michalsoft

Steyr 6150 CVT

Polecane posty

michalsoft    22

Witam co sądzicie o Steyr 6150 CVT? jakie macie doświadczenia i opinie na temat tych ciągników i tych przekładni? Bo dostałem dzisiaj ciekawą ofertę na ten cięgnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RogR01    16

o tym juz sie nie wypowiem bo sam mam skrzynie manualna 16x8 ale z tego co wiem to skrzynia bezstopniowa jest najlepsza poniewaz uzyskuje sie nieskonczona ilosc przełożeń w obu kierunkach jazdy wiec ja bym sie nawet niezastanawial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Ja natomiast słyszałem że cnh ma najlepszą bezstopniowke kwestia też tego jak się dba i używa bo debil wykonczy nawet wcześniej niż 2500h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RogR01    16

w steyr-ach nieistnieje cos takiego jak slaby skret
a jescze jak mozna wiedzieć jaka firma dobra cene ci zaproponowala?? Moto-Agro Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

nie firma z okolic lublina a czy dobra to nie wiem bo 315 k netto. A jest tam oddzielny zbiornik n olej w hydraulice? co o tym cigniku sadzicie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RogR01    16

odzdielny zbiornik na hydraulike jesli sie niemyle jest. bardzo drogo sobie cenia ja zadzwonil bym jeszcze do bialego mysle ze gdy dobrze zagadasz to moze cos jeszcze urwą ja bralem od nich to jestem bardzo zadowolony a uwiez ze z niejedna firma mialem stycznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RogR01    16

traktor Steyr, wycinak do koszonki i siewnik agromasz chyba SR 300 ale siewnik po czasie oddalem sial porownywalnie do starszego czerwonego poznaniaka, i większość maszyn wzialem tez w Jezewie Starym, Rogowski Łomża, Korytki, Januszewski Szczuczyn, Adleragro wiec narazie mi sie nieprzypomina a co do firm
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetsuya    13

Napisz nieco bardziej szczegółowo ofertę co w jej skład wchodzi będzie łatwiej doradzić czy okazja czy ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

odzdielny zbiornik na hydraulike jesli sie niemyle jest.

 

niestety ale się mylisz

 

co do samej ceny to jeżeli nie podasz w jakim wyposażeniu ten ciągnik to ciężko powiedzieć, bo pewnie można taki model kupić za 300netto jak i za 350 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

szczegółową ofertę ma przywieść mi do domu przedstawiciel ja ogladałem go an placu to miał: przedni tuz, amortyzację osi i kabiny, wzmocniony podnośnik, opony micheliny 540 przód a 650 tył, 4 pary elektro hydrauliczne, elektryczne lusterka, w górze w kabinie 12 lamp led, nie miał na pewno tego monitora. A co ogulnie sądzicie o tej marce modelu i tej skrzyni? jak jest z tymi stratami mocy przy tej skrzyni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj