oki39

Fendt 936 Vario Black Beauty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oki39    2

Potrzebuje sie dowiedziec ile kosztuje ten Fendt w czarnym kolorze. Niechce go kupic czy cos takiego tylko potrzebuje wiedziec. Moze ktos z was wie?


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Neiwiem ale chyba troszke mniej bo czarna wersja to ejst chyba z bajerkami cyzli przyciemniane szyby ITD ale nieiwiem dokladnie :unsure:


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

ale z zielonego mozna zrobic czarnego z daleka nikt sie nie pozna :unsure: na FP byl przyklad jak to mozna zrobic :(


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

no dobra ale niechodzi mi o kolor tlyko cene mzoe byc nawet i zielony :unsure: :(


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

coś mi sie obiło o uszy że ok. 250 000 funtów ale nie wiem czy to możliwe :unsure:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

250 tys. euro w najbogatszej wersji ta cena byla podana w dziale ,,ceny ciagnikow''

jesli zle pisze to mnie poprawcie :unsure:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

ok dzieki

 

Ps szukalem na af forum cos o tym ale neiznalazlem ale dzieki :unsure:


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

hehe dobrze to policzyles robi wrazenie 2600zl za 1km :unsure:


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

2600zl za 1km to jest netto.

 

Cena bruto wyszła 1159000zl bruto :unsure: .


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

hehe jak dales takie byczko zdiecia fajny moj obrazek przy profilu narazie czeke w folderze bo neiwiem jak go zucic na prfofil :unsure:


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

klikasz na My Controls na gł forum puźniej w Personal Profile na Edit Avatar Settings i tam ustawiasz obrazek(jak jest źle to niech ktoś poprawi :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Powiem tylko tyle że gdy pierwszy raz zobaczyłom ten ciągnik to mi szczena opadła :(

Oby w 2007 nie zostało :unsure: -czego sobie i Tobie serdecznie życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2
klikasz na My Controls na gł forum puźniej w Personal Profile na Edit Avatar Settings i tam ustawiasz obrazek(jak jest źle to niech ktoś poprawi :(

 

mam dac w trzeciej rubryce jak chcem z kompa. tak? ale dalej nie wysyla.

A niektorzy mieli dobrze bo im zostal z tamtego forum :unsure:


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

jak chciałem dodać to błędy mi też jakieś wyskakiwały :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seb@    0

Siemka jestem tu nowy więc chciałbym się przywitać na początek.

Czy ktos ma jeszcze jakieś dane oprócz mocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

jak ja go zobaczyłem to tez mi szczena opadała i juz tak została :huh: ciekawe czy kogos będzie stac na takie cacko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

W galeri byl ktos kto mowil ze ma takiego:P na innych forach pytali sie o cene to choc nie mieli pola to mowili ze se kupia i bedo jezdzic do kosciola i na panienki ^_^ :huh:

JA jakbym posiadal takiego to bym zamkna w pudelku i tak trzymal zeby czasami owadzik nie siadl i nie pobrudzil delikatnej czerni. ^_^:(


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymon070798
      Witam mam problem z Fendt 933 Vario A dokładnie z zaworami hydraulicznymi.  Zawory działają bez problemu natomiast nawet gdy zawory są nie używane a ciągnik jeździ pracuje to po dłuższym czasie leci z nich olej aż po całej d*pie. A gdy dana sekcja jest używana to już podwójnie leci. Oringi na szybko zlaczu nowe i leci widocznie z innego miejsca. Jest na to jakiś sposób? Jakie oringi wymienić.
    • Przez szymon070798
      Witam mam problem z Fendt 933 Vario A dokładnie z zaworami hydraulicznymi.  Zawory działają bez problemu natomiast nawet gdy zawory są nie używane a ciągnik jeździ pracuje to po dłuższym czasie leci z nich olej aż po całej d*pie. A gdy dana sekcja jest używana to już podwójnie leci. Oringi na szybko zlaczu nowe i leci widocznie z innego miejsca. Jest na to jakiś sposób? Jakie oringi wymienić? 
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich. Nie tak dawno kupiłem Fendta 936 sprowadzonego z Danii. Ma na dachu dwie anteny Leica. Dołączę też zdjęcia. Mogłby ktoś poradzić jak sprawdzić czy działają i czego mu brakuje, co dokupić żeby jakąś nawigację miał? Nie ukrywam że gdyby była, to by się przydało. Jeśli coś pominąłem, postaram się dodać. Jestem z góry wdzięczny za wszelkie podpowiedzi, sugestie i pomoc



    • Przez lukasznewholland
      hej koledzy.od jakiegos czasu w moim 933 zaczeły wyskakiwac blędy z ktorymi jakos sobie radzilem.dzisiaj mam nowy nabytek tzn na panelu wyskakuje siłownik z wykrzyknikiem,i na komputerze sa kłudki wszystkich pozycjach równiez tylny tuz .próbowałem na wszelaki sposób wyłaczys ale nic z tego.nie reaguje ani z panelu sterowania ani przez wejscie w menu komputera.prosze o pomoc
    • Przez Mateuszpeczulis
      Witam, mam problem z podnośnikiem. Wyskakuje błąd 08.1.F0- zawór nie zgłasza się do CAN- BUS. Jak to naprawić ? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj