Zaloguj się, aby obserwować  
michal18

Jaki ładowacz wybrać unhz 500 , unhz 750

Polecane posty

michal18    0

mam zamiar kupić ładowacz głównie będzie pracował przy ładowaniu obornika , w grę wchodzi cyklop , unhz 500 , unhz 750 , który będzie najlepszym wyborem chodzi głównie o funkcjonalność , awaryjność , dostępność części i ich cena. będzie pracował z ursusem c-330. za wszelkie sugestie dotyczące wyboru wielkie dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

UNHZ - czeski sh*t

brałbym cyklopa, albo jak nie masz wysoko do ładowania (czasem sie tak zdarza) do bierz trolla


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

do tego zaletą jest jego polskość a co za tym idzie z częsciami nie bedzie problemu ale najlepiej zeby ich nie trzebayło kupowac :D


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267
Ja myślę że unhz 750 ten był by dobry do C-330

 

Tjaaa

Kumpel ma taki zestaw to przy opuszczaniu nawet się silnik dusi :D

Ale wrazie potrzeby ma coś mocniejszego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Może kumpel ma coś z hydrauliką ładowacza...

Ale inny gościu jak robił to nawet Belarusa 820 zmusił do męczarni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czajus    0

cyklop ja mialem nowego w 87roku i do dzis bez awarji a juz sie napracowal umnie potrafi 24tony ziemniaka na tira w 50 minut załadowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja polecam Ci Czeską UNHZ 500 lub 750 mam taką od prawie 30 lat i dopiero w tym roku przeszła remont. Jest to szybka zwrotna i wywrotna maszynka bardzo dobra np, do wybierania obornika w głębokiej oborze.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

Na twoim miejscu kupił bym cyklopa prosty i co Polskie to dobre i części bez problemu dostaniesz :)


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilchaja    24

ja polecał bym UNHZ 500 sam posiadam taką maszyne od niedawna i jestem z niej zadowolony.Bardzo sprawnie idzie nia załadunek jest szybka i zwrotna, a co do czesci to niema problemu z ich dokupieniem chociaż ja juz swoim troche załadowałem i niemiałem jeszcz zadnej awari wiec polecał bym czeski UNHZ 500 lub 750 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

nie chcialem zakladac nastepnego tematu "jaki ladowacz wybrac" wiec pisze tutaj

 

jaki bedzie najlepszy ladowacz do roboty

glownie bele slomy

wypuchanie obornika z obory i ladowanie go z pryzmy na rozrzutnik

i lepiej do c360 czy belarusa 820

podawajcie ceny takich ladowaczy i ich wyposazenie


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez piotreksz231
      Witam mam takie pytanie, otóż wymieniam uszczelniacze w obu siłownikach obrotu w cyklopie t 214 i zastanawia mnie czy po złożeniu siłowników i zamontowaniu na miejsce trzeba je jakoś odpowietrzać, chodzi mi głównie o to połączenie z tyłu które łączy oba siłowniki stalową rurką jeden z drugim, bo tak na mój rozum to nie ma tam się skąd wziąć olej bo nie ma połączenia z rozdzielaczami.
       
      Dziękuje z góry za odpowiedź.
    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bonex157
      Pacjent cyklop t214
      Uruchamiany w obecnej temperaturze cyklop dosłownie nie podnosi nawet na obrotach, obrót i łapy płynnie działają. Dopiero po 5-10 min zaczyna działać sekcja od ramion po wciśnięciu równoczesnie obrotu i podnoszenia siłownik się wysuwa, bez obrotu muł. Dzielnik strumienia uszczelniony został. Zazwyczaj pracował latem więc nie było problemu. 
      Poszukuję ramienia chwytaka do cyklopa
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Chciałbym zbudować łyżkę podsiębierną do ładowacza troll. Niestety brak mi wizji wymiarów samej łyżki jak i mocowań czy też tej "przekładni" pod siłownik. Macie może jakieś rysunki techniczne (nawet i odręczne) czy też  może podacie wymiary wszystkich elementów? https://www.youtube.com/embed/ZOfuYrYxVJI 
    • Przez rolnikgospodarny95
      Chciałbym pomalować ładowacz jakie farby wybrać popielaty i pomarańczowy mam do wybrania ale nie wiem jak oryginalnie z odcieniami RAL było 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj