Goncarek

Słyczeliście o kombajnie valtry???

Polecane posty

Goncarek    0

Ostatnio oglądałem filmiki na youtube i przez przypadek znalazłem takie coś :D .

Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

jeśli kombajny będą wykonane tak solidnie jak ciągniki to mają sznse na sukces


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ducho    0

Prawdopodobnie sprzedają je (i chyba produkują) w Brazylii. Kiedyś widziałem brazylijską stronę Valtry i tam zupełnie inna gama ciągników i maszyn była niż u nas. I na dodatek wszystkie żółte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Te kombajny raczej nie są produkowane na Europę, na pewno produkują je na Amerykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Mf są dostępne w europie jakieś z pół roku temu widziałem jak wieżli takiego na ukrainę :D

nie pomyliles z beta?? troche podobne sa, gdzies na stronie agco czytalem, ze nie sa produkowane, ani rozprowadzane w europie. byc moze ktos ze stanow sprowadzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

W 100% to był ten kombajnik poznałem po tym bo ma zupełnie inny kształt zbiornika ziarna(nie wiem czy nie sztywny) i zdaje się że jest krótszy od bety. Nie mam pojęcia czy jest oferowany w Europie ale na youtube można znaleźć filmiki tego mf z kontynentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo75    1

W Polsce AGCO-do tej grupy należy m.in. Valtra, Fendt, MF sprzedawane są kombajny Challenger.


Części do maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Ten kombajn jest zrobiony na bazie kombajny Gleaner firma ta należy do AGCO a kombajny tej firmy sprzedawane są chyba tylko w Ameryce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

Te kombajny valtry są chyba nie za dobre??

Edytowano przez brzozak2
promuje %%%

POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Skąd wiesz ?


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz widzę kombajn valtry do MF jest bardzo podobny może kiedyś zostanie wprowadzony na nasze rynki ciekawe ile będzie kosztował czy będzie droższy od MF czy NH.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd1177    0

te kombajny valtry to raczej wynika z połączenia firmy z firmą produkującą kombajny na skandynawię(Sampo) http://www.konedata.net/sampo3045.htm tu macie link i zobaczcie że są podobne...... :) :) :) te kombajny mają silniki SISIDIESEL- takie jak w valtrach i w tych Sampo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

nie sa podobne...

dokladnie nie pamietam ale sampo chyba z df sie skumalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj