wozol

TANIE Środki ochrony Roślin

Polecane posty

wozol    0

widze ze paru osobom niepodoba sie mój temat ... nie bede wchodzil w jakie kolwiek dewagacje odnosnie tych linkow... jak sie komus nie podoba to prosze zamknac ten temat nie bede płakał z tego powodu. ale jesli ktos piewrszy mnie obraza i wysuwa pochopne wnioski to tez nie bede dluzny. kupiles cos?? oceniles?? jesli nie to nie pisz durnot wyssanych z palca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

A temat o używaniu opału zamiast napędu jest innego typu. Sytuacja prawna jest identyczna, to jest nielegalne i nikt nie czepia się do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrkrk25    79

Chodziło mi bardziej o handel środkami poprzez forum. Skoro zeszło na pytania retoryczne to ja zapytam co by się stało gdybym założył temat w którym oferowałbym sprzedaż wysyłkową broni, narkotyków bądź innego syfu.

 

Ps chciałem tylko uzmysłowić że AF w takim przypadku łamie prawo pozwalając na nielegalny obrót środkami, a czy ktoś to kupuje to mi zwisa, sam osobiście nie zaryzykowałbym kupna kakao za kilkaset złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

?

Edytowano przez farmermf
popraw ten koszmarny post!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelzx    0

oferta nielegalnej sprzedaży jest doskonałym donosem na siebie ( do PIOR , US i prokuratury )

 

pewnie znalazłby też się paragraf dla moderatora za nie powiadomienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Fakt z handlem to lepiej uważać.jak PIORiN albo straż graniczna złapie to duuży problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocne255    0

Kilka lat temu był artykuł w TOP AGRAR na temat kupowania środków niewiadomego pochodzenia. Rolnik potraktował 18 ha pszenicy środkiem chwastobujczym, tylko później się okazało że to był glifosat. No i miał piękne czyste pole i mógł iść na skarge do Pana Boga


zetor5211 c 360 ZT303D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

a po ile płacił za glifostat może był korzystna cena :P rynek podróbek jest wielki kupując w sklepie na 100% nie jesteśmy pewni a co dopiero z przemytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocne255    0

Tylko jak kupisz w sklepie i jest coś nie tak to dasz do analizy i możesz sklep ścigać,a z przemytu to już można jak ten gość oprowadzać wycieczki po polui liczyć straty. Cene musieli mieć dobrą tylko przeznaczenia nie znali.


zetor5211 c 360 ZT303D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fito1973    0

nie polecam, większość to fałszywki, ludzie pokroju oferującego żerują na rolnikach...na szczescie świadomosc jest coraz wieksza i juz niewielu się nabiera, chociaż ten rynek nadal działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwi    74

Może po pięciu latach wrócimy do tematu.Wielu znajomych stosuje i jest zadowolonych.Jak się zaopatrujecie na sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

No ja od roku kupuje na www,rolno-ogrodniczy .pl myślę że sprawdzony sklep szybka dostawa ceny do sklepów miejscowych niskie np Chwasox trio 5l u nas 200 zł w tym sklepie 156 zł tak było w zeszłym roku dostajesz fakturę jedyny problem to jak u nas kupiłem co roku odwiozłem puste opakowania dostałem kwit że zdałem a teraz nie wiem jak to zrobić . Jak tu piszę to zapytam się bo widzę reklamy Huzara activ na tym forum i innych już ludzie niepolecali go ja się skusiłem w zeszłym roku wiosną i tragedia zwłaszcza z miotłą jak u was jest ktoś co mu działa i w tym roku kupi ,pryskałem jesienią ostatnio może już wiosną nie będzie potrzeby może tylko czymś na miotłe ale do kwietnia czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

400zl za 1kg to przeliczając na 1ha to prawie za darmo wychodzi, tylko ciekawe jak faktycznie jest z działaniem tego środka.

Ja osobiście też polubiłem internetowe sklepy, sporo taniej wychodzi niż w okolicznych sklepach, zawsze te 5 do nawet 20% można oszczędzić w zależności od produktu. Tylko właśnie jest problem z opakowaniami, pewnie gdyby im odesłał to musieli by przyjąć ale płać znów za wysyłkę.

Polecić mogę jeszcze prócz wspomnianego wyżej rolno-ogrodniczy.pl takie dwa sklepiki: sklep.rudnik.agro.pl oraz fungichem.pl

We wszystkich wspomnianych robiłem zakupy i nie było żadnych problemów, wysyłka nawet tego samego dnia jeśli się rano zamawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Po cenach wychodzi że na stronie rolno-ogrodniczy.pl są najlepsze oferty. Potwierdzacie swoją opinię że są to pewne środki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Dokładnie nie dawno pisałem tutaj o tym sklepie pierwszy raz szukałem przez internet jesienią i zamówiłem w tym sklepie dostawa szybka faktura i w porównaniu do zwykłych skepów w okolicy było zdecydowanie taniej i co ważne masz dokładne ceny przy środkach i przed komem możesz sobie dopasować mieszanki czy osobno jaki koszt na hektar ,jedyny problem to zawsze zdawałem w sklepie opakowania i dostałem kwit do kontroli że zdałem puste coś muszę wymyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Spróbuję zakupić tam. Pół przez neta a drugie pół w sklepie by wypisali kwit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

W tamtym roku kupywałem w rudnik.pl ale z tego co widzę to w tym rolno-ogrodniczym jest jeszcze taniej.

W stacjonarnych sklepach nie które środki są o 20-30% droższe.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ja kilka razy próbowałem kupić przez internet ale zawsze ta oferta była droższa lub równa z lokalnym dostawcą, więc nie było sensu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro21    8

Mieliśmy rownież w planach zakup środków z internetowego sklepu a konkretnie rudni,pl mieli bardzo dobre promocje ale przesytaszylismy sie z ojcem ze to jakas podpucha albo data waznosci srodka jest jakas felerna. Dlatego chclabym zapytac jeszcze raz czy z tymi internetowymi sklepami wszystko w porzadku czy nie ma zadnych problemow i jak jest z tymi datami waznosci bo bywa ze nie wszystkie srodki sie wykorzysta ktore kupi i mozna je wykorzystac za rok. Dlatego prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

też widziałem te promocje u rudnika, myślałem że trochę dłużej będą i zdążyłem tylko 1 paczkę zamówić z nawozami dolistnymi. Ceny faktycznie były okazyjne, np. 5L falconu za 630zl jak dobrze pamiętam, puma 0,5 za 63zl, mustang forte 1L za 59zl, innych cen dokładnie już nie pamiętam ale najbardziej fungicydy i nawozy dolistne były przecenione (10-15%). Obserwowałem te promocje co kilka dni i najpopularniejsze środki rozeszły się jeszcze w starym roku. Wszystkie te promocje zakończyły się 31 stycznie, nie mogłem się zdecydować czym pełną paczkę skompletować i nagle 1 lutego stare ceny powróciły.

Środki te były pewnie z poprzedniego sezonu, świeże dostawy będą pewnie dopiero w marcu ale data ważności środków to przeważnie 2-3 lata. Jakieś 2 lata temu znalazłem w piwnicy pumę, była napoczęta, zostało 1L z 5L, chyba 2 lata po terminie miała i w normalnej dawce bez problemu owies w jęczmieniu załatwiła.

W poprzednim sezonie kupiłem zaprawy i fungicydy w tych sklepach i nie zauważyłem żeby z ich działaniem było coś nie tak. Na pewno dużo klientów mają między innymi tu na forum, więc chyba nie mogą sobie pozwolić na jakieś wpadki i przekręty, wystarczyłby jeden negatywny post i zaraz by to oznaczało znaczny spadek sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja w tamtym roku kupiłem odżywki przez internat. Wyszły mnie niekiedy z 30% taniej niż koło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raptowny56
      Witam panowie  i panie chciałem zapytać czy środek Nikosar OD 60 nadaje się na chwasty w wiklinie jest on przeznaczony do zwalczania chwastów w kukurydzy pytanie czy nie spali on wikliny wiklina dopiero co zaczyna puszczać .Z góry dziękuję za pomoc ?
    • Przez Lino
      Czy mogę wymieszać środek Aspik 250 EC z Azoksar Super 250 SC?
    • Przez losktos
      Tak jak w temacie, wiosna coraz bliżej więc piszcie jakie macie strategie skracania zbóż. Prosiłbym o uwzględnienie również odmiany zboża (jak wiadomo inaczej podchodzimy do odmian krótko- a inaczej do długosłomych), fazy stosowania i mniej więcej poziomu nawożenia.
       
      Na początek moja strategia w pszenicy:
      Faza BBCH 30/31 - 1l CCC + 0,1-0,15 Moddus, odmiany Bamberka i Rywalka. Wysokość roślin wg COBORU: Bamberka 89 cm, Rywalka 103 cm tak więc odmiany dość niskie. Poziom nawożenia N ok 150-160 kg/ha
    • Przez Makis2111111
      Witam co mogę zastosować w pszenicy? z herbicydem będę pryskał mustangiem prawdopodobnie i do tego na miotle i owsik ATLANTIS 12 0D 0,5L + BIOPOWER 0,5L bo chciałbym dać jakieś aminokwasy lub mikroelementy czy jakieś siarczany magnezu np czy coś inneg co wy stosujecie np ??
       
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie jaki oprysk na łubin przedwschodowo i w jakiej dawce  ? Myślę nad Boxer lub Fantasia 800 EC . Fantasia niby tańsza . Może macie jakieś lepsze sprawdzone opryski ? Bo ja jakoś do łubinu do tej pory nie miałem szczęścia tylko same chwasty 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj