Zaloguj się, aby obserwować  
maQ

Jaki agragat uprawowy do zetora 7045 (72 KM)

Polecane posty

wojtas    75

@zetor 7211 po co zadajesz takie głupie pytania, wystarczy spojrzeć na fotki a po drugie ten temat to "maszyny do uprawy ziemi" a nie rodzaje zetorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

No to przepraszam jak cie to uraziło. Jak bym załozył temat z tym pytanie to tez było by nie dobze bo bym zasmiecał forum a jak wpisze to gdzies indziej to tez nie dobrze. Jednym słowem według niektórych uzytkowników nie nalezy zadawac pytan.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

wojtas nie stwarzaj problemów zapytał trzeba było odpowiedzieć <_< B) a nie wyżywać sie na zetorze7211


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

dobra dobra - zetor 7211 jest nowszą wersją zetora 7011- ( grzecznie odpowiedziałem ? <_< )pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy1989    0

3 m to raczej nie będzie za lekko, bo może być ciężko z podnośnikiem ale nie mówie ze napewno więc możesz spróbować

 

 

 

7045 na 65KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaaasz6    0

Witam mój zetor 7245 pracuje z agregatem biernym 3,6 metra z podwójnymi wałkami bometu, jeżdżę na drugim biegu szosowym a gleby mam 3 - 4 , pamiętaj tylko ze 7045(1800kg) ma słabszy podnośnik od 7245(2400kg). Jeżeli posiadasz gleby o podobnych klasach to nie ma sensu żebyś schodził poniżej 3m, myślę ze powinieneś poszukać coś koło 3,2 m pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj