Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adams

John Deere 6530

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
adams    2

Co sądzicie o tych ciągnikach ? Wuja złożył wniosek na niego wiec pytam w jego imieniu

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta nowa seria Jelonka, jest całkiem niezła. Szczególnie ta moc dodatkowa, dobrze, że bierze 6530, bo od niego się zaczynają silniki 6 cylindrowe......

Wiadomość z agroFakt.pl

zetor    3

już nie taka nowa bo rok ma spokojnie :D ogolnie seria 6x30 nieźle wyszła i twoj wjek bedzie na pewno zadowolony :D

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

witek    2

nom raczej bedzie miał ciezko z nim pracowac moze mu mocy brakowac, lepjej kupic 4 a szerszy

2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Spojler    1

ta zawsze lepiej miec ten zapas mocy pod maską, a i wtedy jakis wal mozna podczepic.... na przedniego TUZ'a oczywiscie B)

Dostawcą mocy jest...Case

brzozak2    237

jak ciezkie to wez 3 + 1, z regulacja szerokosci roboczej, jesli chodzi o udzwig to juz sam bedziesz wiedzial :lol:

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

szczewko    31

Jak chcesz kupować pług to bierz 4+ najlepiej Vario. Z resorami nie mialem doczynienia to ci nie powiem czy wychodzi na ciezkiej.

brzozak2    237

szczewko glina 2 klasa to po co mu do ledwo 120 KM 4+?? marcin masz zamiar orac cos w trudniejszych warunkach?? bo nie gwarantuje, ze pociagniesz 4 skiby po burakach czy kuku jak bedzie trzeba w wilgotnym orac.

jak nie masz kamieni to kolek, bo na sciezkach i poprzeczniakach bedzie wyskakiwal, poza tym wiecej do dzwigania.

jak masz i ciezkie ziemi i kamienie (niekoniecznie na jednym polu :lol: ) to najlepiej zabezpieczenie hydrauliczne.

jesli kolki to najlepiej jakby to bylo zabezpieczenie podwojne, wtedy nie bedziesz musial stosowac srub wyzszej klasy, a wiec otwory beda bardziej chronione :D

opony 600 tyl, wiec wezej jak 40 cm na skibe nie pojedziesz, ale to i dobrze bo wezej nie ma po co.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

szczewko    31

Wg mnie 4+ Vario to dobry pług tak na przyszłosc. Moze kiedys kupi wiekszy ciagnik?? Vario dobry bo moze do 30 na skibe zwezyc a wtedy da sobie rade nawet na glinie. Zabezpieczenia hydrauliczne były by ok. Kuhn na takich zabezpieczeniach 4 skibowy coś 37 tys kosztował ale to w promocji było.

brzozak2    237

ale na pewno nie vario :lol:

na tych oponach nie bedzie tak latwo orac na 30 cm.

poczekajmy jeszcze, niech zainteresowany odpowie co uprawia i w jakich warunkach

brzozak2    237

u mnie jest tak ze opon 580 sie miesci, a 650 juz nie :lol:

tzn wiekszosc powiedzialaby, ze jest ok do doklada, ale wg mnie opona nie powinna ciagnac "bokami"

nie wiem czy po burakach dasz rade 4x40 na wymagana glebokosc pociagnac, dlatego ja bym dla bezpieczenstwa zastanowil sie nad 3+1

marcin moze opisz jakimi ciagnikami do tej pory orales i jak to wychodzilo?

marcin6530    1

Ursus 1014 i TUR 4 a w garażu zetor 7211 i ursus c 360 orało się też turem na 3 skiby jak było ciężko myślę że Johny wolniej ale pójdzie na 4

brzozak2    237

to johny bedzie mial duzo duzo wiekszy uciag od ursusa, wiec mozesz smialo 4 skibowy plug zamawiac, jaki chcesz :)

magnezyt    0

Jeśli JD ma z tyl opone o szerokości 580 cm to bedzie sie miescił w bruzde jak bede orac na szerokośc 40 cm na jedna skibe, nie bedzie przygniatał ostatniej skiby poprzedniego przejazdu? a co bedzie przy szerokości 45 na skibe? Prosze kazdego kto wie cos z własnego doświadczenia na ten temat o wyczerpujaca odpowiedz, Z góry dziekuje! :)

edzio    1
Johan jest już zamówiony 6530 premium ale jaki pług do niego??? Ciężkie ziemie u nas.

Witam mam pytanko odnośnie tego 6530 prenium, ile tera stoi prenium bo comfort to wiem jak by sie udało na prow to prenium, jak chcesz to na pw napisz.pozdro

moje filmiki you tube

mtz82 +bury2.5
http://pl.youtube.com/watch?v=rD01sQvTx3Q
miłego oglądania

Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Jak się John Sprawuje? Może wie ktoś z was, ile kosztuje JD w wersjii Premium w jakimś tańszym wyposażeniu? :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez czaku
      witam
      w 2012 r kupiłem jd 6630 przed zniwami tego samego roku dodanie mocy z 119 na 150 km przez 44 tuning z pod opola wszystko pieknie i kolorowo aż do tego roku kiedy to zaczęła się podnosić temp płynu chłodzącego o ile to nie wiem ale użytkownicy tych ciągników będą wiedziec o czym teraz napiszę znaczy tak od nowośći temperatura oscylowała na 5 kresce w tym roku wiosną w uprawce wskaznik wskoczył na 6 i 7 kreche (oczywisćie tylko w cięzkiej robocie )znaczy się bardziej się nagrzewa ,nie będę pisać  że filtry i płyny wymieniane regularnie chłodnice też błysk .jak się zachowują wasze jd te z z chipem podzielcie się opiniami może jakieś rady ?????
    • Przez michal1111
      Witam
      W moim JD od jakiegoś czasu nie działa pneumatyczny hamulec postojowy znaczy gdy wciska się hamulec nożny przyczepa hamuje a gdy ręczny to tylko ciągnik a wcześniej i przyczepa hamowała co się mogło stać.
      Proszę o pomoc.
    • Przez John6330
      Witam. Znajomy z Holandi ma do sprzedania Johna 7530premium w bardzo dobrym stanie. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt +31615568248 na tym nr możliwość kontaktu przez whatsaap lub email slawekwesolowski2810@gmail.com dla zainteresowanych podeślę fotki. Możliwość załatwienia transportu.
    • Przez jarek1996
      Witam, na wiosnę kupiłem jd 6230, od znajomego. Ciągnik pewny lekko zaniedbany. Przy kupnie spawdzony, wszystko było dobrze , przy minusowych temperaturach palił bardzo ładnie. Zrobiłem nim 60 godzin i od paru dni bardzo ciężko pali. Muszę nim bardzo długo kręcić to z trudem zapala. Zdazylo mi się że zapalala się kontrolka od świec żarowych i ciągnik tracił moc. W dodatku tworzy się ciśnienie w baku. Pompa po załączeniu stacyjki chodzi, filtry wymienione. Co może być przyczyną ?? Na ciepłym silniku również pali trochę szybciej ale i tez nie za pierwszym razem ...
    • Przez jacek83
      Witam. W marcu 2010 kupiłem 6630 Confort, zrobiłem nim 450 mth, od początku użytkowania, po rozgrzaniu wyje hydraulika i orbitrol wydaje dziwne odgłosy podczas szybkiego obrotu kierownicą. Mam wrażenie, że ten ciągnik nie ma 130 km. Co o tym sadzicie i czy ktoś z was miał takie problemy. Czekam na odp.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.