News
Bodzio110

Szerokość skiby,a szerokość opony ciągnika

Polecane posty

lukasz0920    374

Ma ktos zdjęcie jak wygląda bruzda po takim poszerzaczu ? https://agromer.pl/ogolna-poszerzacz-bruzdy-kv-073615-unirol,c2,p1891,pl.html
Obecnie orąłem mf z tyłu 600 i pług kverneland 4x40cm i było okej ale teraz będe orał z kołem 650 i tu już sie zastanawiam czy dorzuci ?mogę najwyżej pierwszą skibę poszerzyć. Ewentualnie dokupię ten poszerzacz.

Znalazłem filmik https://www.youtube.com/watch?v=dzZKDKduVuA
Dobrze to nawet wygląda tylko jak się spisuje ? nie zapycha ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nik23
      Kupiłem jakiś czas temu mf6140 i brakowało paska od klimy(klinowego) w trakcie sezonu nieprzejąłem się tym tylko ostro testowałem maszyne. Chodziła nawet nieźle aż tu nagle w tamtym tyg straciła moc, wiec szukjąc na forum znalazlem ze to booster a dokladniej pęknięta membrana. A przy okazji pomyślałem ze założe ten brakujący pasek od klimy, w myśl zasady jak coś jest w ciągniku to ma działać. Więc poszukałem w katalogu numeru(3712531M1 taki znalazłem) ale zeby nie przepłacać u korbankow znalazłem zamiennik za 50zł i jak mi go dostarczyli jakie było moje zdziwienie jak sie okazało ze pasek jest za długi. I tu moje pytanie a ogólniej kilka pytań:
      Jak ten pasek ma być załozony tzn z napędy wiatraka czy z kołapasowego wału?
      Zna ktoś rozmiar tego paska moze być w metrycznych miarach (10x1050 taki strzał)
      Czy przy kompresorze od klimy ma być jakiś szpanier dodatkowy czy szpanuje sie tylko kompresorem?
      Ps tragedia tam nawet palca nie włoży tak ciasno.
    • Przez damiano20000
      Witam ,orientuje się ktoś może jakich wymiarów powinien być błotnik z tworzywa pasujący na oponę 12.4x24?
    • Przez malkolm
      Witam.
      Czy użytkuje ktoś pługi tego producenta??
      szukam w necie jakichś opinii i nic znaleźć nie mogę
    • Przez MasseyRap
      Witam panowie, panie poszukuję do mojego mf 3065 pługa 3x40 z możliwością poszerzenia do 50cm na skibę i moje pytanie brzmi czy znacie jakiś dilerów maszyn używanych w województwie kujawsko-pomorskim, którzy mogli by taki pług posiadać ? Cena w granicach 10tys.
    • Przez zetor7712
      jakie plugi 3 skibowe obrotowe uwazacie za dobre
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj