klama

Problem z komputerem

Polecane posty

klama    13

Witam otoz mam problem z kompem . gdy wlaczam jakas strone albo cos na kompie i chce zejsc na dół to przelatuja mi paski i tak dziwnie obraz schodzi w dół , tak jaby najpierw 1 cm potem drugi i nie plynnie . moze wiecie co to moze byc? zaczelo sie to dzis a wczesniej czegos takiego niebylo :/ POMOCY


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

ale powraca ekran na swoje miejsce ?

 

może leżał jakiś telefon obok monnitora

albo grafika ci poszła (nadpaliła się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

to dzieje sie tylko jak przesowam ekran np. w dol a tak nic sie nierusza i zauwazylem ze jak zaczol ise ten problem to mi pare gier niechodzi ...


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może komputer jest przeciążony? w niektórych przypadkach latają paski, a w moim przypadku czasami się tnie, a czasami net chodzi tak wolno, że już mnie to bardzo denerwuje. więc może ściągasz za dużo filmów lub muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

hmmmmm ? ja nic teraz niesciagam ale wieczorami sporo na kompie siedze ale to tylko wieczorem z 3 godzinki i dzieje sie tak samo jak wlacze kompa i jak juz sporo chodzi :/


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczek015    3

zrób defragmentację i oczyść rejestr , ja używam CCleaner do czyszczenia i Auslogics disk defrag do defragmentacji po tym komp chodzi szybko i

się nie tnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

ej mozesz mi powiedziec co i jak zrobic tym CCleaner . bo Auslogics disk defrag juz uzylem


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczek015    3

otwierasz program klikasz na analiza , komp się przeskanuje i wyszuka śmieci które można usunąć klikając na Uruchom usunie Ci także historię przeglądarki

Drugi krok to rejestr klikasz na niego i skanujesz później na napraw zachowaj kopie i napraw wszystkie problemy i to wszystko

komp powinien przyśpieszyć :D :D :)

ostatecznie możesz zastosować ,, przywracanie systemu" i przywrócić system do wcześniejszego stanu gdy wszystko działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

z tymi programami nic nie pomoglo , jutro zainstaluje sterowniki i zobaczymy


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

no sterowniki mogą być

no trzeba sie tylko uzbroić w cierpliwość

 

a jak sie popsuje to będzie okazja wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

kurde no :/ wogole niewiem jak sie za to zabrac (instalacja sterowników ) , moze cos poradzicie ? znaczy najpierw trzeba cos usunac czy jak ? czy tak po prostu wgrac ?


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Weź panel sterowania--->dodaj lub usuń programy--->tam usuwasz sterowniki od karty(nazwa sterowników zależy od karty).

Potem wkładasz płyte ze sterami do karty i instalujesz.

A jakiej firmy masz karte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
kurde no :/ wogole niewiem jak sie za to zabrac (instalacja sterowników ) , moze cos poradzicie ? znaczy najpierw trzeba cos usunac czy jak ? czy tak po prostu wgrac ?

Jestem na 99% pewien, że nie masz zainstalowanych sterowników więc zrób tak:

1) klikasz prawym na "mój komputer" -> właściwości -> sprzęt -> menedżer urządzeń (wyskoczy Ci lista sprzętu)

2) klikasz na krzyżyk przy "karty graficzne" (wyświetli Ci jaką masz kartę grafiki)

3) klikasz prawym na "nazwie" tej karty i zaznaczasz (chyba) "zainstaluj sterownik"

4) następnie zaznaczasz gdzie ma szukać sterownika - zaznacz napęd CD (włóż płytę ze sterami karty do napędu CD ;) )

5) po zainstalowaniu zrób restart systemu

 

Jeśli masz zainstalowany sterownik to zrób tak:

pkt. 1 i 2 bez zmian

3) klikasz prawym i zaznaczasz odinstaluj

4) powtarzasz punkty 1-5.

 

Jeśli coś źle napisałem to proszę o poprawienie.

 

Niech moc będzie z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

no dzieki chlopaki !!!!!!!! zainstalowalem sterowniki i chodzi dobrze !!!!! juz mnie denerwowalo jak takie paski przelatywaly i powoli ekran schodzil w dół ale naszczescie juz jest dobrze


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

A powie mi ktoś czemu mój monitor świeci na żółto ? troche denerwująca sprawa O.o


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

niewiem ale jak mialem jeszcze bardzo starego komputera windowsa 98 i jescze do tego zajebiaszczy zielony monitor LOL i jak go kupilem to bylo szystko ok a puzniej ekran byl taki rozowawy . HEHE normalnie kolorowy komputer ale 3 lata temu kupilem nowego i z pół roku temu chcialem go wlaczyc i bylo bum i kleby dymu i niedawno go rozkrecilem a ile tam kabelków bylo hehe ;) ale nieweim czemu twoj swieci na zolto moze tez cos z karta ? nieznam sie zabardzo


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
A powie mi ktoś czemu mój monitor świeci na żółto ? troche denerwująca sprawa O.o

 

A ile monitor ma latek? U mnie był przypadek ze monitor ze starości pogubił kolory i został czerwony kolor ;)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj