Skocz do zawartości
Misiaczek57

co oznacza tak kontrolka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Misiaczek57    1

Witam 

Ostatnio podczas pracy zaświeciła mi się ta kontrolka, wydaje mi się że jest ona  od poziomu oleju hydraulicznego i się świeci  sprawdziłem poziom oleju hydraulicznego  jest w porządku. Może ktoś  wie  gdzie jest  czujnik odpowiedzialny za tą kontrolkę. 

Pozdrawiam 

Ciągnik  Lamborghini grand Prix  874-90 2000 r.

post-30837-0-73377700-1476458395.jpg

Edytowano przez Misiaczek57

Jarecki88    187

Przytkany filtr oleju hydraulicznego. Albo spadł przewód z czujnika.
Chodzi o układ hydrauliczny skrzyni biegów, nie o układ podnośnika czy wspomagania. U mnie są właśnie 3 filtry i ta kontrolka odpowiada za ciśnienie w skrzyni.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DagmarWarzywoda
      Witam.Jestem nowym użytkownikiem forum i chciałbym zaczerpnąć z szerszej wiedzy bardziej zaawansowanych uzytkownikow ciagnikow serii DX. Mysle ze post bedzie przydatny gdyz nie czesto w ciagnikach dx zdarzaja sie jakie kolwiek usterki. Mianowicie chodzi  o mozliwosci udzwigu tylnego podnosnika (TUZ) do czasu kiedy podnoszone byly lekkie maszyny typu plug 3 obrotowy czy tam jakis agregat maks 3.6 metra nie bylo zadnego problemu ale kiedy zakupilem zestaw uprawowo siewny  w sklad ktorego wchodzi agregat 3m talerzowy agromasz i siewnik z redlicami talerzowymi oraz zespolem dogniatajacym poznaniak 420/3d o lacznej wadze 2060kg z tym ze to wszystko nie zlozone dosc daleko wystaje w tyl okazalo sie ze bestia nie chce tego udzwignac, podnosi kilka cm nad ziemie i tyle. Dosc wyraznie slychac jakies syczace powietrze lub przelewajacy sie olej w podnosniku kiedy juz uniesie na te kilka cm . Ciagnik jest wyposażony w jeden silownik wspomagajacy tylny TUZ.Wydaje sie jakby puszczal jakis zawor przeciazeniowy czy cos ogolem jestem w kropce i prosze o pomoc

• Przez aregus
      ęWitam. Mam problem z podnośnikiem. Mianowicie po odpaleniu silnika cięgna idą same do góry lecz po naciśnięciu nogą mozna je opóścic. Ponadto po podczepieniu pługa ciągnik nie ma siły go podnieść. Jest załozony nowy rozdzielacz, nowa pompa nowy olej i filtryi nic nie pomogło. Co może być przyczyną? z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i odpowiedzi
    • Przez krzysiek522
      witam mam nietuzinkowy problem przekopałem kilka forów i nie znalazłem podobnego przypadku jak moj mianowicie:
      mam ciagnik deutz fahr dx 110 kupiłem go po okazyjnej cenie z problemem ubywającego oleju hydrauliczno przekładniowego ze zbiornika za kabiną a przybywa go w skrzyni biegów, ktorędy on moze uciekac bo dookoła nie ma zadnych duzych wycieków albo bardzo małe niezwiazane z tym gdyz ucieka go około 15 l na 10ha orki np. ... Wiec jest to bardzo uciążliwe a ostatnio ze skrzyni wypuściłem 60l oleju !!! a z tego co mi wiadomo powinno byc około 40l. Moze ktos wie gdzie moze byc wyciek albo chociaz sugestie (na bank na zewnątrz wycieku nie ma )a demontarz kabiny troche mi sie nie usmiecha 
    • Przez kakus19
      witam.mam taki problem- od nowosci raz w roku robie kalibracje sprzegła czyli tak co 400 godzin.ciagnik mam 5 lat ma 2200 godzin.jak zaczynal szarpac to robilem kalibracje i bylo ok.teraz jest tak ze zrobilem kalibracje i jak jest ciagnik zimny to chodzi plynnie czy to na -2 czy +2 ale jak sie rozgrzeje to bardzo szarpie nawet przy predkosci 1 km/h na ustawieniu -2 ale jak dam go na obroty nawet 1000 to moge jechac szybko i na +2 i chodzi płynnie .gadalem z serwisem i sugerują wymiane jakiegos zaworu proporcjonalnego ale nie sa pewni a to nie male pieniądze.moze ktos mial podobne problemy i moze cos podpowiedziec?pozdro
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.