Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Waldziu

Zepsute sterowanie podnośnika

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Obikey    0

U mnie na EHR miga diodka sygnalizacyjna w MF 5435 i co jakiś czas się podnośnik się zacina, zawiesza... nie reaguje. Dopóki działał normalnie, a tylko migał to serwis mówił że wszystko wporządku. Oczywiście gwarancja skończyła się zanim podnośnik zaczął szaleć... życie. Ciekawe ile kosztuje nowy sterownik EHR-u...

U mnie w mf czasem mrygnie ta kontrolka na panelu EHR taki trójkącik a w nim dioda.Ale działa wszystko ok jak sie rozgrzeje to sie nie swieci ta kontrolka oznacza tak pisze w instrukcji Autodiagnoza- kontrolka wskazan błedów podczas pracy i blokady konsoli. Przyznam szczeże żę sam nic z tego nie rozumie :)

MF8110A    0

witam... miałem problem z podnoszeniem ramion... tez nie działały mi zadne przyciski podnosiłem AWARYJNYMI PRZYCISKAMI (miedzy jednymramieniem a drugim) okazało sie ze przez licznik nie przechodził impuls do alternatora i go nie wzbudzał a przez to nie działał licznik a jak nie działa licznik to nie podnosi ramion.......... był uszkodzony jakis Procesor w liczniku>>>>>>>>>>>

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować