coolman111

Okładnice ażurowe- opinie.

Polecane posty

Kristoffer    4

Może po prostu miał zardzewiały, dla mnie jeśli chodzi o jakość orki to bez różnicy .

Roxer    39

Macie azury od akpila? Jak one się sprawują? Żeby dobrze przykryta byla duza ilość slomy po sieczkarni długość odkladni 91 wystarczy czy lepiej doplacic i wziac dłuższe-101 cm?

Kristoffer    4

Dobrze by było taki pług w akcji widzieć a przynajmniej widzieć czy do końca pracują blachy bo jak nie to po co takie długie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Famer21    6

My robiliśmy wszystko na pełnych, a od kiedy przeszliśmy na ażury - duża poprawa, dużooo mniej brył, a większe są rozcinane na kawałki.

Roxer    39

To zapytam inaczej, jakiej długości macie odkladnice ażurowe w swoich pługach? I czy jesteście zadowoleni z jakości krycia?

Kristoffer    4

Tym pługiem co pracuje z odkladnicami ażurowymi to najdłuższa ma ponad 105cm ale kryje bardzo ładnie wyczyszczona jest do samego końca to znaczy że pracuje całą powierzchnią tyle że to pług landsberg niemiecki.

Famer21    6

@Roxer 115cm ma listwa odkładnicy i na końcu są zakrzywione (kryszy bryły i zakrywa). Zakrywa idealnie dosłownie przewraca ziemie i zakrywa całość ścierniska słomy tyle, że nie ma dużych brył a dużo malutkich potem agregat i ziemia się w "piach zamienia". Mówię tylko o Rabewerku..innymi nie robiłem, więc nie mogę się wypowiadać.

Edytowano przez Famer21

Roxer    39

Dzięki za zainteresowanie ;) 115 a 91 to już się robi spora różnica, mam jeszcze jedno pytanko, u was są pojedyncze listwy, w akpilu ich nie ma, więc jak mierzycie odległość? Tak jak by po przekątnej? Czy tak jak na obrazku?

Beztytulu_spreren.png

Kristoffer    4

Jak masz lekkie ziemie to może nie trzeba takich długich dokładnic długich a jak ciężkie to raczej wskazane dłuższe.

peterson    0

Jak ziemia jest lekka, a nie ciężka jak diabli to niepotrzebne są, aż tak długie odkładnice. Ale to już musisz sam obcykać jakie są Ci potrzebne, a swoją ziemię chyba znasz

azzadek    11

Orientujecie się może jaka jest równica w wadze między odkładnią pełną a ażurową? Chodzi mi konkretnie o pług Unia Ibis L. Waga całego pługa z odkładnicami pełnymi 1120kg, a nie wiem jaka by była z ażurowymi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez seba836
      Tak jak w temacie interesują mnie firmy takie jak vogel noot, kverneland lemken rabe chyba ze macie cos ciekawego cena 20 tys max
    • Przez Dastan
      Ma ktoś pług z rozdzielaczem elektrohydrauliczny packomatu? Czy ktoś mógłby podpowiedzieć lub zrobić zdjęcia gdzie w oryginale jest ten rozdzielacz zamontowany? Chce taki założyć, bo u mnie był ręczny i masa węży do tego...Tylko zastanawiam się gdzie go zamontować na ramieniu packomatu i odczepiać dwa węże i przewód czy gdzieś na pługu?
    • Przez eddi87
      Panowie wie ktoś może co to za odkladnia na zdjęciu? Dodam że nie podorywkowa od grudziądza. Szerokość góra po lini prostej ok 54 dól 29-30. Szukam i nie mogę znaleźć nigdzie. Pług ma z 20 lat i orze super dlatego nie chcę go na straty spisywać. Plug robiony przez kowala lecz chyba odkładni raczej sam nie robil. 

• Przez Mateusz100
      Witam mam pytanie do posiadaczy pługa kverneland starego typu na tej grubej ramie sztywnej obrotowy oczywiście 4 skibowy jaki jest numer tych listw przedłużajacych na końcu odkładnicy ponieważ chciałbym takie zakupić i zamontowac ale nie wiem jakie trzeba kupic nie mniałem wcześniej ich i nie mam pojecia jakie maja byc powinien byc na nich numer tak jak na przedpuszkach czy innych elementach czy ktos posiada i wie prosze o odpowiedź?
    • Przez michal_xs
      Witam, szukam osoby która zakupiła niedawno plug firmy overum z siłownikiem liniowania. Kupiłem model CX2 41080H i wedlug mnie kostka która przełącza cisnienie z siłownika liniowania na obrót i odwrotnie działa zbyt długo. Mam nagrany film z działania mógłbym podesłać komuś na priw. W mojej okolicy nie mam tego modelu i nie mam jak porównać. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj