Skocz do zawartości
wsk125ccm

MASCAR vs zachodnia używka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mascar
kris14    261

Sąsiad ma Mascara...

Model rzekomo identyczny konstrukcyjnie co Warfama [tak mówi właściciel].

Nawet idzie ta prasa...

Ale sianokiszonka wyszła mizernie :D

wsk125ccm    11

wreszcie jakieś informacje :D

Dziś oglądaliśmy te mascary i... 43tyś najtańsza wersja, 47 z szerokim podbieraczem a z rotorem i siatką ponad 80 koła :D

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    261

On ma właśnie jakąś z tych tańszych... bez rotora, bez siatki... ale podbieracz jest szeroki :D

wsk125ccm    11

a z jakim ciągnikiem pracuje?? Diler mówił że sprzedał gościowi co do mf 255 podpina i idzie jakoś (ciekawe jak długo). Drugą bajeczkę jaką wciskał moim zdaniem to 8 tyś bel w jednym sezonie bez awarii :D

kris14    261

Ursusem 912...

Trochę Cię skołowałem... to nie sąsiad, tylko taki jeden z niedalekiej wiochy :D Sorry :D

Ja zamiast Mascara zajrzałbym równierz w Febaroli :D

ursusy    16

ja mam mascara z 2001 roku która brzerobiła około 20 tys bel do tej pory miała tylko jedną awarię wał co okręca bele siadł ale tak to bym polecił mascara dobrze ubija

Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

arassso    3

osobiscie zastanowił bym sie jeszce nad ferabolli. a co welger nie zdaje egzaminu ?? wydaje mi sie ze nie jest zła ta twoja prasa

wsk125ccm    11

spójrz na datę ostatniego posta....

Temat powinien być zamknięty, ale zostawiłem dla innych pytających na przyszłość...

Więc nie zamykam - może komuś się przyda ;)

PS. Ja już dokonałem wyboru (foty w galerii) :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać
    • Przez Paweł1995
      Witam mam parę pytań zakupiłem prase rivierre casalis rc90 i chciałem wykonać próbe jej działania a wolał bym usłyszeć parę rad i szczegołow jej ustawień 

• Przez Ferdek07
      Co to jest tak naprawde to centralne smarowanie, nie miałem z tym nigdy styczności a często o tym wspominacie na forum, czy to odpowiada tylko za smarowanie łańcuchów od napędu wałków czy też smaruje niektóre kalamitki? czy jak wezmę centralne smarowanie to będzie mniej latania z towotnicą, czy prasa dłużej posłuzy jaki tam leje się olej, czy w sipmach są też smarowane łańcuchy te w komorze które kręcą belką?
    • Przez Wodzix
      Witam, dodaje nowy temat bo dawno nie było a jak wiadomo technika idzie cały czas. Jaka prasę pąsową wybrać w 2018r, prasa głównie na słomę, zmienno komorowa,itp. Jaka polecicie ? 
    • Przez 90mateusz
      mam nadzije ze mi doradzicie mam 25tys i chce kupiś prase rolującą i zastanawiam sie nad pasowa co o niej sadzicie ??? i jaką najlepiej kupić????