wozol

TANIE Środki ochrony Roślin

Polecane posty

Sadek    1123

Trzeba brać chyba poprostu za pobraniem z możliwością obejrzenia zawartości paczki, jeśli coś nie pasuje do nie bierzemy i dowiedzenia.

 

Tylko jaka firma kurierska da otworzyć przesyłkę przed zapłaceniem i podpisaniem dokumentów ???

 

Pytałem się kiedyś o taką usługę 2 kurierów i każdy powiedział że z taką ofertą się nie spotkał.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eizo    0

a nikt z was nie wymienil sklepu wielobranzowy.pl, ja tam robilem zakupy chwastox'ow i calkiem fajne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Koledzy troszkę zboczę z tematu cz ktoś spotkał się z wyszukiwarką środków tego typu że wpisujemy zwalczane chwasty i pokazuje nam proponowane środki.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Koledzy troszkę zboczę z tematu cz ktoś spotkał się z wyszukiwarką środków tego typu że wpisujemy zwalczane chwasty i pokazuje nam proponowane środki.

Ja korzystam z tej strony http://ochronaroslin.agro.pl/. Jakiś czas temu była niedostępna ale teraz widzę że już jest.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

stronka chyba znów nie hula


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

i jak tam koledzy, zamawial ktos w tym roku na rolno-ogrodniczy? tak patrze i sporo srodkow niedostepnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jony0913    0

Panowie rudnik to dość drogi sklep polecam lepsze oto lista jak nie ma w tym to jest w tym

Retip najlepsze ceny

Fungi-chem

chemirol

Pakos rolno- ogrodniczy

nawozy sklep.pl Floramix

Agrolok

agroskład skład rolno budowlany

Galavet centrum obsłogi rolnictwa

Rudnik

nie wykupcie wszystkiego bo jeszcze nie zamawiałem :)

Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałke :)

Edytowano przez Jony0913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Jony jesteś najlepszy. Tego właśnie szukałem, świetny post. Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Jeszcze trochę tańszy obok sklepu "Pakos" w Kościelnej Wsi jest hurtownia rolno ogrodnicza "Chojnacki".Ja często u nich kupuje osobiście i jestem zadowolony z obsługi.

Sklepu internetowego nie mają ale jak zadzwonisz i powiesz co chcesz to wyślą.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

i jak tam koledzy, zamawial ktos w tym roku na rolno-ogrodniczy? ceny przystepne, jak z wysylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

ja już 2 paczkę zamówiłem wczoraj, z wysyłką się troszkę ociągają, pierwsza paczka dopiero po około 5 dniach przyszła.

Osobiście mogę polecić ten sklep, w tamtym roku kilka paczek od nich miałem i nigdy problemów nie było. Szkoda że nie mają wszystkich środków (np Attribut, Aviator, Fandango).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jony0913    0

Tak ja kupowałem w tamtym roku większą paczkę wszystko w porządku a jak zamawiasz za parę tys to jeszcze utargujesz od tych cen co podają ale telefonicznie

 

Jeszcze dodam firmę CORNAGRA może się komuś przyda zamawiałem w tym roku od nich kuku kws i przy okazji miła Pani co dostarczyła do domu zaproponowała mi ofertę na śor ceny porównywalne może ciut wyższe ale trzeba dobrze potargować dużo zejdą i duży plus zamawiałem w marcu z terminem płatności do 15 maja co w tym roku miało dla mnie znaczenie cała gmina była objęta szczegółową kontrolą i dopłat jak nie było tak nie ma choć wszystko miałem dobrze jak ktoś będzie potrzebował podam nr tel :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

zamawial ktos w tym roku na rolno-ogrodniczy i placil przelewem? kusi mnie ze powyzej 2000zl wysylka za free ale troche sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

zawsze masz prawo zwrócić towar


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

najpierw to ja chce go dostac jak wysle im kase. Towar maja porzadny bo kupowalem i o to sie nie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

zamawial ktos w tym roku na rolno-ogrodniczy i placil przelewem? kusi mnie ze powyzej 2000zl wysylka za free ale troche sie obawiam.

 

To stacjonarny sklep w Kościelnej Wsi.

Czasami jak przejeżdżam robię tam zakupy.Mają tanio bo obok jest konkurencyjna hurtownia Chojnacki i też mają bardzo dobre ceny.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raptowny56
      Witam panowie  i panie chciałem zapytać czy środek Nikosar OD 60 nadaje się na chwasty w wiklinie jest on przeznaczony do zwalczania chwastów w kukurydzy pytanie czy nie spali on wikliny wiklina dopiero co zaczyna puszczać .Z góry dziękuję za pomoc ?
    • Przez Lino
      Czy mogę wymieszać środek Aspik 250 EC z Azoksar Super 250 SC?
    • Przez losktos
      Tak jak w temacie, wiosna coraz bliżej więc piszcie jakie macie strategie skracania zbóż. Prosiłbym o uwzględnienie również odmiany zboża (jak wiadomo inaczej podchodzimy do odmian krótko- a inaczej do długosłomych), fazy stosowania i mniej więcej poziomu nawożenia.
       
      Na początek moja strategia w pszenicy:
      Faza BBCH 30/31 - 1l CCC + 0,1-0,15 Moddus, odmiany Bamberka i Rywalka. Wysokość roślin wg COBORU: Bamberka 89 cm, Rywalka 103 cm tak więc odmiany dość niskie. Poziom nawożenia N ok 150-160 kg/ha
    • Przez Makis2111111
      Witam co mogę zastosować w pszenicy? z herbicydem będę pryskał mustangiem prawdopodobnie i do tego na miotle i owsik ATLANTIS 12 0D 0,5L + BIOPOWER 0,5L bo chciałbym dać jakieś aminokwasy lub mikroelementy czy jakieś siarczany magnezu np czy coś inneg co wy stosujecie np ??
       
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie jaki oprysk na łubin przedwschodowo i w jakiej dawce  ? Myślę nad Boxer lub Fantasia 800 EC . Fantasia niby tańsza . Może macie jakieś lepsze sprawdzone opryski ? Bo ja jakoś do łubinu do tej pory nie miałem szczęścia tylko same chwasty 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj