wozol

TANIE Środki ochrony Roślin

Polecane posty

Witold    1

rzeczywiście sporo oprysków Pakos ma taniej - opryski można jeszcze kupować itp ale coś więcej to zaraz za wysyłkę nalatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jinxxx85    0

Chciałbym tylko dodać, że na rynku ukraińskim pokazało się wiele podróbek z Chin. Kupujcie z głową. Wasze dzieci też będą jadły to co uprawiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

no wlasnie ten ogrodniczy ma ciekawe ceny Ktos tam juz zamawial?? Bo w necie znalazlem tylko jedna opinie o tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

Jakieś 2 tyg temu pierwszą paczkę zamówiłem i po 2 dniach była u mnie na miejscu. Jak tylko środki które potrzebuję będą dostępne to skompletuję drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

Płaciłem przelewem, raz że taniej, a dwa to do bankomatu daleko mam a suma spora wyszła. Środki nie są przeterminowane, z tego co pamiętam to chyba wszystkie z 2012r, bo nowych dostaw jeszcze nie mieli, tylko jeden miał termin ważności upływający za 3 miesiące i nawet się pytali czy taki mają wysłać czy też rezygnuje z tego środka. Przeterminowanych środków chyba nie wolno sprzedawać, przynajmniej bez zgody kupującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Ja zlozylem zamowienie W rud..przez neta 3 dni temu, troche fungicydow i 95% jest po terminie (od roku do miesiaca) i nikt mnie sie o nic nie pytal!

i nawet epoksykanazol w litrowych opakowaniach nie ma pląby nakretki! Nie ciekawie a tyle pozytywnych opini o sklepie...tu slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc914    56

Nawet w zwykłym sklepie potrafią sprzedać oprysk, którego termin ważności minął 2 lata temu(środek z roku produkcji 2008 kupiony w roku2012).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Miejmy nadzieje, ze zadzialaja i w butelkach jest to co byc powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Ja złożyłem zamówienie W rud..przez neta 3 dni temu, trochę fungicydow i 95% jest po terminie (od roku do miesiąca) i nikt mnie się o nic nie pytał!

i nawet epoksykanazol w litrowych opakowaniach nie ma plomby nakrętki! Nie ciekawie a tyle pozytywnych opinii o sklepie...tu słychać.

 

 

Właśnie takie jest ryzyko zakupu gdzie towar przyjeżdża kurierem, bo kupując towar który widzimy fizycznie takie przypadki nie mają miejsca (mamy możliwość zobaczenia tego przed zakupem).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2203

Trzeba brać chyba poprostu za pobraniem z możliwością obejżenia zawartośći paczki, jeśli coś nie pasuje do nie bierzemy i dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

tylko akurat mój post na temat zapytania sprzedającego o wysyłkę środka z kończącą się datą ważności dotyczył sklepu rolno-ogrodniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

tak chodzilo o rolno ogrodniczy. Ja mam chec wlasnie zamowic ale tylko za pobraniem i przy kurierze sprawdzam opakowania bo jak mam dwa razy placic to dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

gba widze ze rolno-ogrodniczy to porządny sklep płace przelewem zawsze taniej dostawa ok dakładnie co chciałem firma sama wie ze jak raz oszuka rolnika to traci klijenta i przterminowane nie wciska a sam nie wiesz że w betonowym sklepie w swej miejscowości zimą płynne nie zmarzły i tobie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

na trawsko stosujemy greckie opryski. Pole po oprysku wyglada zolte jak rzepak


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić mojego dealera. firma Agrolok Golub dobrzyń. od 2 lat kupuje tam środki ochrony roślin i jestem zadowolony, Ceny są jeszcze niższe niż w tym internetowym rolno spożywczym( przed chwilą sprawdzałem swoją fakturę z tym rolno-spożywczym). nie ma problemu ze zwrotem opakowań gdyż kwit na to jest wystawiany bez przesyłania. poprostu idzie się dogadać. dostawa w 2,3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilmkm    17

Sprawdzam właśnie ceny w Agrolok sklep internetowy i jest tu drożej niż w rolno-ogrodniczym. Chyba, że są jeszcze jakieś zniżki o których nie wiem.

Oferta jest też strasznie uboga, wielu popularnych środków brakuje. Nawozy dolistne jedynie są w dobrych cenach, wysyłkę obliczyło mi tylko zaledwie 10zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

We wszystkich sklepach internetowych coś ubogie są stany magazynowe.Pisałem do Rudnika ze 2 razy z zapytaniem kiedy uzupełnią stany magazynowe to mi nie odpisali.

W tym roku chciałem zamówić wcześniej bo w tamtym czekałem dwa tygodnie a tu lipa,brak nawet Chwastox nie mają.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Rudnik ma miec dostawy pod koniec marca. Kupilem u nich, a w mojej okolicy jak nigdy maja te srodki co chcialem. i nic nie drozej niz u rudnika.

Raczej wiecej nie bede kupowal przez internet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

golub dobrzyń jest główna siedzibą, mają jeszcze w kujawsko pomorskim kilka oddziałów. ja np kupuje w Suszu. np u mnie chwastox turbo w sklepie kosztuje 30 zł za 1l a w agroloku 19 z groszami.zresztą wszystkie środki które kupowałem były tańsze niż przez internet bo porównywałem. wybór jest większy a ja głównie kupuję środki które ja chce i z dostępnosia nie ma większego problemu. ja za przesyłe nic nie płace- chyba jest wliczona w cenę. przychodzi kurierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Zgadza się w Agroloku transport jest wliczany w cenę tak samo w środkach jak i w przypadku materiału siewnego (zapewne w każdym przypadku ich towaru tak się dzieje).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    353

co myslicie o zainwestowaniu w sklep ze srodkami ochrony roslin i artykulami rolniczymi w ramach roznicowania? oplacalne by to bylo? nie mowie o jakiejs hurtownii od razu, na poczatek cos malego i zarobek na srodku ochrony okolo 5%. na dofinansowanie mialoby byc wybudowanie malego pomieszczenia na to wykonczenie go, pomalowanie itp, zakupienie mebli i sprzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek33    4

Czy ktoś z was zamawiał środki ochrony roślin z hurtowni apol-merol a jeżeli tak to jakie macie zdanie na temat tej firmy?Bo ceny mają całkiem ciekawe,tansze niż u rudnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kingway
      Witam , mam problem z chwastami w życie ozimym . Wydaje mi się , że to tomka oścista lub wiechlina roczna a znowu sporo osób twierdzi , że to moze być miotła . Miałem chęć prysnąć to Axial Komplett Pak , nawet doradcy mi to doradzali a z tego co tak czytam to samym Axialem żyto można ale już z tym dodatkiem Winnetou (Axial Komplett Pak ) to można pszenice ozimą i pszenżyto a o życie czy można nic nie pisze  Czy  może ktoś stosował Axial Komplett Pak w życie ozimym na wiosnę ? Bo no samym Axialem mi się trochę nie uśmiecha bo są i niestety inne chwasty .....  Może polecicie coś innego ?

    • Przez kingway
      Witam , jaki polecicie oprysk na tomkę ościstą w oziminach na wiosnę ??? Od czego to zależy , że ona znajduje się polu ? Zmianowanie książkowe a ona nadal jest  
    • Przez kingway
      Witam , jaki oprysk wybrać na oziminy na wiosnę ? Mam na myśli Rexade , Axial ? Oprócz tego mam do pryskania jare i teraz tak się zastanawiam czy nie  opryskać ich nowym chwastoxem trio zamiast jak dotychczas turbo ? Trio wychodzi chyba ciut drożej , ale nie dużo , ale może skuteczniejszy ?? Podzielcie się czym pryskacie  swoje  uprawy i jakie opryski możecie polecić ?  
    • Przez endrju00711
      Koledzy , mam do was wielką proźbe , poniewarz , dziś zadzwonili z agencji , że jutro przyjadą nas kontrolować , a nie znam osoby w powiecie , która prowadzi taki rejestr oprysków ,pomużcie , jak takie coś zrobić ?? Prosze o skan , lub fotke stronek z takiego rejestru . I mam takie jedno pytanie , jak u was patrzeli na to jak by ktoś tego nie miał , bo niby mogą cofnąć dopłaty . Prosze was bardzo o pomoc , zamieszcze poniżej adres email : endrju00711@wp.pl . A mam jeszcze jedną wontpliwość , poniewarz niedaleko domu mam ułożone bele , tak , że zajmują one pół pola , bo z 40 arów zrobiło się około 25 arów , a te pole jest koło mojego sadu , w którym jak układaliśmy , je w żniwa również nie było się jak obrucić ciągnikie , czy doczepią się za to , że 40% pola jest nie zasiae poplonem . To jest nic , ale jeszcze do tego dochcodzi hektar pola po kuku na ziarno , i nie zdążyliśmy tam jeszcze zasiać poplonu , bo jak nie deszcz , to czasu nie ma . I czy za takie przewinienia mogą cofnąć dopłate , bo nie dość , że biore standardowe , i takie tam dodatki do krów itp. , to jeszcze mam troche kasy za poplony . Ale najwarzniejsze jest to , że nie posiadam tej książki do oprysków , i na tym prosze się skupić , bo mam czas do wieczora , bo potem , to już rano inspekcja do domu za puka
    • Przez semenenek
      Witam mam pytanie odnośnie środka ochrony roślin który zwalczyłby w owsie wyczyńca polnego? W tamtym roku miałem z nim duży problem i w tym roku chciałem się zabezpieczyć w razie jego wystąpienia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj