniki i dobrze chodzi i nawet ładnie słychać głośniki są zamontowane do ramy od otwierania dachu a Mp3 w kieszonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
witam

 

Chce załozyc radio do 3512 ale hodzi mi zeby grało mi moojo muze. czy jak dam radio na płyty to nie bedzie problemu jak bedize ciagnik podskakiwał po polu?? Moze da sie czyms zastąpic?? Tylko ma to byc tanie :D

 

Andrzejku tak jak ostatni kolega kupił MP3-4 ..i po sprawie jesli niechcesz miec sluchawek tz kabli na sobie-prosty wzmacniacz i po sprawie...... . Niestety duzym błedem jest stosowac CD do ciagnika...nawet mechanizmy anti-shock po dłuższej chwili i tak nie wytrzymają....traktor to nie samochód..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

A ja bym radził kupic tobie Urzadzenie Transmiter FM włączasz to w gniazdo zapalniczki do tego wpinasz nośnik danych np. Pendrive i po kłopocie tanim kosztem masz muzykie, ja takie rozwiązania mam w samochodzie i jak narazie jestem bardzo zadowolony.


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a ile taki transmiter kosztuje??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

na allegro. od 25zl do ponad 100zl :D jednak moim zdaniem to radio na karty pamięci to lepszy zakup.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm cena mi sie podoba tylko ze jeszcze trzeba jakiś pendriwe do tego.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

oj tam z mp3-4 i kablami się bawić...

 

Kup boom-boxa za kilkadziesiąt złotych na allegro podłącz pod akumulator i problem z głowy. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz taki z wejściem na MP3.

 

Kiedyś przerabiałem motyw z radiem kupionym na giełdzie za 50zł i dwa głośniki przy tylnych słupkach kabiny u góry, ale to było więcej roboty niż to warte... Zamontowanie głośników, żeby ładnie wyglądało i grało to sporo roboty, a z radiem jest największy problem bo nie ma bardzo miejsca... :D Ale jedno mi się podobało, grało tak że z tyłu na błotniku miałem sporą kolumienkę i podczas zbierania kostek wszyscy na polu słyszeli :D

 

Niestety boom box już tak głośno nie gra :D

 

http://www.agrofoto.pl/forum/radyjko-musi-...image29386.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie che nic tak dużego wstawiać. ma być małe i tanie :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
hmm cena mi sie podoba tylko ze jeszcze trzeba jakiś pendriwe do tego.

Już wypasiony trasmiter z własnym odtwarzaczem kupisz za ok. 70zł, do niego pendrive za 30, zgrywasz muzę z kompa i wio fergusku. Zamiast pendriva można podpiąc do niego jakiś odtwarzacz mp3, czasami telefon. Więc możesz go przenosić z traktora do auta, nawet możesz słuchać na jakimś starym radiu w warsztacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DaMiAn914    6

Też posiadam transmiter w Deutzu i bardzo jestem z niego zadowolony ! polecam gorąco ! :D A w 914 mam radio z wejściem USB i slotem kart pamięci SD ! kupiłem radio za śmieszne pieniądze na allegro(150zł) ! igra bez żadnych zastrzeżeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ale do tego transmitera i tak muszę założyć radio :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Andrzeju do transmitera to najzwyklejsze radio ci wystarczy, mi te rozwiazanie bardzo sie podoba, i zobaczysz ze wyjdzie ci to najtaniej


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

radio to ja mam tylko ze ono czasami działa tylko z cd


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
A ja bym radził kupic tobie Urzadzenie Transmiter FM włączasz to w gniazdo zapalniczki do tego wpinasz nośnik danych np. Pendrive i po kłopocie tanim kosztem masz muzykie, ja takie rozwiązania mam w samochodzie i jak narazie jestem bardzo zadowolony.

No moze brachu...ale jaki zasieg... Mp4 Pawelek sobie kupił 4GB pamięci...i jest niezła jazda...czasem ciagnik sie popsuje w polu i trzeba go zostawic..co wtedy Andrzej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
nie che nic tak dużego wstawiać. ma być małe i tanie :D

 

MP4 plus jakiś wzmacniacz i po sprawie.....,zadne wynalazki z radiem na blotniku...a na to bym sie nie pokusil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a żeś wykrakał rano z zostawieniem ciągnika na polu. musiałem iść 800m do domu bo mi zgasł na polu a on pali na zaciąg :angry: najlepsze ze ostał tak ze agregat zablokował drogę publiczno :D nie było przejazdu chyba ze po polu :D ale nic wtedy nie jechało.

te mp3/mp4 + wzmacniacz mi sie najbardziej podoba. Chyba nic lepszego nie da sie wykołować.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Andrzeju jeszcze weż pod uwage koszta urządzeń które musisz zakupić, zrób sobie kalkulacje i napisz na forum zobaczymy może komus innemu sie przyda.


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
Andrzeju jeszcze weż pod uwage koszta urządzeń które musisz zakupić, zrób sobie kalkulacje i napisz na forum zobaczymy może komus innemu sie przyda.

 

koszt max ok 130 zł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Piotrek a możesz podać konkretny zestaw z linkami na allegro?? głośniki się znajdo.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Piotrze nie wiem czy w takiej sumce sie Andrzej wyrobi, Ale warto poszukac na allegro i zobaczymy


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj