• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Kondzio55
      Witam .Mam mały kłopot z podnoszeniem.Chodzi tutaj o wysokosc podnoszenia maszyn typu pług obrotowy bądz talerzówka.Najbardziej kłopotliwy jest pług.
      Co i jak mozna przerobić zeby wyzej podnosił ramiona? Ramiona skręcone ,łacznik jest na dolnej dziurze i skręcany aby tył szedł w gore,ale pomimo tego koło pługa czasem wadzi o ziemie co jest czasami uciązliwe..Ramiona opuszcza praktycznie do samej ziemi ,podniesc podnosi wysoko lecz przy takich maszynach te 10cm chociaż przydałoby sie.
    • Przez Dominikst
      Witam, posiadam zetora 9540 z 4 biegową skrzynią. Po skończeniu rozrzucania obornika biegiem 1 z przyspieszaczem nie mogę już wyrzucić biegu. Wajcha zaklinowała się na 1 biegu, nie da się zmienić na inny bieg.  Co jest przyczyną? Co mam robić?
      Dodam jeszcze, że za każdym razem, gdy chciałem zredukować z wyższego biegu na 1 to był zgrzyt, musiałem poczekać, aż traktor się zatrzyma.
    • Przez igorusis
      Witam

Jak w temacie.
      Problem gaśnięcia pojawia się gdy ciagnik sie dobrze rozgrzeje, zimny pali be problemu i nie gaśnie.
      Zdejmuję nogę z gazu, obroty spadają do 500-600 i gaśnie.
      Sprawdziłem czy nie dostaje się powietrze - układ paliwowy jest szczelny. Filtr powietrza jest czysty. Filtry paliwa i oleju też.
      Lokalni mechanicy mówią, że pompa paliwa, no ale wtedy powinien gasnąć cały czas a nie tylko gdy sie rozgrzeje. Ogólnie silnik chodzi bardzo równomiernie.
      Na wyższych obrotach pracuje bez problemu pod obciążeniem i nie gaśnie.

Gdy obroty zdejmuje się powoli to wtedy nie gaśnie.

Dzwoniłem do serwisu i oni twierdzą, że pompa wtryskowa.

Będę bardzo wdzięczny za wskazówki.
    • Przez Zetor9540iursusc330M
      Witajcie panowie i panie jestem w trakcie regeneracji ww wzmacniacza chetnie podziele sie informacjami na ten temat oraz zdjeciami 
    • Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.