Waldi000

Jakie lampy robocze led wybrać ?

Polecane posty

Waldi000    0

Witam. Mam problem a mianowicie jakie lampy robocze led polecicie mi w rozsądnej cenie które by dobrze oświetlały mi traktor wieczorem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pracujesz strasznie dużo po nocach to kup chinole. Za 50 dych kupiłem lampę 16 Led 48Watt. U mnie się sprawdzają.

 

 

Co to jest Watt? Poza tym jest dużo tematów o lamach LED. Zamykam.

Edytowano przez Elektrotechnik

Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Witam!
       
      zapocatkuje rozmowy techniczne na naszym forum
       
      w swoim 10245 mam dosc kiepskie oswietlenie robocze, fakt dziala ale te lampy sa jakies przedepokowe.
      co radzicie podpiac do tego ciagnika aby mozna bylo spokojnie czasem w nocy dokończyc robote.
      mysle ze na przod 2 reflektory na dach - jakas modyfikacja tego co jest obecnie, jakies 2 na slupkach bocznych,
      do tylu jakies 2 w miejsce tych ktore juz sa i moze ale to sie okaze w praniu jakies 2 dodatkowe na blotniki.
      Jakie lampy polecacie? i przede wszystkim co chyba najwazniejsze, jakie zarówki tak aby alternator dawal rade,
      fakt nie planuje jezdzic na swiatlach calej nocy ale chcialbym miec pewnosc ze dam rade poswiecic przez jakies 2-3godz i zeby mi w tym czasie akumulatory nie padly i rano dalo sie ciagnik odpalic
       
      Jakie sa wasze doświadczenia w temacie?
       
      pozdrawiam
      YacentY
    • Przez MECHANIZATOR
      Witam
       
      mam dla was taki temacik - o zakładaniu dodatkowego oświetlenia w ciągnikach i maszynach rolniczych
      - czy stosujecie cos takiego ??
      - jakich polecacie producentów ??
      - na co zwrócic uwage przy zakupie do konkretnmego typu ciągnika ??
      - jak się do tego mają przepisy ruchu drogowego i policja ??
       
      piszcie również z pytaniami jeśli interesuje was ten temat
       
      pozdrawiam
    • Przez Maniek1Excalibur
      Witam.
       
      Mam problem z jedną lampą świetlówkową. Mianowicie: jest na dwie świetlówki sterowane dwoma statecznikami YF218H - 36W.
      Jedna świeci druga nie. Gdzie szukać przyczyny? Czy jest to wina jakiegoś elementu układu scalonego czy połączeń? Jak sprawdzałem to w obwodzie działającej świetlówki (po jej wyjęciu) na stykach płynie maksymalny prąd ok. 1.3A a na uszkodzonej ok. 0.6A. Może to wina którejś cewki, kondensatora czy rezystora?
    • Przez jedrus
      Witam, czy ktos mógłby mi nakreslic prosty schemat na podłaczenie dodatkowego oswietlenia do kombajnu. Chciałbym załozyć dodatkowe halogeny na przód (2 szt), na rure wysypu (1szt) i z tyłu do cofania (1szt). Ponadto lampę ostrzegawczą ,,kogut". Jak wiadomo z kombajnem nie ma zartów (pozar) więc proszę o pomoc.
    • Przez waldek315
      Witam czy maszyny np. pług lub przetrząsarka do siana powinny być oświetlone lub oznakowane ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj