yacenty

Instrukcja obsługi, tabele wysiewu do KUHN-NODET Logiseme M3000

Polecane posty

yacenty    3883

Witam,

dziś zamówiłem siewnik jak w tytule czyli KUHN-NODET Logiseme M3000, co możecie mi o nim powiedziec? wygladal dosc ladnie wiec sie na niego skusilem, problem tylko taki ze dostalem bardzo uboga instrukcje tylko po francusku a ja ten jezyk kompletnie nie trawie.

Ktos z nas uzywa takiej maszyny? jakie wrazenia?

 

Pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Nowy czy używany siewniczek i ile zapłaciłes za niego


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

uzywka oczywiscie, na moje 30ha na co mi nowy? a poza tym nie spie na kasie:)

 

dzwoniłem do KUHN Polska, obiecali mi wsyłac katalog czesci zamiennych i instrukcje obsługi - niestety instrukcja im sie uchowała tylko niemiecka, ale lepsza jakakolwiek cała niz fragmenty oryginalnej francuskiej :D

tabela wysiewu tez bedzie,

podobno jesli chodzi o czesci to wiekszosc jest dostepna na zamowienie - niestety KUHN to nie to co AMAZONE, gdzie czesci ma kazdy sklepik dla rolnictwa :D


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

no to dzis tirek przyjechał i maszynka juz stoi na podwórku:)

oczywiscie nie obyło się bez problemów natury technicznej, bo jak sie okazalo to ładowarka staneła deba jak zaczeli podnosic zestaw z tira :D a ponoc 2 tony to z palcem w d... miala podnosic.

na szczescie 4 chlopa siadlo na ladowarce i jakos powolutku podniosl, tir odjechal i zestaw opuscili na ziemie, strach bylo sie wogole ruszac z takim ciezarem na pelnej dlugosci ramienia.

ojciec mowi ze 1.5atm w tylnych kolach to ciut malo dla tego zestawu i ze mial wrazenie ze przednie kola srednio ida po ziemi jak wujaszek odjezdzal zestawem.

ciekawe jak to bedzie w praniu???


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

zrobilbys? bo mam ale tylko niemiecka, skad jestes to moze podjade sobie po to?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

eee do poznania to nie jade, podaj jakis numer konta i ile to bedzie kosztowalo ;)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

no to jestem w ciezkim szoku, wg instrukcji sam pusty siewnik wazy 1065kg!!!

a ja chciałem zeby cały zestaw tyle wazyl, chyba na poczatku zniw pojade na wage i sprawdze maszynke ile całe tałatajstwo wazy.

a tak sie balismy o podnosnik w zetorze:)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj