Zaloguj się, aby obserwować  
adams

John Deere 6530

Polecane posty

adams    2

Co sądzicie o tych ciągnikach ? Wuja złożył wniosek na niego wiec pytam w jego imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta nowa seria Jelonka, jest całkiem niezła. Szczególnie ta moc dodatkowa, dobrze, że bierze 6530, bo od niego się zaczynają silniki 6 cylindrowe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

ja w praktyce to nie wiem ale czytałem w RPT no i gościu chwali sobie takiego johana albo z serii -30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

już nie taka nowa bo rok ma spokojnie :D ogolnie seria 6x30 nieźle wyszła i twoj wjek bedzie na pewno zadowolony :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams    2

A czy dał by sobie radę z pługiem 4+1 obrotowym unii na glebach 3-6 klasy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

nom raczej bedzie miał ciezko z nim pracowac moze mu mocy brakowac, lepjej kupic 4 a szerszy


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

ta zawsze lepiej miec ten zapas mocy pod maską, a i wtedy jakis wal mozna podczepic.... na przedniego TUZ'a oczywiscie B)


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jak ciezkie to wez 3 + 1, z regulacja szerokosci roboczej, jesli chodzi o udzwig to juz sam bedziesz wiedzial :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Jak chcesz kupować pług to bierz 4+ najlepiej Vario. Z resorami nie mialem doczynienia to ci nie powiem czy wychodzi na ciezkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

szczewko glina 2 klasa to po co mu do ledwo 120 KM 4+?? marcin masz zamiar orac cos w trudniejszych warunkach?? bo nie gwarantuje, ze pociagniesz 4 skiby po burakach czy kuku jak bedzie trzeba w wilgotnym orac.

jak nie masz kamieni to kolek, bo na sciezkach i poprzeczniakach bedzie wyskakiwal, poza tym wiecej do dzwigania.

jak masz i ciezkie ziemi i kamienie (niekoniecznie na jednym polu :lol: ) to najlepiej zabezpieczenie hydrauliczne.

jesli kolki to najlepiej jakby to bylo zabezpieczenie podwojne, wtedy nie bedziesz musial stosowac srub wyzszej klasy, a wiec otwory beda bardziej chronione :D

opony 600 tyl, wiec wezej jak 40 cm na skibe nie pojedziesz, ale to i dobrze bo wezej nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Wg mnie 4+ Vario to dobry pług tak na przyszłosc. Moze kiedys kupi wiekszy ciagnik?? Vario dobry bo moze do 30 na skibe zwezyc a wtedy da sobie rade nawet na glinie. Zabezpieczenia hydrauliczne były by ok. Kuhn na takich zabezpieczeniach 4 skibowy coś 37 tys kosztował ale to w promocji było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ale na pewno nie vario :lol:

na tych oponach nie bedzie tak latwo orac na 30 cm.

poczekajmy jeszcze, niech zainteresowany odpowie co uprawia i w jakich warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin6530    1

Uprawiamy buraki zboża i rzepak mam TUR-a unijnego na kołki 40 na korpus ale nie wiem czy J D sie zmieści w bruzde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

u mnie jest tak ze opon 580 sie miesci, a 650 juz nie :lol:

tzn wiekszosc powiedzialaby, ze jest ok do doklada, ale wg mnie opona nie powinna ciagnac "bokami"

 

nie wiem czy po burakach dasz rade 4x40 na wymagana glebokosc pociagnac, dlatego ja bym dla bezpieczenstwa zastanowil sie nad 3+1

 

marcin moze opisz jakimi ciagnikami do tej pory orales i jak to wychodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin6530    1

Ursus 1014 i TUR 4 a w garażu zetor 7211 i ursus c 360 orało się też turem na 3 skiby jak było ciężko myślę że Johny wolniej ale pójdzie na 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

to johny bedzie mial duzo duzo wiekszy uciag od ursusa, wiec mozesz smialo 4 skibowy plug zamawiac, jaki chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnezyt    0

Jeśli JD ma z tyl opone o szerokości 580 cm to bedzie sie miescił w bruzde jak bede orac na szerokośc 40 cm na jedna skibe, nie bedzie przygniatał ostatniej skiby poprzedniego przejazdu? a co bedzie przy szerokości 45 na skibe? Prosze kazdego kto wie cos z własnego doświadczenia na ten temat o wyczerpujaca odpowiedz, Z góry dziekuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzio    1
Johan jest już zamówiony 6530 premium ale jaki pług do niego??? Ciężkie ziemie u nas.

 

Witam mam pytanko odnośnie tego 6530 prenium, ile tera stoi prenium bo comfort to wiem jak by sie udało na prow to prenium, jak chcesz to na pw napisz.pozdro


moje filmiki you tube

mtz82 +bury2.5
http://pl.youtube.com/watch?v=rD01sQvTx3Q
miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Jak się John Sprawuje? Może wie ktoś z was, ile kosztuje JD w wersjii Premium w jakimś tańszym wyposażeniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Omniq
      Witam,
      Posiadam instrukcję serwisową do JD 7430 i 7530 Premium. Instrukcja w języku angielskim w formacie PDF, nie skan książek tylko porządny pdf. Mogę się podzielić gdyby ktoś potrzebował
       

    • Przez Johny7430
      Witam, mam problem z ciągnikiem JD 7430 po wyskoczeniu komunikatu ecu 84.31 "ograniczona prędkość drogowa" traktor przestaje jechać po usunięciu komunikatu traktor pracuje dalej lecz po kilku minutach jest to samo. Proszę o pomoc.
    • Przez ejczbio
      Witam, mam pytanie chyba bardziej do serwisantów, ale może i nie tylko. Chciałbym wyłączyć włączanie przedniego napędu przy wciskaniu hamulca, ponieważ uważam to za najbardziej debilny patent w moim ciągniku (6230) Wg. mnie to powinno działać dopiero przy prędkościach większych niż 10km/h W sumie nie mam pojęcia jak to rozwiązać, czy wpiąć się gdzieś w układ elektryczny, np. za czujnikiem który jest odpowiedzialny za włączenie napędu po wciśnięciu hamulca i zastosować włącznik ON/OFF?
      Jak myślicie, da się coś z tym zrobić?
    • Przez dawwro03
      Wita mam problem z tls-em w john deere 6430. Dokładnie chodzi  o to że po odpaleniu traktora gdy oś chce wrócić do swojej wysokości nie podnosi płynnie tylko szarpie ( jest ustawione na auto), ale da się sterować wszystkimi jej funkcjami ( auto, max, manual). Jednak po jakimś czasie wyskoczy błąd- TSC 523976.04 i wtedy nie da się ustawiać między tymi funkcjami. Gdy traktor się zgasi i odpali na nowo wszystko jest znowu ok ( oprócz szarpania tlsem) ale błąd za chwilę znów wyskoczy i nic nie da się ustawić. Traktor mam od niedawna więc nie za bardzo wiem od czego mam zacząć szukać dla tego piszę tu. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi.


    • Przez dawwro03
      Witam mam problem w ciągniku john deere 6430 premium z tlsem. Dokładnie chodzi o to że zaraz po odpaleniu ciągniku gdy oś ustawia się do swojego poziomu( jest ustawione na auto) nie podnosi płynnie ale mocno szarpie ale da się przełączać między funkcjami( auto, max, manual) i na wszystko reaguje ale zawsze szarpie. po jakimś czasie wyskakuje błąd ( TSC 523976.04) i już nie da się nic zrobić to znaczy przełączać miedzy tymi funkcjami. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu traktora wszystko jest ok oprócz szarpania, ale po jakimś czasie znów to samo. Traktor mam od nie dawna więc nie za bardzo wiem co by mogło być problemem. Z góry dziękuję za jakiekolwiek podpowiedzi. 

      20240308_170545[1].heic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj